Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы № 407 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 шілдеде № 3766 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3744 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85585556,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5252380,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 171902,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80161274,0 мың теңге;
2) шығындар – 86249309,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1123130,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1631569,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 508438,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 295984,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 295984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2082868,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2082868,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-1-тармағының сегізінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 2616073,0 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Қостанай облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          И. Аронова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың
2011 жылғы 30 маусымдағы № 407
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357
шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 30 июня 2011 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 июля 2011 года № 3766
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3744, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 85585556,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5252380,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 171902,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 80161274,0 тысячи тенге;
2) затраты – 86249309,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1123130,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1631569,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 508438,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 295984,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 295984,0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – - 2082868,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2082868,4 тысячи тенге.";
абзац восьмой пункта 7-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения в сумме 2616073,0 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
исполняющая обязанности
секретаря Костанайского
областного маслихата                       И. Аронова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
____________________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата
от 30 июня 2011 года
№ 407
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2010 года
№ 357
Областной бюджет Костанайской области на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы