Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 8 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада № 9-1-173 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 07.02.2014 № 1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңның 23-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық сайлау
комиссиясының төрайымы
__________ В. Макерова
Қостанай қаласы әкімінің
2011 жылғы 17 қарашадағы
№ 8 шешіміне қосымша
Қостанай қаласының аумағындағы
сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин көшесінен Таран көшесі бойынша (тақ жағы № 67-ден № 87-ге дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 164) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 91) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы) Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойынша (жұп жағы № 72) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 156-дан № 160-қа дейін) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойы, бұл көшеде орналасқан үйлерді қоспай, № 50 кварталының аумағы арқылы Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (жұп жағы) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 109-дан № 117-ге дейін) Таран көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша № 72, 85, 91; Баймағамбетов көшесі бойынша № 156, 158, 162, 164, 185, 187, 189; Байтұрсынов көшесі бойынша № 45, 49, 55, 57, 59; Гоголь көшесі бойынша № 78, 80, 85, 87, 89; Таран көшесі бойынша № 67; Толстой көшесі бойынша № 72.
№ 2 сайлау учаскесі
Шекараларында: Победа көшесінен Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 168-ден № 170-ке дейін) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 70-тен № 84-ке дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 119-дан № 133-ке дейін) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесі бойынша (тақ жағы № 39а-дан № 47-ге дейін) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (жұп жағы) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы № 60-тан по № 64-ке дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін.

Об образовании избирательных участков на территории города Костаная
Решение акима города Костаная Костанайской области от 17 ноября 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 21 ноября 2011 года № 9-1-173. Утратило силу - Решением акима города Костаная Костанайской области от 7 февраля 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Костаная Костанайской области от 07.02.2014 № 1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Костаная, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской
избирательной комиссии
__________ В. Макерова
Приложение
к решению акима
города Костаная
от 17 ноября 2011 года
№ 8
Избирательные участки на территории
города Костаная
Избирательный участок № 1
В границах: от улицы Алтынсарина по улице Тарана (нечетная сторона с № 67 по № 87) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона № 164) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона № 91) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (четная сторона) до улицы Толстого, по улице Толстого (четная сторона № 72) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона с № 156 по № 160) до улицы Павлова, вдоль улицы Павлова, не включая дома, расположенные на этой улице, через территорию квартала № 50 до улицы Гоголя, по улице Гоголя (четная сторона) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 109 по № 117) до улицы Тарана.
Входят дома: по проспекту Аль-Фараби № 72, 85, 91; по улице Баймагамбетова № 156, 158, 162, 164, 185, 187, 189; по улице Байтурсынова № 45, 49, 55, 57, 59; по улице Гоголя № 78, 80, 85, 87, 89; по улице Тарана № 67; по улице Толстого № 72.
Избирательный участок № 2
В границах: от улицы Победы по улице Баймагамбетова (четная сторона с № 168 по № 170) до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 70 по № 84) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 119 по № 133) до улицы Шевченко, по улице Шевченко (нечетная сторона с № 39а по № 47) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (четная сторона) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с № 60 по № 64) до улицы Баймагамбетова.

Кіретін үйлер: Алтынсарин көшесі бойынша № 119, 121, 131; Амангелді көшесі бойынша № 72, 76, 77, 79, 85, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 95; Баймағамбетов көшесі бойынша № 168, 170; Байтұрсынов көшесі бойынша № 102, 102а, 103, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 112, 114; Дулатов көшесі бойынша № 89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111а; Победа көшесі бойынша № 60, 64, 66, 83а, 85а, 93/2; Пушкин көшесі бойынша № 65, 69, 90, 92, 100; Таран көшесі бойынша № 70; Шевченко көшесі бойынша № 41, 47.
№ 3 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 42-ден № 56-ға дейін) 5 апрель көшесіне дейін, 5 апрель көшесі бойынша (тақ жағы № 87-ден № 145-ке дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы № 35-тен № 65-ке дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 118-ден № 150-ге дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 5 апрель көшесі бойынша № 97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; Абай даңғылы бойынша № 161, 166, 167, 167/1, 168, 170, 172, 172а, 173, 174, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 191а, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 208; Алтынсарин көшесі № 122, 124, 132, 138, 139, 140, 142а, 148, 150; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 44; Амангелді көшесі бойынша № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/3а, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42а, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; Қасымканов көшесі бойынша № 66, 68, 70, 72, 78, 91, 91а, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; Победа көшесі бойынша № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57а, 59, 61, 63; Пушкин көшесі бойынша № 39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59а; Таран көшесі бойынша № 35, 37, 48, 48а, 50, 50а, 65.
№ 4 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Костанай-сай бойынша Сьянов көшесіне дейін, Сьянов көшесі бойынша (жұп жағы бойынша № 16-дан 28-ге дейін) Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойынша (жұп жағы № 20-дан № 42-ге дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (№ 164) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 43-тен № 45-ке дейін) 5 апрель көшесіне дейін, 5 апрель көшесі бойынша (жұп жағы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 35-ке дейін) Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесі бойынша (жұп жағы № 54-тен № 60-қа дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 апрель көшесі бойынша № 26/7, 56/2, 64а, 67; Абай даңғылы бойынша № 164; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 3, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 19, 20, 22, 23, 31, 32, 36а, 37, 38, 40а, 43, 43а, 44, 45, 59; Буденный көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 13, 15, 16, 16/1, 16/8, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Гоголь көшесі бойынша № 2, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18; Қайырбеков көшесі бойынша № 52, 54, 56, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 77, 78, 85, 87, 89, 96, 98; Колесная көшесі бойынша № 1, 2, 2/1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; Красный Кузнец көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19а, 20, 21, 22, 24, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61/1, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; Набережная № 1, 1а, 1б, 2, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 20, 22, 24, 24/1, 31, 32, 33, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 44, 44/1, 44/3, 48, 48а, 50, 50/3, 50/4, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 56г, 56д, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 58, 59, 61, 61а, 63, 67, 69, 71; Пионерская көшесі бойынша № 1, 2, 2/1, 3/1, 4, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 24/1, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53а; Пушкин көшесі бойынша № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 19а, 27, 27а, 29/1, 29/2; Сьянов көшесі бойынша № 16, 18, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 49/1, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/6, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; Таран көшесі бойынша № 2а, 2б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32; Толстой көшесі бойынша № 1, 2а, 8, 11, 11а, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26а, 30; Юный боец көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 36, 38, 38а.
№ 5 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице Алтынсарина № 119, 121, 131; по улице Амангельды № 72, 76, 77, 79, 85, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 95; по улице Баймагамбетова № 168, 170; по улице Байтурсынова № 102, 102а, 103, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 112, 114; по улице Дулатова № 89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111а; по улице Победы № 60, 64, 66, 83а, 85а, 93/2; по улице Пушкина № 65, 69, 90, 92, 100; по улице Тарана № 70; по улице Шевченко № 41, 47.
Избирательный участок № 3
В границах: от улицы Алтынсарина по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 42 по № 56) до улицы 5 апреля, по улице 5 апреля (нечетная сторона с № 87 по № 145) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с № 35 по № 65) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 118 по № 150) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 5 апреля № 97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; по проспекту Абая № 161, 166, 167, 167/1, 168, 170, 172, 172а, 173, 174, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 191а, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 208; улице Алтынсарина № 122, 124, 132, 138, 139, 140, 142а, 148, 150; по проспекту Аль-Фараби № 44; по улице Амангельды № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/3а, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42а, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; по улице Касымканова № 66, 68, 70, 72, 78, 91, 91а, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; по улице Победы № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57а, 59, 61, 63; по улице Пушкина № 39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59а; по улице Тарана № 35, 37, 48, 48а, 50, 50а, 65.
Избирательный участок № 4
В границах: от реки Тобол по логу Костанай-сай до улицы Сьянова, по улице Сьянова (четная сторона с № 16 по 28) до улицы Толстого, по улице Толстого (четная сторона с № 20 по № 42) до проспекта Абая, по проспекту Абая (№ 164) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона с № 43 по № 45) до улицы 5 апреля, по улице 5 апреля (четная сторона) до улице Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона с № 1 по № 35) до улице Набережная, по улице Набережная (четная сторона с № 54 по № 60) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 апреля № 26/7, 56/2, 64а, 67; по проспекту Абая № 164; по проспекту Аль-Фараби № 3, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 19, 20, 22, 23, 31, 32, 36а, 37, 38, 40а, 43, 43а, 44, 45, 59; по улице Буденного № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 13, 15, 16, 16/1, 16/8, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; по улице Гоголя № 2, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18; по улице Каирбекова № 52, 54, 56, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 77, 78, 85, 87, 89, 96, 98; по улице Колесная № 1, 2, 2/1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; по улице Красный Кузнец № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19а, 20, 21, 22, 24, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61/1, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; Набережная № 1, 1а, 1б, 2, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 20, 22, 24, 24/1, 31, 32, 33, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 44, 44/1, 44/3, 48, 48а, 50, 50/3, 50/4, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 56г, 56д, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 58, 59, 61, 61а, 63, 67, 69, 71; по улице Пионерская № 1, 2, 2/1, 3/1, 4, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 24/1, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53а; по улице Пушкина № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 19а, 27, 27а, 29/1, 29/2; по улице Сьянова № 16, 18, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 49/1, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/6, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; по улице Тарана № 2а, 2б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32; по улице Толстого № 1, 2а, 8, 11, 11а, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26а, 30; по улице Юный боец № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 36, 38, 38а.
Избирательный участок № 5

Шекараларында: Тобыл өзенінен Набережная көшесі бойынша (тақ жағы № 77-ден № 89-ға дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 36-ға дейін) 5 апрель көшесіне дейін, 5 апрель көшесі бойынша (жұп жағы № 102-ден № 134-ке дейін) Победа көшесі дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы № 36-дан № 52а-ға дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 156-дан № 178-ге дейін) Пролетарская көшесіне дейін, Пролетарская көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 67-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 апрель көшесі бойынша № 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140а, 142, 142/2, 142/4, 144, 144а, 146, 146а, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; Абай даңғылы бойынша № 201, 203, 205, 206, 208, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 221, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; Алтынсарин көшесі бойынша № 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176; Амангелді көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/6а, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1, 19/3, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 23/1, 24, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; Қайырбеков көшесі бойынша № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172а, 174, 176, 178, 180, 182; Қасымқанов көшесі бойынша № 120, 120а, 122, 124, 124а, 126, 126а, 126/1, 128, 128а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 151; Набережная көшесі бойынша № 62, 64, 64а, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85а, 86, 87, 87/1, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117а, 119, 121, 123, 125, 127; Победа көшесі бойынша № 7, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 32а, 33а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52а; Пролетарская көшесі бойынша № 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51а, 53, 55, 61, 63, 65, 67; Пушкин көшесі бойынша № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34/2; Сьянов көшесі бойынша № 80, 82, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 128/3, 129а, 130, 131, 132, 132/2, 133, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147а, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а, 157; Шевченко көшесі бойынша № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42а, 44, 46, 46/2, 48, 48а, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/10, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
№ 6 сайлау мектебі

