Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 408 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-1-166 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-160 тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14852052,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10530810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64120,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 674603,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3582519,0 мың теңге;
2) шығыстар – 15753648,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 57400,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 57400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -958996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 958996,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-23-33-5 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер және республикалық бюджеттен даму трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 1972,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 49722,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 5541,0 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 11102,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 55490,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 370 "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 апреля 2011 года № 408. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-1-166
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 370 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-160, опубликованное 11 января 2011 года в газете "Костанай") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14852052,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10530810,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64120,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 674603,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3582519,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15753648,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 57400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 57400,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -958996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 958996,5 тысяч тенге.";
пункты 3-23-33-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 1972,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 49722,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541,0 тысяча тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 11102,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 55490,0 тысяч тенге;

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 708582,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 67100,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 819842,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 135000,0 мың теңге сомасында.
3-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен кредиттеу 1164000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен даму трансферттері түсімінің мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 2400,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 57400,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 31228,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 169159,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 16400,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 246420,0 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 1047836,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-63-73-8 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін:
мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін 40859,0 мың теңге сомасында қосымша төлем көлемін ұлғайтуға.
3-7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін:
еңбекақыны ішінара демеуқаражаттандыруға 41470,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 17714,0 мың теңге сомасында.
3-8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін ендіру үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2494,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органның резерві 184300,0 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 708582,0 тысячи тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 67100,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 819842,0 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 135000,0 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено из республиканского бюджета кредитование на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 1164000,0 тысячи тенге.
3-5. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 57400,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 31228,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 169159,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 16400,0 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 246420,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1047836,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-63-73-8 следующего содержания:
"3-6. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 40859,0 тысяч тенге.
3-7. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 41470,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 17714,0 тысяч тенге.
3-8. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2494,0 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в сумме 184300,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.