В границах: от реки Тобол по улице Набережная (нечетная сторона № 77 по № 89) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с № 2 по № 36) до улицы 5 апреля, по улице 5 апреля (четная сторона с № 102 по № 134) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с № 36 по № 52а) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 156 по № 178) до улицы Пролетарская, по улице Пролетарская (нечетная сторона с № 1 по № 67) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 апреля № 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140а, 142, 142/2, 142/4, 144, 144а, 146, 146а, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; по проспекту Абая № 201, 203, 205, 206, 208, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 221, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; по улице Алтынсарина № 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176; по улице Амангельды № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/6а, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1, 19/3, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 23/1, 24, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; по улице Каирбекова № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172а, 174, 176, 178, 180, 182; по улице Касымканова № 120, 120а, 122, 124, 124а, 126, 126а, 126/1, 128, 128а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 151; по улице Набережная № 62, 64, 64а, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85а, 86, 87, 87/1, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117а, 119, 121, 123, 125, 127; по улице Победы № 7, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 32а, 33а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52а; по улице Пролетарская № 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51а, 53, 55, 61, 63, 65, 67; по улице Пушкина № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34/2; по улице Сьянова № 80, 82, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 128/3, 129а, 130, 131, 132, 132/2, 133, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147а, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а, 157; по улице Шевченко № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42а, 44, 46, 46/2, 48, 48а, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/10, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
Избирательный участок № 6

Шекараларында: Тобыл өзенінен Костанай-сай бойы Сьянов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 35-ке дейін) Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойынша (тақ жағы № 21-ден № 49-ға дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 138-ден № 162-ге дейін) Қазақ көшесіне дейін, Қазақ көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 апрель көшесі бойынша № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20а, 21, 22, 28, 28а, 30, 32, 32а, 34а, 36, 36а, 37, 38; 8 март көшесі бойынша № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21; Абай даңғылы бойынша № 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; Гоголь көшесі бойынша № 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42а, 43, 44, 48, 60, 61, 62; О.Досжанов көшесі бойынша № 2а, 4, 6, 6а, 14, 16а, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20/1, 20/3, 22, 24; Қазақ көшесі бойынша № 2, 2а, 4, 5, 6, 8, 10, 10/1, 10/1а, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 12, 12/1, 12/1а, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 16, 18, 22, 22а, 24, 28, 34, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 54б; Қайырбеков көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18/1, 18/2, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53; Краснопартизанская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 9; Павлов көшесі бойынша № 1/3, 1/5, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/16а, 2/20, 2/22, 3, 4, 5/3, 5/5, 6, 6б, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/8, 19, 19а, 20, 21, 22а, 24, 25, 28, 38, 42, 44; Сьянов көшесі бойынша № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15а, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29а, 31, 33, 35; Тобольская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 33, 35; Толстой көшесі бойынша № 21, 23, 25, 33, 49.
№ 7 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Әбіл-сай бойы Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы с № 180-нен № 224-қа дейін) Пролетарская көшесіне дейін, Пролетарская көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 82-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 апрель көшесі бойынша № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 170, 170а, 172, 172а, 174, 174а, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188а, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 206/1, 207, 208, 209, 209а, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; Абай даңғылы бойынша № 223, 225, 225/2, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 250а, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268а, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/9, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; Алтынсарин көшесі бойынша № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/3, 214/4, 214/5, 214/6, 214/7, 218, 224; Гагарин көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 47, 50, 50а, 53, 54, 55, 55а, 57, 58, 67, 67в, 69, 71; Қайырбеков көшесі бойынша № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 185/1, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 214а, 215, 215/4, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 234; Қасымқанов көшесі бойынша № 138, 140, 140а, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 153, 154, 154а, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; Набережная көшесі бойынша № 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145а, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 157а, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/8, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195; Пролетарская көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/2а, 48/4, 48/5, 48/6, 48/6а, 48/8, 48/9, 48/10, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82; Рабочая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 19, 20, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61а, 63, 64, 65, 65а, 66, 68, 70, 72, 74; Сьянов көшесі бойынша № 138, 138/1, 140, 140а, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 217а, 219, 221, 221/1; Шипин көшесі бойынша № 1/1, 1/1г, 1а, 2, 2а, 2/1, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21а, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 31/1, 31/1а, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/5а, 31/5б, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/2а, 46/3, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 61а.
№ 8 сайлау учаскесі

В границах: от реки Тобол вдоль лога Костанай-сай по улице Сьянова (нечетная сторона с № 1 по № 35) до улицы Толстого, по улице Толстого (нечетная сторона с № 21 по № 49) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 138 по № 162) до улицы Казахская, по улице Казахская (четная сторона с № 2 по № 58) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 апреля № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20а, 21, 22, 28, 28а, 30, 32, 32а, 34а, 36, 36а, 37, 38; по улице 8 марта № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21; по проспекту Абая № 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; по улице Гоголя № 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42а, 43, 44, 48, 60, 61, 62; по улице О.Дощанова № 2а, 4, 6, 6а, 14, 16а, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20/1, 20/3, 22, 24; по улице Казахская № 2, 2а, 4, 5, 6, 8, 10, 10/1, 10/1а, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 12, 12/1, 12/1а, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 16, 18, 22, 22а, 24, 28, 34, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 54б; по улице Каирбекова № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18/1, 18/2, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53; по улице Краснопартизанская № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 9; по улице Павлова № 1/3, 1/5, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/16а, 2/20, 2/22, 3, 4, 5/3, 5/5, 6, 6б, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/8, 19, 19а, 20, 21, 22а, 24, 25, 28, 38, 42, 44; по улице Сьянова № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15а, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29а, 31, 33, 35; по улице Тобольская № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 33, 35; по улице Толстого № 21, 23, 25, 33, 49.
Избирательный участок № 7
В границах: от реки Тобол вдоль лога Абиль-сай до улицы Алтансарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 180 по № 224) до улицы Пролетарская, по улице Пролетарская (четная сторона с № 2 по № 82) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 апреля № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 170, 170а, 172, 172а, 174, 174а, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188а, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 206/1, 207, 208, 209, 209а, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; по проспекту Абая № 223, 225, 225/2, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 250а, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268а, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/9, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; по улице Алтынсарина № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/3, 214/4, 214/5, 214/6, 214/7, 218, 224; по улице Гагарина № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 47, 50, 50а, 53, 54, 55, 55а, 57, 58, 67, 67в, 69, 71; по улице Каирбекова № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 185/1, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 214а, 215, 215/4, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 234; по улице Касымканова № 138, 140, 140а, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 153, 154, 154а, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; по улице Набережная № 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145а, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 157а, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/8, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195; по улице Пролетарская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/2а, 48/4, 48/5, 48/6, 48/6а, 48/8, 48/9, 48/10, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82; по улице Рабочая № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 19, 20, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61а, 63, 64, 65, 65а, 66, 68, 70, 72, 74; по улице Сьянова № 138, 138/1, 140, 140а, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 217а, 219, 221, 221/1; по улице О. Шипина № 1/1, 1/1г, 1а, 2, 2а, 2/1, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21а, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 31/1, 31/1а, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/5а, 31/5б, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/2а, 46/3, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 61а.
Избирательный участок № 8

Шекараларында: 1 Май көшесі, 151.
№ 9 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дзержинский көшесі, 9.
№ 10 сайлау учаскесі
Шекараларында: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойынша (тақ жағы) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (тақ жағы 213а) Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесі бойынша (тақ жағы № 139) Павших борцов көшесіне дейін, Павших борцов көшесі бойынша (тақ жағы № 149) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы № 72-ден № 106-ға дейін) темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Бородин көшесі бойынша № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197а, 199, 199а, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213а; Гагарин көшесі бойынша № 139, 149, 151, 151а, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 168/3, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185; Дзержинский көшесі бойынша № 59а, 61, 61/1, 61б, 92; Железнодорожная көшесі бойынша № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/5а, 105/7, 106, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 143/4, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Майлин көшесі бойынша № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 83, 85; Павших борцов көшесі бойынша № 149; Победа көшесі бойынша № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82а, 84, 84а, 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106; Рабочая көшесі бойынша № 159; Урицкий көшесі бойынша № 21, 23, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/1а, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Шевченко көшесі бойынша № 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 113, 127, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158а, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178.
№ 11 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин көшесінен Шевченко көшесі бойынша (жұп жағы № 76-дан № 126-ға дейін) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (жұп жағы № 170-тен № 326а-ға дейін) Әбіл-сайға дейін, Әбіл-сай бойы Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 135-тен № 229-ға дейін) Шевченко көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Алтынсарин көшесі бойынша № 135, 137, 141, 141а, 143, 145, 145а, 147, 147а, 155а, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207а, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; Баймағамбетов көшесі бойынша № 176/8, 180, 184, 184/1, 184/2, 184, 184/3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 200б, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226а, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/8, 242/8а, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/14, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267а, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 277а, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287а, 288, 289, 289а, 290, 290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291а, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/5, 377/6, 377/7, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399; Байтұрсынов көшесі бойынша № 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 134а, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148а, 148б, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/19, 151, 152, 153, 154, 155а, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165а, 167, 167а, 168, 169, 170, 170а, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202а, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/2а, 221/3, 211/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/14, 221а, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230а, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/10а, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; Валиханов көшесі бойынша № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; Гагарин көшесі бойынша № 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; Дулатов көшесі бойынша № 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 118а, 120, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 134а, 135, 135а, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 151, 153, 153б, 155, 157, 159, 161, 161а, 162, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 168а, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 183, 184, 184/2, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/9, 199/10, 200, 202, 202а, 203, 205, 206, 207, 208, 208а, 209, 210, 211, 212, 212а, 213, 214, 216, 220, 220а, 221, 221а, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; Қозыбаев көшесі бойынша № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206а, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/1а, 218/2, 218/2а, 218/2б, 218/3, 218/4, 218/4а, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 244, 246, 248, 250, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306а, 308, 310, 312, 314, 314а, 314/1, 314/2, 314/2а, 314/3, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326а; Пролетарская көшесі бойынша 75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91а, 93а, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136; Рабочая көшесі бойынша № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/2, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 126, 128; Шевченко көшесі бойынша № 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 92, 94, 96а, 98а, 100, 104, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 22/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/16, 124а, 126; О.Шипин көшесі бойынша № 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67а, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 90, 90а, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/10, 110/11, 110/14, 111, 112, 112а, 113, 114.
№ 12 сайлау учаскесі

В границах: улица 1 Мая, 151.
Избирательный участок № 9
В границах: улица Дзержинского, 9.
Избирательный участок № 10
В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (нечетная сторона) до улицы Бородина, по улице Бородина (нечетная сторона 213а) до улицы Гагарина, по улице Гагарина (нечетная сторона № 139) до улицы Павших борцов, по улице Павших борцов (нечетная сторона № 149) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с № 72 по № 106) до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Бородина № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197а, 199, 199а, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213а; по улице Гагарина № 139, 149, 151, 151а, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 168/3, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185; по улице Дзержинского № 59а, 61, 61/1, 61б, 92; по улице Железнодорожная № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/5а, 105/7, 106, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 143/4, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; по улице Майлина № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 83, 85; по улице Павших борцов № 149; по улице Победы № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82а, 84, 84а, 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106; по улице Рабочая № 159; по улице Урицкого № 21, 23, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/1а, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; по улице Шевченко № 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 113, 127, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158а, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178.
Избирательный участок № 11
В границах: от улицы Алтынсарина по улице Шевченко (четная сторона с № 76 по № 126) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (четная сторона с № 170 по № 326а) до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 135 по № 229) до улицы Шевченко.
Входят дома: по улице Алтынсарина № 135, 137, 141, 141а, 143, 145, 145а, 147, 147а, 155а, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207а, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; по улице Баймагамбетова № 176/8, 180, 184, 184/1, 184/2, 184, 184/3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 200б, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226а, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/8, 242/8а, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/14, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267а, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 277а, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287а, 288, 289, 289а, 290, 290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291а, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/5, 377/6, 377/7, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399; по улице Байтурсынова № 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 134а, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148а, 148б, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/19, 151, 152, 153, 154, 155а, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165а, 167, 167а, 168, 169, 170, 170а, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202а, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/2а, 221/3, 211/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/14, 221а, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230а, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/10а, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; по улице Валиханова № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; по улице Гагарина № 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; по улице Дулатова № 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 118а, 120, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 134а, 135, 135а, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 151, 153, 153б, 155, 157, 159, 161, 161а, 162, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 168а, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 183, 184, 184/2, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/9, 199/10, 200, 202, 202а, 203, 205, 206, 207, 208, 208а, 209, 210, 211, 212, 212а, 213, 214, 216, 220, 220а, 221, 221а, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; по улице Козыбаева № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206а, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/1а, 218/2, 218/2а, 218/2б, 218/3, 218/4, 218/4а, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 244, 246, 248, 250, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306а, 308, 310, 312, 314, 314а, 314/1, 314/2, 314/2а, 314/3, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326а; по улице Пролетарская 75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91а, 93а, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136; по улице Рабочая № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/2, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 126, 128; по улице Шевченко № 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 92, 94, 96а, 98а, 100, 104, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 22/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/16, 124а, 126; по улице О.Шипина № 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67а, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 90, 90а, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/10, 110/11, 110/14, 111, 112, 112а, 113, 114.
Избирательный участок № 12

Шекараларында: Гагарин көшесінен Бородин көшесі бойынша (жұп жағы № 154) Рабочая көшесіне дейін, Рабочая көшесі бойынша (тақ жағы № 147) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (жұп жағы) Уәлиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесі бойынша (тақ жағы № 59-дан № 81-ге дейін) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 155-тен № 241-ге дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы) Павших борцов көшесіне дейін, Павших борцов көшесі бойынша (жұп жағы) Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесі бойынша (жұп жағы № 164, 166) Бородин көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182а, 183, 184, 184а, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 193, 194, 194а, 195, 196, 197, 199, 200/1, 200/1а, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254а, 256, 256а; Бородин көшесі бойынша № 154; Валиханов көшесі бойынша № 59, 61, 63, 63а, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8, 75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; Гагарин көшесі бойынша № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 154, 160, 162, 164, 166; Қозыбаев көшесі бойынша № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 195а, 197, 197а, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225а, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241а; Павших борцов көшесі бойынша № 120а; Пролетарская көшесі бойынша № 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 168; Рабочая көшесі бойынша № 117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138/3, 138/5, 138/6, 138/7, 138/11, 138/11а, 138/13, 139, 139а, 139б, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Чехов көшесі бойынша № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 190, 190а, 191, 192, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; О.Шипин көшесі бойынша № 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
№ 13 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Гагарина по улице Бородина (четная сторона № 154) до улицы Рабочая, по улице Рабочая (нечетная сторона № 147) до улицы Летунова, по улице Летунова (четная сторона) до улицы Валиханова, по улице Валиханова (нечетная сторона с № 59 по № 81) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (нечетная сторона с № 155 по № 241) до улицы Победы по улице Победы (четная сторона) до Павших борцов, по улице Павших борцов (четная сторона)до улицы Гагарина, по улице Гагарина (четная сторона № 164, 166) до улицы Бородина.
Входят дома: по улице 1 мая № 157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182а, 183, 184, 184а, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 193, 194, 194а, 195, 196, 197, 199, 200/1, 200/1а, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254а, 256, 256а; по улице Бородина № 154; по улице Валиханова № 59, 61, 63, 63а, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8, 75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; по улице Гагарина № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 154, 160, 162, 164, 166; по улице Козыбаева № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 195а, 197, 197а, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225а, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241а; по улице Павших борцов № 120а; по улице Пролетарская № 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 168; по улице Рабочая № 117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138/3, 138/5, 138/6, 138/7, 138/11, 138/11а, 138/13, 139, 139а, 139б, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; по улице Чехова № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 190, 190а, 191, 192, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; по улице О. Шипина № 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
Избирательный участок № 13

Шекараларында: Летунов көшесінен Рабочая көшесі бойынша (жұп жағы № 162) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша, бұл көшеде орналасқан мына үйлерді қосып № 168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184а, 186, 186а, 188, 188а, 190, 221а, 223, 225, 227, 227/1, Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойынша (жұп жағы) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 243-тен № 281-ге дейін) Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден № 88-ге дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (тақ жағы) Рабочая көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268а, 270, 270/2, 270/4, 270/5, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/5а, 272/7, 274, 276, 276/4, 277, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; Бородин көшесі бойынша № 168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184а, 186, 186а, 188, 190, 196, 221а, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; Валиханов көшесі бойынша № 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68а, 70, 70а, 70б, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14, 70/16, 70/16а, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/28а, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9, 72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/17а, 72/19, 72/23, 72/25, 72/25а, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 100, 102, 104; Қозыбаев көшесі бойынша № 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/2а, 275/4, 275/4а, 275/4б, 275/4в, 275/5, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/13, 277/15, 277/17, 279, 281, 281а; Летунов көшесі бойынша № 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/3, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206а, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; Павших борцов көшесі бойынша № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 169, 170, 170а, 171, 171а; Чехов көшесі бойынша № 209, 211, 213, 214, 215, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256; О.Шипин көшесі бойынша № 156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 56/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.
№ 14 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Летунова по улице Рабочая (четная сторона № 162) до улицы Бородина, по улице Бородина, включая дома № 168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184а, 186, 186а, 188, 188а, 190, 221а, 223, 225, 227, 227/1, расположенные на этой улице, до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова (четная сторона) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (нечетная сторона с № 243 по № 281) до улицы Валиханова, по улице Валиханова (четная сторона с № 48 по № 88) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона) до улицы Рабочая.
Входят дома:; по улице 1 мая с № 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268а, 270, 270/2, 270/4, 270/5, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/5а, 272/7, 274, 276, 276/4, 277, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; по улице Бородина № 168, 170, 172, 174, 176, 184, 184а, 186, 186а, 188, 190, 196, 221а, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; по улице Валиханова № 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68а, 70, 70а, 70б, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14, 70/16, 70/16а, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/28а, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9, 72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/17а, 72/19, 72/23, 72/25, 72/25а, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 100, 102, 104; по улице Козыбаева № 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/2а, 275/4, 275/4а, 275/4б, 275/4в, 275/5, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/13, 277/15, 277/17, 279, 281, 281а; по улице Летунова № 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/3, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206а, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; по улице Павших борцов № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 169, 170, 170а, 171, 171а; по улице Чехова № 209, 211, 213, 214, 215, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256; по улице О.Шипина № 156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 56/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.
Избирательный участок № 14

Шекараларында: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойынша (жұп жағы № 166-дан № 182-ге дейін) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойы, бұл көшеде орналасқан мына үйлерді қосып 215, 215а, 217, 217а, 219а, Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойынша темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Бородин көшесі бойынша № 215, 215а, 217, 217а, 219а; Валиханов көшесі бойынша № 110а, 112, 112/3; Рабочая көшесі бойынша № 166, 168, 170, 170а, 174, 174а, 176, 176а, 176/1, 176/4, 178, 180, 182; О.Шипин көшесі бойынша № 151, 153, 153/1, 155, 155а, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 172, 172а, 174, 174а, 176.
№ 15 сайлау учаскесі
Шекараларында: Баймағамбетов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 88-ден № 92-ге дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 116-дан № 118а-ға дейін) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойынша (жұп жағы) № 86 кварталының аумағы арқылы 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы № 148-дан № 178-ге дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы № 109-дан № 139-ға дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 193-тен № 231-ге дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 126, 126а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166а, 168, 170, 170а, 172, 174, 174а, 176, 176а, 178; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 88, 92; Амангелді көшесі бойынша № 111, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 120, 122, 122а, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 130; Баймағамбетов көшесі бойынша № 193, 199а, 201, 203, 203а, 207, 207а, 211, 215, 217, 219, 219а, 221, 221/2а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 229, 231; Қозыбаев көшесі бойынша № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 137а, 138, 138а, 139а, 140, 140а, 141а, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 153, 154, 156, 156а, 158, 158а, 160, 162, 164; Победа көшесі бойынша № 109, 119, 119а, 121, 123а, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; Пушкин көшесі бойынша № 118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134, Таран көшесі бойынша № 89, 105, 107, 111, 112, 116.
№ 16 сайлау учаскесі
Шекараларында: 1 Май көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 98-ден № 112-ге дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (жұп жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 138-ден № 142-ге дейін) Павших борцов көшесіне дейін, Павших борцов көшесі бойынша (жұп жағы № 90-нан № 116-ға дейін) Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесі бойынша (тақ жағы № 135-тен № 167а-ға дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (тақ жағы № 139-дан № 149-ға дейін) № 86 кварталының аумағы арқылы Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойынша (тақ жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (тақ жағы № 113-тен № 115-ке дейін) көшеге дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.

В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (четная сторона с № 166 по № 182) до улицы Бородина, вдоль улицы Бородина, включая дома 215, 215а, 217, 217а, 219а расположенные на этой улице, до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Бородина № 215, 215а, 217, 217а, 219а; по улице Валиханова № 110а, 112, 112/3; по улице Рабочая № 166, 168, 170, 170а, 174, 174а, 176, 176а, 176/1, 176/4, 178, 180, 182; по улице О.Шипина № 151, 153, 153/1, 155, 155а, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 172, 172а, 174, 174а, 176.
Избирательный участок № 15
В границах: от улицы Баймагамбетова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 88 по № 92) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона)до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 116 по № 118а) до улицы Чехова, по улице Чехова (четная сторона) через территорию квартала № 86 до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона с № 148 по № 178) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с № 109 по № 139) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (нечетная сторона с № 193 по № 231) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 мая № 126, 126а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166а, 168, 170, 170а, 172, 174, 174а, 176, 176а, 178; по проспекту Аль-Фараби № 88, 92; по улице Амангельды № 111, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 120, 122, 122а, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 130; по улице Баймагамбетова № 193, 199а, 201, 203, 203а, 207, 207а, 211, 215, 217, 219, 219а, 221, 221/2а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 229, 231; по улице Козыбаева № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 137а, 138, 138а, 139а, 140, 140а, 141а, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150а, 151, 152, 152а, 153, 154, 156, 156а, 158, 158а, 160, 162, 164; по улице Победы № 109, 119, 119а, 121, 123а, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; по улице Пушкина № 118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134; по улице Тарана № 89, 105, 107, 111, 112, 116.
Избирательный участок № 16
В границах: от улицы 1 Мая по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 98 по № 112) до улицы Летунова, по улице Летунова (четная сторона) до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 138 по № 142) до улицы Павших борцов, по улице Павших борцов (четная сторона с № 90 по № 116) до улицы Амангельды, по улице Амангельды (нечетная сторона с № 135 по № 167а) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (нечетная сторона с № 139 по № 149)через территорию квартала № 86 до улицы Чехова, по улице Чехова (нечетная сторона) до улицы Тарана, по улице Тарана (нечетная сторона с № 113 по № 115) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона) до проспекта Аль-Фараби.

Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 139, 139а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, 149; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 96, 98, 100; Амангелді көшесі бойынша № 135, 139, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 155а, 161, 163, 165, 167, 167а; Летунов көшесі бойынша № 87, 91, 93, 95, 100, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 152, 154, 154/7, 156, 156а, 158, 158а, 160, 160а, 162, 162а, 164, 166, 168, 170; Павших борцов көшесі бойынша № 90, 94, 96, 100, 102, 106, 108, 110; Пушкин көшесі бойынша № 131, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170а, 172, 174, 176; Таран көшесі бойынша № 113, 115, 117; Чехов көшесі бойынша № 106, 106/1, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151а, 152, 153, 153А, 154, 155, 157, 157а, 161, 163.
№ 17 сайлау учаскесі
Шекараларында: Павших борцов көшесінен Победа көшесі бойынша (тақ жағы № 163-тен № 221-ге дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы № 56-дан № 90-ға дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (жұп жағы № 178-ден № 224-ке) Павших Борцов көшесіне дейін, Павших борцов көшесі бойынша (тақ жағы № 111-ден № 143-ке дейін) Победа көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Амангелді көшесі бойынша № 154, 156, 158, 160, 162, 162а, 164, 164а, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174а, 174/2, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 179а, 180, 185, 187а, 189, 193, 193а, 198, 203, 213; Бородин көшесі бойынша № 104, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132а, 133, 134, 134а, 135, 136, 137, 139, 141, 141/11, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/12, 147, 149; Дзержинский көшесі бойынша № 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90; Железнодорожная көшесі бойынша № 43, 57, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Майлин көшесі бойынша № 16, 18, 24, 33, 57, 57а, 59, 67, 72, 79; Павших борцов көшесі бойынша № 117а, 119, 120а, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143; Победа көшесі бойынша № 163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 167/14, 169, 169/3, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 171, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 199, 201, 203, 207, 207/2а, 217, 219; Пушкин көшесі бойынша № 178, 178а, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188а, 192, 194, 196, 196а, 197, 198, 198А, 199, 200; Урицкий көшесі бойынша № 13, 15, 19, 19/1, 19/2, 60, 60а, 60б, 62, 64, 66, 66а.
№ 18 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице 1 мая № 139, 139а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, 149; по проспекту Аль-Фараби № 96, 98, 100; по улице Амангельды № 135, 139, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 155а, 161, 163, 165, 167, 167а; по улице Летунова № 87, 91, 93, 95, 100, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 152, 154, 154/7, 156, 156а, 158, 158а, 160, 160а, 162, 162а, 164, 166, 168, 170; по улице Павших борцов № 90, 94, 96, 100, 102, 106, 108, 110; по улице Пушкина № 131, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170а, 172, 174, 176; по улице Тарана № 113, 115, 117; по улице Чехова № 106, 106/1, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151а, 152, 153, 153А, 154, 155, 157, 157а, 161, 163.
Избирательный участок № 17
В границах: от улицы Павших борцов по улице Победы (нечетная сторона с № 163 по № 221) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона с № 56 по № 90) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с № 178 по № 224) до улицы Павших Борцов, по улице Павших борцов (нечетная сторона с № 111 по № 143) до улицы Победы.
Входят дома: по улице Амангельды № 154, 156, 158, 160, 162, 162а, 164, 164а, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174а, 174/2, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 179а, 180, 185, 187а, 189, 193, 193а, 198, 203, 213; по улице Бородина № 104, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132а, 133, 134, 134а, 135, 136, 137, 139, 141, 141/11, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/12, 147, 149; по улице Дзержинского № 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90; по улице Железнодорожная № 43, 57, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; по улице Майлина № 16, 18, 24, 33, 57, 57а, 59, 67, 72, 79; по улице Павших борцов № 117а, 119, 120а, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143; по улице Победы № 163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 167/14, 169, 169/3, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 171, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 199, 201, 203, 207, 207/2а, 217, 219; по улице Пушкина № 178, 178а, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188а, 192, 194, 196, 196а, 197, 198, 198А, 199, 200, по улице Урицкого № 13, 15, 19, 19/1, 19/2, 60, 60а, 60б, 62, 64, 66, 66а.
Избирательный участок № 18

Шекараларында: Летунов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 116-дан № 124-ке дейін) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (тақ жағы) шағын аудан аумағы арқылы Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 6-ға дейін) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 190-нан № 194-ке дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден № 54-ке дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы № 175-тен № 191-ге дейін) Павших борцов көшесіне дейін, Павших борцов көшесі бойынша (тақ жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (тақ жағы № 133-тен № 135-ке дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (тақ жағы 77, 79) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша № 126, 130, 132, 134, 136, 138; Бородин көшесі бойынша № 80, 82, 107; Дзержинский көшесі бойынша № 48, 50, 52, 54; Железнодорожная № 1, 3; 1 темір жол өткелінен № 3/2; Майлин көшесі бойынша № 10, 12, 49, 49а, 51, 51а, 53; Павших борцов көшесі бойынша № 83, 83а; Пушкин көшесі бойынша № 175, 181, 183, 187, 189, 191; Таран көшесі бойынша № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Урицкий көшесі бойынша № 4, 9.
№ 19 сайлау учаскесі
Шекараларында: темір жол желісінен, Авиационная, Высокая, Линейная, Мостовая, Пикетная, Путейская, Сарбайская, Троицкая көшелеріндегі үйлерді қосып, Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша, бұл көшедегі үйлерді қоспай, Темірбаев көшесіне дейін, Темірбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 15-ке дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы) қалалық аурухана аумағы бойы, оның аумағын қоспай Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 53-ке дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы № 225-тен № 237-ге дейін) темір жол желісіне дейін және Солтүстік – Батыс тұрғын ауданың аумағы.
Кіретін үйлер: Авиационная көшесі бойынша № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 36, 42, 46, 46а, 50; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 139а, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/6, 141/8, 141/9, 141/11, 141/13, 143, 145, 158/1, 158/6; Амангелді көшесі бойынша № 220/5, 223/1, 223/2, 223/3, 223/4, 223/5, 223/6, 223/7, 223/8, 223/9, 225, 229; Вокзальная көшесі бойынша № 4, 6, 8, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 67, 69, 71, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Высокая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9; Дзержинский көшесі бойынша № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/3А, 43/4, 43/6, 43/7, 43/8, 43/10, 43/12, 45, 49, 51, 53; Линейная көшесі бойынша № 2/2, 14, 20, 21, 22, 23, 24; Мостовая көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 12/2, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; Перронная көшесі бойынша № 3, 4, 10, 18; Пикетная көшесі бойынша № 6, 6А, 11; Победы көшесі бойынша № 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; Путейская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пушкина көшесі бойынша № 193, 197, 201, 226, 228, 228а, 230, 232, 232а, 234, 236; Сарбайская көшесі бойынша № 10, 28, 34; Таран көшесі бойынша № 173, 183, 185, 187, 189, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210а; Темірбаев көшесі бойынша №3а, 5, 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 57а, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 111, 111а, 111г; Троицкая көшесі бойынша № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15; Солтүстік – Батыс тұрғын ауданы: 55-16 квартал, 63-9 квартал, 71-17 квартал, 38-29 квартал, 60-17 квартал, 37-8 квартал, 38-15 квартал, 56-17 квартал, 63-8 квартал, 58-17 квартал, 46-22 квартал, 40-16 квартал, 43-8 квартал, 71-6 квартал, 37-31 квартал, 61-19 квартал, 45-14 квартал, 56-3 квартал, 61-18 квартал, 54-22 квартал, 60-24 квартал, 46-21 квартал, 71-8 квартал, 71-2 квартал, 71-1 квартал, 37-17 квартал, 40-18 квартал, 55-9 квартал, 61-21 квартал, 40-20 квартал, 39-5 квартал, 37-20 квартал, 48-18 квартал, 40-19 квартал, 60-19 квартал, 38-29 квартал.
№ 20 сайлау учаскесі
Шекараларында: Досжанов көшесінен Майлин көшесі бойынша (тақ жағы № 5-тен № 43-ке дейін) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (тақ жағы № 167-ден № 171-ге дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 125) Темірбаев көшесіне дейін, Темірбаев көшесі бойынша (жұп жағы № 10, 12, 14) Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойы, бұл көшедегі үйлерді қоспай, Майлин көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша № 121, 121/1, 123, 125, 142; Вокзальная көшесі бойынша № 2, 2/1, 29; Гоголь көшесі бойынша № 144, 146, 148; Дзержинский көшесі бойынша № 1, 4, 5в, 7, 8, 12, 14, 14а, 15, 16, 26, 28, 44а; Майлин көшесі бойынша № 3, 5, 5а, 5г, 213, 13, 15, 17, 19, 21, 41, 42, 43; Таран көшесі бойынша № 169, 171; Темірбаев көшесі бойынша № 10, 12, 14; Толстой көшесі бойынша № 120, 125, 127.
№ 21 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Летунова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 116 по № 124) до улицы Бородина, по улице Бородина (нечетная сторона) через территорию микрорайона до улицы Майлина, по улице Майлина (четная сторона с № 2 по № 6) до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 190 по № 194) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона с № 48 по № 54) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона № 175 по № 191) до улицы Павших борцов, по улице Павших борцов (нечетная сторона) до улицы Тарана, по улице Тарана (нечетная сторона № 133, 135) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона 77, 79) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по проспекту Аль-Фараби № 126, 130, 132, 134, 136, 138; по улице Бородина № 80, 82, 107; по улице Дзержинского № 48, 50, 52, 54; Железнодорожная № 1, 3; по 1 проезду Железнодорожный № 3/2; улице Майлина № 10, 12, 49, 49а, 51, 51а, 53; по улице Павших борцов № 83, 83а; по улице Пушкина № 175, 181, 183, 187, 189, 191; по улице Тарана № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; по улице по улице Урицкого № 4, 9.
Избирательный участок № 19
В границах: от линии железной дороги, включая дома по улицам Авиационная, Высокая, Линейная, Мостовая, Пикетная, Путейская, Сарбайская, Троицкая до улицы Дощанова, по улице Дощанова, не включая дома по этой улице до улицы Темирбаева, по улице Темирбаева (нечетная сторона с № 11 по № 15) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (четная сторона) вдоль границы городской больницы, не включая ее территорию до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (нечетная сторона с № 11 по № 53) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с № 225 по № 237) до линии железной дороги и территория Северо-Западного жилого района.
Входят дома: улица Авиационная № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 36, 42, 46, 46а, 50; по проспекту Аль-Фараби № 139а, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/6, 141/8, 141/9, 141/11, 141/13, 143, 145, 158/1, 158/6; по улице Амангельды № 220/5, 223/1, 223/2, 223/3, 223/4, 223/5, 223/6, 223/7, 223/8, 223/9, 225, 229; по улице Вокзальная № 4, 6, 8, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 67, 69, 71, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; по улице по улице Высокая № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9; по улице Дзержинского № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/3А, 43/4, 43/6, 43/7, 43/8, 43/10, 43/12, 45, 49, 51, 53; по улице Линейная № 2/2, 14, 20, 21, 22, 23, 24; по улице Мостовая № 1, 1а, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 12/2, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; по улице Перронная № 3, 4, 10, 18; по улице Пикетная № 6, 6А, 11; по улице Победы № 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; по улице Путейская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; по улице Пушкина № 193, 197, 201, 226, 228, 228а, 230, 232, 232а, 234, 236; по улице Сарбайская № 10, 28, 34; по улице Тарана № 173, 183, 185, 187, 189, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210а; по улице Темирбаева № 3а, 5, 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 57а, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 111, 111а, 111г; по улице Троицкая № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15; Северо-Западный жилой район: квартал 55-16, квартал 63-9, квартал 71-17, квартал 38-29, квартал 60-17, квартал 37-8, квартал 38-15, 56-17, квартал 63-8, квартал 58-17, квартал 46-22, квартал 40-16, квартал 43-8, квартал 71-6, квартал 37-31, квартал 61-19, квартал 45-14, квартал 56-3, квартал 61-18, квартал 54-22, 60-24, квартал 46-21, квартал 71-8, квартал 71-2, квартал 71-1, квартал 37-17, квартал 40-18, квартал 55-9, квартал 61-21, квартал 40-20, квартал 39-5, квартал 37-20, квартал 48-18, квартал 40-19, квартал 60-19, квартал 38-29.
Избирательный участок № 20
В границах: от улицы Дощанова по улице Майлина (нечетная сторона с № 5 по № 43) до улицы Тарана, по улице Тарана (нечетная сторона с № 167 по № 171) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона № 125) до улицы Темирбаева, по улице Темирбаева (четная сторона № 10, 12, 14) до улицы Дощанова, вдоль улицы Дощанова, не включая дома на этой улицы, до улицы Майлина. Входят дома: по проспекту Аль-Фараби № 121, 121/1, 123, 125, 142; по улице Вокзальная № 2, 2/1, 29; по улице Гоголя № 144, 146, 148; по улице Дзержинского № 1, 4, 5в, 7, 8, 12, 14, 14а, 15, 16, 26, 28, 44а; по улице Майлина с № 3, 5, 5а, 5г, 213, 13, 15, 17, 19, 21, 41, 42, 43; по улице Тарана № 169, 171; по улице Темирбаева № 10, 12, 14; по улице Толстого № 120, 125, 127.
Избирательный участок № 21

Шекараларында: Қозыбаев көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 93-тен № 101-ге дейін) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (жұп жағы) шағын аудан аумағы арқылы Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесі бойынша (жұп жағы) Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша (жұп жағы № 134-тен № 182-ге дейін) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойынша (тақ жағы № 45-тен № 83-ке дейін) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (жұп жағы № 92-ден № 110-ға дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 181, 183) Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойынша (тақ жағы № 67) Қозыбаев көшесіне дейін, Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 80, 81, 86, 88, 90, 90/1, 99, 107; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 93, 95, 97, 101; Баймағамбетов көшесі бойынша № 183; Бородин көшесі бойынша № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 79, 81, 83; Гоголь көшесі бойынша № 92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151а, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; О.Досжанов көшесі бойынша № 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180а, 182; Железнодорожная көшесі бойынша № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64а, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/13, 64/18, 66, 68, 70, 72а; Летунов көшесі бойынша № 31, 33, 33/2, 33а, 35, 35а, 35б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74а, 76, 84, 84а; Павлов көшесі бойынша № 120, 122, 124, 126, 128, 131, 131а, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142а, 143, 143/2, 143/11, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150а, 153, 153а, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Павших борцов көшесі бойынша № 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82; Толстой көшесі бойынша № 67, 69, 76, 112; Чехов көшесі бойынша № 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 99, 100, 102.
№ 22 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Козыбаева по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона с № 93 по № 101) до улицы Бородина, по улице Бородина (четная сторона) через территорию микрорайона до улицы Майлина, по улице Майлина (четная сторона) до улицы Дощанова, по улице Дощанова (четная сторона с № 134 по № 182) до улицы Чехова, по улице Чехова (нечетная с № 45 по № 83) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (четная сторона с № 92 по № 110) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (нечетная сторона № 181, 183) до улице Толстого, по улице Толстого (нечетная сторона № 67) до улицы Козыбаева, по улице Козыбаева (нечетная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 мая № 80, 81, 86, 88, 90, 90/1, 99, 107; по проспекту Аль-Фараби № 93, 95, 97, 101; по улице Баймагамбетова № 183; по улице Бородина № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 79, 81, 83; по улице Гоголя № 92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151а, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; по улице О.Дощанова № 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180а, 182; по улице Железнодорожная № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64а, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/13, 64/18, 66, 68, 70, 72а; по улице Летунова № 31, 33, 33/2, 33а, 35, 35а, 35б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74а, 76, 84, 84а; по улице Павлова № 120, 122, 124, 126, 128, 131, 131а, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142а, 143, 143/2, 143/11, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150а, 153, 153а, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; по улице Павших борцов № 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82; по улице Толстого № 67, 69, 76, 112; по улице Чехова №45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 99, 100, 102.
Избирательный участок № 22

Шекараларында: Костанай-сай бойы Ю.Журавлева көшесіне дейін, Ю. Журавлева көшесі бойынша (тақ жағы № 44-тен № 108-ге дейін) Павших борцов көшесіне дейін, Павших Борцов көшесі бойынша (жұп жағы № 24-тен № 38-ге дейін) Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы № 83-тен,№ 107-ге дейін) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойынша (тақ жағы № 38-ден № 72-ге дейін) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (тақ жағы № 113-тен № 125-ке дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 179) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойынша мына үйлерді қосып № 61-ден № 65-ке дейін және № 64-тен № 68-ге дейін Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 97-ден № 105-ке дейін) Костанай-сайға дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесінен № 13, 15, 16, 17, 20, 20а, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5а, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/11, 24, 24а, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; Алтынсарин көшесі бойынша № 97, 99, 101, 103, 105; Баймағамбетов көшесі бойынша № 152, 153, 161, 163, 165, 167, 169, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; Байтұрсынов көшесі бойынша № 1, 2, 4, 4/8, 4/11, 4/13, 5, 6, 8, 12, 12/1, 12а, 14а, 16, 18, 19, 20, 9, 22, 24; Гоголь көшесі бойынша №9 1, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/3, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125а; О.Досжанов көшесі бойынша № 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; Дулатов көшесі бойынша № 1а, 2, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 24, 24/4, 24/25, 26, 28; Ю.Журавлева көшесі бойынша №, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60а, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 92, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108; Қозыбаев көшесі бойынша № 1, 2, 2/7, 3, 4, 5а, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; Летунов көшесі бойынша № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; Павлов көшесі бойынша № 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95а, 99, 105, 107, 107а, 109, 110, 112, 112а, 114, 115, 116, 117а, 119, 121, 125; Павших борцов көшесі бойынша № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а; Чехов көшесі бойынша № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50а, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
№ 23 сайлау учаскесі
Шекараларында: Костанай-сайдан Алтынсарин көшесіне дейін (жұп жағы № 98-ден № 106-ға дейін) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойынша (жұп жағы № 58-ден № 62-ге дейін) 50 кварталының аумағы арқылы Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (тақ жағы № 77, 79) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 112-ден № 116-ға дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 67, 69) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылына дейін (тақ жағы № 137-ден № 155-ке дейін) Костанай-сайға дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; Алтынсарин көшесі бойынша № 98, 100, 106, 110, 112, 114; Гоголь көшесі бойынша № 63, 64, 65, 67, 77; О.Досжанов көшесі бойынша № 1, 5, 7, 9а, 9б, 30, 42, 44, 44а, 46; Қасымканов көшесі бойынша № 2, 3, 5, 5а, 6, 9, 16, 18/1, 19, 25, 30, 49; Павлов көшесі бойынша № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 48, 58, 60/1, 60а, 62; Толстой көшесі бойынша № 50, 51, 62.
№ 24 сайлау учаскесі

В границах: вдоль лога Костанай-сай до улицы Ю. Журавлевой, по улице Ю. Журавлевой (четная сторона с № 44 по № 108) до улицы Павших борцов, по улице Павших Борцов (четная сторона с № 24 по № 38) до улицы Дощанова, по улице Дощанова (нечетная сторона с № 83, по № 107) до улицы Чехова, по улице Чехова (четная сторона с № 38 по № 72) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона с № 113 по № 125) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (нечетная сторона № 179) до улицы Павлова, по улицы Павлова включая дома с № 61 по № 65 и с № 64 по № 68 до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 97 по № 105) до лога Костанай-сай.
Входят дома: по улице 1 мая № 13, 15, 16, 17, 20, 20а, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5а, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/11, 24, 24а, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; по улице Алтынсарина № 97, 99, 101, 103, 105; по улице Баймагамбетова № 152, 153, 161, 163, 165, 167, 169, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; по улице Байтурсынова № 1, 2, 4, 4/8, 4/11, 4/13, 5, 6, 8, 12, 12/1, 12а, 14а, 16, 18, 19, 20, 9, 22, 24; по улице Гоголя № 91, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/3, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125а; по улице О.Дощанова 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; по улице Дулатова № 1а, 2, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 24, 24/4, 24/25, 26, 28; по улице Ю.Журавлевой №, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60а, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 92, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108; по улице Козыбаева № 1, 2, 2/7, 3, 4, 5а, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; по улице Летунова № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; по улице Павлова № 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95а, 99, 105, 107, 107а, 109, 110, 112, 112а, 114, 115, 116, 117а, 119, 121, 125; по улице Павших борцов № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а; по улице Чехова № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50а, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Избирательный участок № 23
В границах: от лога Костанай- сай по улице Алтынсарина (четная сторона с № 98 по № 106) до улицы Павлова, по улице Павлова (четная сторона с № 58 по № 62) через территорию квартала 50 до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона № 77, 79) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 112 по № 116) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона № 67, 69) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона с № 137 по № 155) до лога Костанай-сай. Входят дома: по проспекту Абая № 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; по улице Алтынсарина № 98, 100, 106, 110, 112, 114; по улице Гоголя № 63, 64, 65, 67, 77; по улице О.Дощанова № 1, 5, 7, 9а, 9б, 30, 42, 44, 44а, 46; по улице Касымканова № 2, 3, 5, 5а, 6, 9, 16, 18/1, 19, 25, 30, 49; по улице Павлова 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 48, 58, 60/1, 60а, 62; по улице Толстого № 50, 51, 62.
Избирательный участок № 24

Шекараларында: Орджоникидзе көшесінен Герцен көшесі бойынша (жұп жағы № 2/6) Урожайная көшесіне дейін, Урожайная көшесі бойынша (тақ жағы № 31-ден № 37-ге дейін) квартал аумағы арқылы әскерге шақыру пунктінің ауданында Зерновая көшесіне дейін, Зерновая көшесі бойынша (жұп жағы № 12-ден № 36-ға дейін) Көбеев көшесіне дейін, Көбеев көшесі бойы, бұл көшедегі үйлерді қоспай Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 283-ден № 341-ге дейін) Введенская көшесіне дейін, Введенская көшесі бойынша (жұп жағы № 26) Орджоникидзе көшесіне дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (жұп жағы № 44-тен № 52-ге дейін) Герцен көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Введенская көшесі бойынша № 26, 47; Введенский тұйық көшесі бойынша № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25в, 26, 26в, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 47/9; Герцен көшесі бойынша № 2б; Зерновая көшесі бойынша №2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36; Қайырбеков көшесі бойынша № 283, 285, 287, 289, 291, 297, 301, 301/1, 303, 305, 307, 309, 309а, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; Луговая көшесі бойынша № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29; Молодежная көшесі бойынша № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Орджоникидзе көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9а, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52; Урожайная көшесі бойынша № 29, 31, 35, 37; Юность көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Яковлев көшесі бойынша № 1а, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 25 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Қайырбеков көшесіне дейін (тақ жағы № 273-тен № 281-ге дейін) Введенская көшесіне дейін, Введенская көшесі бойынша (тақ жағы № 39-дан № 41-ге дейін) Орджоникидзе көшесіне дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (тақ жағы № 19-дан № 23-ке дейін) Алтансарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 226-дан № 246-ға дейін) Әбіл-сайға дейін, Әбіл-сай бойы Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 287, 287а, 289, 291, 293, 295, 297, 298, 301, 303, 305, 316, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; Алтынсарин көшесі бойынша № 226, 228, 230, 232, 323/1, 234, 236, 240, 242, 244, 246; Введенская көшесі бойынша № 1а, 2, 2/1, 2/2, 2/2а, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/1а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37/1, 39, 41; Дальний тұйық көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29а, 30, 32, 32а; Железный тұйық көшесі бойынша № 2, 2а, 3, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Заводская көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; Қайырбеков көшесі бойынша № 231, 233, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/2, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247/1, 248, 249, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 298, 299, 300, 300/а, 300/1, 302, 304, 308, 310; Ключевая көшесі бойынша № 1, 3, 4, 4а, 4/1, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; Лермонтов көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12а, 13, 13/6а, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 18/3, 19; Лермонтов өткелі бойынша: 1-өткел № 1, 2, 2а, 2/3, 2/4, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; 2- өткел № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 3- өткел № 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18а, 20; 4- өткел № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 5- өткел № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; 6-өткел № 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; Луговая көшесі бойынша № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Орджоникидзе көшесі бойынша № 19, 19а, 21, 23; Песочная көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17а, 18, 20; Пригородная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 6а, 7а, 8, 9/2, 10, 10а, 12, 14, 16, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42а, 44, 48, 50, 52, 54; Северная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Школьная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8.
№ 26 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Киевский" елді мекеннің аумағы.

В границах: от улицы Орджоникидзе по улице Герцена (четная сторона № 2/6) до улицы Урожайная, по улице Урожайная (нечетная сторона с № 31 по № 37) через территорию квартала в районе призывного пункта до улицы Зерновая, по улице Зерновая (четная с сторона с № 12 по № 36) до улицы Кубеева, вдоль улицы Кубеева, не включая дома по этой улице до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова (нечетная сторона с № 283 по № 341) до улицы Введенская, по улице Введенская (четная сторона № 26) до улицы Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (четная сторона с № 44 по № 52) до улицы Герцена.
Входят дома: по улице Введенская № 26, 47; дома по переулку Введенский № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25в, 26, 26в, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 47/9; по улице Герцена № 2б; по улице Зерновая № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 32, 34, 36; по улице Каирбекова № 283, 285, 287, 289, 291, 297, 301, 301/1, 303, 305, 307, 309, 309а, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; по улице Луговая № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29; по улице Молодежная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; по улице Орджоникидзе № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9а, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52; по улице Урожайная № 29, 31, 35, 37; по улице Юности № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35; по улице Яковлева № 1а, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 25
В границах: от реки Тобол по улице Каирбекова (нечетная сторона с № 273 по 281) до улицы Введенская, по улице Введенская (нечетная сторона с № 39 по № 41) до улицы Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (нечетная сторона с  № 19 по № 23) до улицы Алтансарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 226 по № 246) до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до реки Тобол.
Входят дома: по проспекту Абая № 287, 287а, 289, 291, 293, 295, 297, 298, 301, 303, 305, 316, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; по улице Алтынсарина № 226, 228, 230, 232, 323/1, 234, 236, 240, 242, 244, 246; по улице Введенская № 1а, 2, 2/1, 2/2, 2/2а, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/1а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37/1, 39, 41; по переулку Дальний № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29а, 30, 32, 32а; по переулкам Железный № 2, 2а, 3, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; дома по улице Заводская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; по улице Каирбекова № 231, 233, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/2, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247/1, 248, 249, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 299, 300, 300/а, 300/1, 302, 304, 308, 310; по улице Ключевая № 1, 3, 4, 4а, 4/1, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; по улице Лермонтова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12а, 13, 13/6а, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 18/3, 19; по проездам Лермонтова: 1-проезд № 1, 2, 2а, 2/3, 2/4, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; 2-проезд № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 3-проезд № 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18а, 20; 4-проезд № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 5-проезд № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; 6-й проезд № 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; по улице Луговая 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; по улице Орджоникидзе № 19, 19а, 21, 23; по улице Песочная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17а, 18, 20; по улице Пригородная № 2, 4, 6, 6а, 7а, 8, 9/2, 10, 10а, 12, 14, 16, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42а, 44, 48, 50, 52, 54; по улице Северная № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34; по улице Школьная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8.
Избирательный участок № 26
В границах: территория населенного пункта "Киевский".

Кіретін үйлер: 40 лет Октября көшесі бойынша № 1б, 2, 9, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19/1, 20, 20/1, 22, 22/2а, 22/2, 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 52А, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/44, 52/52, 52/54, 52/66, 52/68, 53/33, 56, 58, 60, 62, 90; 40 лет Октября 1-өткел бойынша № 18/4; 40 лет Октября 2-өткел бойынша № 16/9, 18/2, 20/1, 20/3, 22/4; 40 лет Октября 3-өткел бойынша № 28/13, 52/36; 40 лет Октября 4-өткел бойынша № 50/33, 52/58, 52/66; Восточная көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27, 27/1, 29, 31, 33; Восточный өткелі бойынша № 23, 23/2, 25, 25/2, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27; Гастелло көшесі бойынша 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 7/2, 7/8, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10а, 11, 13/25, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 23, 23а, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; 3аря көшесі бойынша № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Качарская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Киевская көшесі бойынша № 21/17, 22, 22/15, 22/19, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44а, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; Киевский өткелі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 42; Короткая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15/3; Космодемьянская көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 37/2, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 49/5, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 80; Матросов көшесі бойынша № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 30А, 33/7, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 40, 42; Мехколлона-27 № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; Парковая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 43; СМП-4 үйлері № 1, 1/9, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43; Л. Чайкина көшесі бойынша № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/8, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7а, 8, 8/3, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16, 17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83; Чапаев көшесі бойынша № 3, 3/1, 3/1а, 3/5, 3/7, 3/11, 5, 5/2, 5/6, 8, 10, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 22, 26; Чапаев көшесінің 1-өткелі бойынша № 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 5/4, 5/6, 14; Чапаев көшесінің 2-өткелі бойынша № 11, 11/1, 11/3, 11/7, 11/9, 13/4, 13/6, 13/8; Чапаев көшесінің 3-өткелі бойынша № 24, 25, 26.
№ 27 сайлау учаскесі
Шекараларында: Матросов көшесі, 12.
№ 28 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Узкая колея" елді мекеннің аумағы.

Входят дома: по улице 40 лет Октября № 1б, 2, 9, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19/1, 20, 20/1, 22, 22/2а, 22/2, 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 52А, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/44, 52/52, 52/54, 52/66, 52/68, 53/33, 56, 58, 60, 62, 90; по 1-му проезду 40 лет Октября № 18/4; по 2-му проезду 40 лет Октября № 16/9, 18/2, 20/1, 20/3, 22/4; по 3-му проезду 40 лет Октября № 28/13, 52/36; по 4-му проезду 40 лет Октября № 50/33, 52/58, 52/66; по улице Восточная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27, 27/1, 29, 31, 33; по проезду Восточный № 23, 23/2, 25, 25/2, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27; по улице Гастелло 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 7/2, 7/8, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10а, 11, 13/25, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 23, 23а, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; по улице 3аря № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; по улице Качарская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; по улице Киевская № 21/17, 22, 22/15, 22/19, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44а, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; по проезду Киевский № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 42; по улице Короткая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15/3; по улице Космодемьянской № 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 37/2, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 49/5, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 80; по улице Матросова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 30А, 33/7, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 40, 42; Мехколлона-27 № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; по улице Парковая № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 43; дома СМП-4 № 1, 1/9, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43; по улице Л. Чайкиной № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/8, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7а, 8, 8/3, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16, 17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83; по улице Чапаева № 3, 3/1, 3/1а, 3/5, 3/7, 3/11, 5, 5/2, 5/6, 8, 10, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 22, 26; по 1-проезду Чапаева № 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 5/4, 5/6, 14; по 2-проезду Чапаева № 11, 11/1, 11/3, 11/7, 11/9, 13/4, 13/6, 13/8; по 3-му проезду Чапаева № 24, 25, 26.
Избирательный участок № 27
В границах: улица Матросова, 12.
Избирательный участок № 28
В границах: территория населенного пункта "Узкая колея".

Кіретін үйлер: Попович көшесі бойынша № 1, 1/А, 1/В, 1/1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18; Титов көшесі бойынша № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21; Узкоколейная көшесі № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/5, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25/10A, 27, 29.
№ 29 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесі бойынша (жұп жағы) Көбеев көшесіне дейін, Көбеев көшесі бойынша, бұл көшедегі мына үйлерді қосып, № 1, 4, 6, 8, 12, 17, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (жұп жағы № 22, № 24) Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен № 11-ге дейін) Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 351-ден № 353-ке дейін) онкодиспансер аумағы бойы, оның аумағын қоспай, Көбеев көшесіне дейін, Көбеев көшесі бойынша Тобыл өзенінен дейін.
Кіретін үйлер: Герцен көшесі бойынша № 22, 24, 24/1, 24/17, 24Б; Қайырбеков көшесі бойынша № 345, 347, 351, 351/1, 353, 353/1, 353/3; Киевская көшесі бойынша № 3, 6, 7, 8, 11; Красносельская көшесі бойынша № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9а, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 46; Көбеев көшесі бойынша № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 17, 27; Левобережная көшесі бойынша № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; Мичурин көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Свобода көшесі бойынша № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41а, 42, 44, 46, 46а, 48.
№ 30 сайлау учаскесі
Шекараларында: темір жол желісінен Орджоникидзе көшесіне дейін Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (тақ жағы) Урожайная көшесіне дейін, Урожайная көшесі бойынша (жұп жағы № 18а-дан № 20-ға дейін) квартал аумағы арқылы әскерге шақыру пункті ауданында Зерновая көшесіне дейін, Зерновая көшесі бойынша (тақ жағы) Көбеев көшесіне дейін, Көбеев көшесі бойынша (тақ жағы № 19-дан № 25-ке дейін) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (тақ жағы), Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Автомобильная көшесі бойынша № 14, 16, 16/1, 18, 18А, 19, 20; Герцен көшесі бойынша № 2, 2а, 4, 4а, 5, 7, 7А, 8, 10, 12; Зерновая көшесі бойынша № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 16, 19, 21, 21а, 22, 22а, 23, 26, 30; Көбеев көшесі бойынша № 19, 21, 23, 25; Сейфулин көшесі бойынша № 2, 3, 5, 7, 13; Урожайная көшесі бойынша № 18, 18а, 20.
№ 31 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице Поповича № 1, 1/А, 1/В, 1/1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18; по улице Титова № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21; по улице Узкоколейная № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/5, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25/10A, 27, 29.
Избирательный участок № 29
В границах: от реки Тобол до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова (четная сторона) до улицы Кубеева, по улице Кубеева, включая дома № 1, 4, 6, 8, 12, 17 по этой улице, до улицы Герцена, по улице Герцена (четная сторона № 22, № 24) до улицы Киевская, по улице Киевская (нечетная сторона с № 3 по № 11) до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова (нечетная сторона с № 351 по № 353) вдоль границы онкодиспансера, не включая его территорию, до улицы Кубеева, по улице Кубеева до реки Тобол. Входят дома: по улице Герцена № 22, 24, 24/1, 24/17, 24Б; по улице Каирбекова № 345, 347, 351, 351/1, 353, 353/1, 353/3; по улице Киевская с № 3, 6, 7, 8, 11; по улице Красносельская № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9а, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 46; по улице Кубеева № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 17, 27; по улице Левобережная № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; по улице Мичурина № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; по улице Свободы № 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41а, 42, 44, 46, 46а, 48.
Избирательный участок № 30
В границах: от линии железной дороги по улице Орджоникидзе до улицы Герцена, по улице Герцена (нечетная сторона) до улицы Урожайная, по улице Урожайная (четная сторона с № 18а по № 20) через территорию квартала в районе призывного пункта до улицы Зерновая, по улице Зерновая (нечетная сторона) до улицы Кубеева, по улице Кубеева (нечетная сторона с № 19 по № 25) до Герцена, по улице Герцена (нечетная сторона), до улицы Киевская, по улице Киевская до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Автомобильная № 14, 16, 16/1, 18, 18А, 19, 20; по улице Герцена № 2, 2а, 4, 4а, 5, 7, 7А, 8, 10, 12; улице Зерновая № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 16, 19, 21, 21а, 22, 22а, 23, 26, 30; по улице Кубеева № 19, 21, 23, 25; по улице Сейфулина № 2, 3, 5, 7, 13; по улице Урожайная с № 18, 18а, 20.
Избирательный участок № 31

Шекараларында: Тобыл өзенінен Көбеев көшесіне дейін, онкодиспансер шекарасы бойы, оның аумағын қоспай, Қайырбеков көшесі бойынша, Қайырбеков көшесі бойынша (жұп жағы № 336-дан № 340-қа дейін) шағын аудан аумағы арқылы Транспортная көшесіне дейін, Транспортная көшесі бойынша (жұп жағы № 116-дан № 138-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Қайырбеков көшесі бойынша № 334, 336, 340; Красносельская көшесі бойынша № 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 61, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125а, 126, 127, 129; Левобережная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Мичурин көшесі бойынша № 1, 1/12, 1/13, 1/14, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/23, 75/25, 75/25а, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77а, 77б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 88/1, 90/3, 90/4, 90/5, 98, 100, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 106; Почтовая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 39, 54, 58, 60; Свобода көшесі бойынша № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97, 99, 105, 107; Текстильщиков көшесі бойынша № 3, 3А, 3/51; Тимирязев көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93; Транспортная көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 122, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 138.
№ 32 сайлау учаскесі

В границах: от реки Тобол по улице Кубеева, вдоль границы онкодиспансера, не включая его территорию, до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова (четная сторона с № 336 по № 340) через территорию микрорайона до улицы Транспортная, по улице Транспортная (четная сторона с № 116 по № 138) до реки Тобол.
Входят дома: по улице Каирбекова № 334, 336, 340; по улице Красносельская № 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 61, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125а, 126, 127, 129; по улице Левобережная № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; по улице Мичурина № 1, 1/12, 1/13, 1/14, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/23, 75/25, 75/25а, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77а, 77б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 88/1, 90/3, 90/4, 90/5, 98, 100, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 106; по улице Почтовая № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 39, 54, 58, 60; по улице Свободы № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97, 99, 105, 107; по улице Текстильщиков № 3, 3А, 3/51; по улице Тимирязева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93; по улице Транспортная №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 122, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 138.
Избирательный участок № 32

Шекараларында: Тобыл өзенінен, "Тепличный" елді мекені шекарасының бойы, оның аумағында орналасқан үйді қоспағанда, Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесінің бойы, мына үйлерді қоса алғанда № 342, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366/2, 366/4, 370, 370/3, 370/5, 381, 387, 387/1, 389, 393, 397, шағын аудан аумағы арқылы, осы көшеде орналасқан, Текстильщиктер көшесіндегі жеке құрылыс үйлерін қоса алғанда, Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: № 1, 2, 4, 5, 8, 10, 38, 66, 72 үйлер, № 4 шағын аудан; Қайырбеков көшесі бойынша № 342, 354, 358, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366/2, 366/4, 370, 370/3, 370/5, 372, 381, 387, 387/1, 389, 393, 397; Қайырбеков 2-өткелі № 6; Притобольская көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 114А; Совхозная көшесі бойынша № 1, 1/17, 2, 2а, 2/2а, 2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/25А, 2/27, 2/27а, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; 1-ші Совхозная көшесі № 1а; 2-ші Совхозная көшесі № 1, 1/1, 2/1а, 2а, 2/3, 2/7, 2/13, 3/3, 5/6, 5/8, 7/2, 7/4, 7/7, 9/5, 9, 11/4, 11/6, 11/10, 17/1, 17/3; Текстильщиктер көшесі бойынша № 3, 3/51, 3а, 8, 9, 9а, 9Б, 15, жеке құрылыс үйлері № 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 20, 23, 25, 27, 28; Тепличная көшесі бойынша № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20; Южная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.
№ 33 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қайырбеков көшесінен Киевская көшесі бойынша (жұп жағы № 18-ден № 26-ға дейін) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (жұп жағы № 30) Қайырбеков көшесіне дейін № 3 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы, Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 369-дан № 383 дейін) Киевская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Герцен көшесі бойынша № 26/1, 30, 30/1; Қайырбеков көшесі бойынша № 369, 371, 373, 375, 377, 383, 385, 385/1; Киевская көшесі бойынша № 18, 18а, 20, 22, 24. 26.
№ 34 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Киевский" елді мекен шекарасынан Матросов көшесі бойынша (тақ жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (жұп жағы № 34-тен № 42/1 дейін) Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойынша (тақ жағы № 21, 23, 23а) Герцен көшесіне дейінгі шағын аудан аумағы арқылы, Герцен көшесі бойынша (тақ жағы № 17-ден № 23-ге дейін) Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша (жұп жағы) "Киевский" елді мекенінің шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Герцен көшесі № 21/3, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40/1, 42, 42/1; Текстильщиктер көшесі бойынша № 21, 23, 23а.
№ 35 сайлау учаскесі

В границах: от реки Тобол, вдоль границы населенного пункта "Тепличный", не включая дома, расположенные на его территории, до улицы Каирбекова, вдоль улицы Каирбекова включая дома № 342, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366/2, 366/4, 370, 370/3, 370/5, 381, 387, 387/1, 389, 393, 397, расположенные на этой улице, через территорию микрорайона, включая дома индивидуальной застройки по улицы Текстильщиков, до река Тобол.
Входят дома: дома № 1, 2, 4, 5, 8, 10, 38, 66, 72 в микрорайоне № 4; по улицам Каирбекова № 342, 354, 358, 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366/2, 366/4, 370, 370/3, 370/5, 372, 381, 387, 387/1, 389, 393, 397; 2-ой проезд Каирбекова № 6; по улице Притобольская № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 114А; по улице Совхозная № 1, 1/17, 2, 2а, 2/2а, 2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/25А, 2/27, 2/27а, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; 1-я улица Совхозная № 1а, 2-я улица Совхозная № 1, 1/1, 2/1а, 2а, 2/3, 2/7, 2/13, 3/3, 5/6, 5/8, 7/2, 7/4, 7/7, 9/5, 9, 11/4, 11/6, 11/10, 17/1, 17/3; по улице Текстильщиков № 3, 3/51, 3а, 8, 9, 9а, 9Б, 15, дома индивидуальной застройки № 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 20, 23, 25, 27, 28; по улице Тепличная № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20; по улице Южная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 33
В границах: от улицы Каирбекова по улице Киевская (четная сторона с № 18 по № 26) до улицы Герцена, по улице Герцена (четная сторона № 30) через территорию микрорайона в районе школы № 3 до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова (нечетная сторона с № 369 по № 383) до улицы Киевская.
Входят дома: по улице Герцена № 26/1, 30, 30/1; по улице Каирбекова № 369, 371, 373, 375, 377, 383, 385, 385/1; по улице Киевская № 18, 18а, 20, 22, 24. 26.
Избирательный участок № 34
В границах: от границы населенного пункта "Киевский" по улице Матросова (нечетная сторона) до улицы Герцена, по улице Герцена (четная сторона с № 34 по № 42/1) до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков (нечетная сторона № 21, 23, 23а)через территорию микрорайона до улицы Герцена, по улице Герцена (нечетная сторона с № 17 по № 23) до улицы Киевская, по улице Киевская (четная сторона) до границы населенного пункта "Киевский". Входят дома: по улице Герцена № 21/3, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40/1, 42, 42/1; по улице Текстильщиков № 21, 23, 23а.
Избирательный участок № 35

Шекараларында: қаланың солтүстік бөлігінен Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 425-тен № 445-ке дейін) Курганская көшесіне дейін, Курганская көшесі бойынша (№ 4, № 5) № 22 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша (тақ жағы № 25-тен № 29-ға дейін) Матросов көшесіне дейін, Матросов көшесі бойынша (жұп жағы) "Киевский" елді мекені шекарасының бойынан қаланың солтүстік бөлігіне дейін.
Кіретін үйлер: Герцен көшесі бойынша № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/13, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58/19, 60, 61, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 86/1, 88, 90; Герцен көшесінің 1 өткелі бойынша 58/1, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; Герцен көшесінің 2 өткелі бойынша № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40; Герцен көшесінің 3 өткелі бойынша № 58/1, 58/1а, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31; Герцен көшесінің 4 өткелі бойынша № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; Герцен көшесінің 5 өткелі бойынша № 58/1, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/30, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43; Қайырбеков көшесі бойынша № 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445; Костанайская көшесі бойынша № 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; 1-ші Костанайская көшесі бойынша № 5, 10, 10а, 14, 14а, 15, 20, 25, 26, 26а, 27, 28, 30, 36; 2-ші Костанайская көшесі бойынша № 3, 11, 13, 22, 24, 28, 32, 34а, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/5, 56/8, 56/9, 56/13, 56/17, 56/21, 56/24, 57, 58, 60, 64; 3-ші Костанайская көшесі бойынша № 1/6, 8, 12, 14, 16, 18, 19; Костанайский көшесінің 4 өткелі бойынша № 1, 5; Курганская көшесі бойынша № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15а, 15б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31а; 4-ші Қостанайская көшесі бойынша № 2а, 2б, 21/1, 6, 7, 7/1; 5-ші Костанайская көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2а, 22, 24; 6-шы Костанайская көшесі бойынша № 15/1, 19, 21; Қайырбеков көшесі 1-өткелі бойынша № 362.
№ 36 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қайырбеков көшесінен Курганская көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, № 22 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша Текстильщиков көшесіне дейін, Текстильщиков көшесі бойынша (жұп жағы № 16, 18, тақ жағы № 17, 19, шағын аудан аумағы арқылы Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесі бойынша, мына үйлерді қоса алғанда № 395, 399, 399/1, 403, 405, 407, 409, 411, осы көше бойынша Курганская көшесіне дейін.

В границах: от северной части города по улице Каирбекова (нечетная сторона с № 425 по № 445) до улицы Курганская, по улице Курганская (№ 4, № 5) через территорию микрорайона в районе школы № 22 до улицы Герцена, по улице Герцена (нечетная сторона с № 25 по № 29) до улицы Матросова, по улице Матросова (четная сторона) вдоль границы населенного пункта "Киевский" до северной части города.
Входят дома: по улице Герцена № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/13, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58/19, 60, 61, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 86/1, 88, 90; по 1 проезду Герцена 58/1, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; по 2 проезду Герцена № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40; по 3 проезду Герцена № 58/1, 58/1а, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, по 4 проезду Герцена № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; по 5 проезду Герцена № 58/1, 58/3, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/30, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43; по улице Каирбекова № 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445; по улице Костанайская № 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; по улице 1-я Костанайская № 5, 10, 10а, 14, 14а, 15, 20, 25, 26, 26а, 27, 28, 30, 36; по улице 2-я Костанайская № 3, 11, 13, 22, 24, 28, 32, 34а, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/5, 56/8, 56/9, 56/13, 56/17, 56/21, 56/24, 57, 58, 60, 64; по улице 3-я Костанайская № 1/6, 8, 12, 14, 16, 18, 19; по 4 проезду Костанайский № 1, 5; по улице Курганская № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15а, 15б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31а; по улице 4-я Костанайская № 2а, 2б, 21/1, 6, 7, 7/1; по улице 5-я Костанайская № 1, 1а, 2, 2а, 22, 24; по улице 6-я Костанайская № 15/1, 19, 21; по улице 1 проезд Каирбекова № 362.
Избирательный участок № 36
В границах: от улицы Каирбекова по улице Курганская, не включая дома по этой улице, через территорию микрорайона в районе школы № 22 до улицы Герцена, по улице Герцена до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков (четная сторона № 16, 18, нечетная сторона № 17, 19, через территорию микрорайона до улицы Каирбекова, по улице Каирбекова, включая дома № 395, 399, 399/1, 403, 405, 407, 409, 411 по этой улице, до улицы Курганская.

Кіретін үйлер: Герцен көшесі бойынша № 46/1, 60а, 62; Қайырбеков көшесі бойынша № 389/1, 391, 395, 399, 399/1, 401, 403, 405, 407, 409, 411; Текстильщиков көшесі бойынша № 10, 10/5, 14, 16, 17, 18, 19.
№ 37 сайлау учаскесі
Шекараларында: Воинов-интернационалистер көшесінен Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 33-тен № 35 дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 11 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (тақ жағы № 55-тен № 7 дейін) квартал аумағынан облтубдиспансер шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Баймағамбетов көшесіне дейін Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 8) Воинов Интернационалистер көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 33, 33/1, 35, 35б; Баймағамбетов көшесі бойынша № 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 13/1, 13/3, 13/8, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27; Бауман көшесі бойынша №, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8а, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 14/6а, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; Гвардейская көшесі бойынша № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; Садовая көшесі бойынша № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71а, 73; Фрунзе көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
№ 38 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяковский көшесінен Сибирская көшесі бойынша (тақ жағы) Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесі бойынша (тақ жағыс № 89 дан № 89/3 дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 34-тен № 50-ге дейін) шағын аудан аумағы арқылы Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша № 104/1, № 104/2) Сибирская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; Жамбыл көшесі бойынша № 83а, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; Маяковский көшесі бойынша № 104/1, 104/2.
№ 39 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Кирпичная көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 38-ге дейін) Краснопартизанская көшесіне дейін, Краснопартизанская көшесі бойынша (тақ жағы) Л. Беда көшесіне дейін, Л.Беда көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 28-ге дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы) Хакімжанова көшесіне дейін, Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 56а дан № 60 дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 28) Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша (жұп жағы № 12-ден № 22-ге дейін) 5 декабря көшесіне дейін, 5 декабря көшесі бойынша (тақ жағы № 49-дан № 67-ге дейін) Л.Беда көшесіне дейін, Л.Беда көшесі бойынша (тақ жағы № 23-тен № 33-ке дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 32-ден № 94-ға дейін) Костанай-сай сайы бойынан Қазақ көшесіне дейін, Қазақ көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 51-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.

Входят дома: по улице Герцена № 46/1, 60а, 62; по улице Каирбекова № 389/1, 391, 395, 399, 399/1, 401, 403, 405, 407, 409, 411; по улице Текстильщиков № 10, 10/5, 14, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 37
В границах: от улицы Воинов интернационалистов по проспекту Абая (нечетная сторона с № 33 по № 35) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (нечетная сторона с № 1 по № 11)до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с № 55 по № 7) по территории квартала вдоль границы облтубдиспансера, не включая его территорию, до улицы Баймагамбетова по улице Баймагамбетова (четная сторона № 8) до улицы Воинов Интернационалистов. Входят дома: по проспекту Абая № 33, 33/1, 35, 35б; по улице Баймагамбетова № 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 13/1, 13/3, 13/8, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27; по улице Баумана №, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8а, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 14/6а, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; по улице Гвардейская № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; по улице Садовая № 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71а, 73; по улице Фрунзе № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 38
В границах: от улицы Маяковского по улице Сибирская (нечетная сторона) до улицы Джамбула, по улице Джамбула (нечетная сторона с № 89 по № 89/3)до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 34 по № 50) через территорию микрорайона до улицы Маяковского, по улице Маяковского № 104/1, № 104/2) до улицы Сибирская. Входят дома: по проспекту Абая № 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; по улице Джамбула № 83а, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; по улице Маяковского № 104/1, 104/2.
Избирательный участок № 39
В границах: от реки Тобол по улице Кирпичная (четная сторона с № 2 по № 38) до улицы Краснопартизанская, по улице Краснопартизанская (нечетная сторона) до улицы Л. Беды, по улице Л.Беды (четная сторона с № 2 по № 28) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона) до улицы Хакимжановой, по улице Хакимжановой (четная сторона с № 56а по № 60) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона № 28) до улицы Комарова, по улице Комарова (четная сторона с № 12 по № 22) до улицы 5 декабря, по улице 5 декабря (нечетная сторона с № 49 по № 67) до улицы Л.Беды, по улице Л.Беды (нечетная сторона с № 23 по № 33) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 32 по № 94) вдоль лога Костанай-сай до улицы Казахская, по улице Казахская (нечетная сторона с № 1 по № 51) до реки Тобол.

Кіретін үйлер: 5 декабря көшесі бойынша № 49, 5, 51, 53, 53/3, 55, 55а, 55/4, 55/5, 55/9, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67; 8 март көшесі бойынша № 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/1а, 51/1б, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/13, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 86, 86а, 88, 88а, 90; Абай даңғылы бойынша № 63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116а, 116в, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Алтынсарин көшесі бойынша № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/4, 64/6, 66, 66/1, 66/1а, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Л.Беда көшесі бойынша № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 46, 48, 50, 52, 54; Жамбыл көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1а, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36а, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37а, 39, 39а; Қазақ көшесі бойынша № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 17а, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21а, 23, 29, 31, 39, 41, 41а, 47; Кирпичная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 12, 14, 14/2, 14/6, 14/6а, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 34, 36, 38; Комаров көшесі бойынша № 14, 14а, 16, 18, 20, 22; Краснопартизанская көшесі бойынша № 8, 12, 12а, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45/1, 46, 46а, 47, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/1а, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/8а, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 75, 77, 79, 79а; Маяковский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 57, 59, 61; Наримановская көшесі бойынша № 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16/1, 18, 18а, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20/а, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23а, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/6а, 23/7, 23/8, 24, 25, 25а, 27, 27а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Островский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; Тобольская көшесі бойынша № 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48а, 49, 49а, 50, 53, 54, 55, 55а, 55б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 69а, 71, 71а, 72, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Фролов көшесі бойынша № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/12, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/8а, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 60/9а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Хакімжанова көшесі бойынша № 60.
№ 40 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице 5 декабря № 49, 5, 51, 53, 53/3, 55, 55а, 55/4, 55/5, 55/9, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67; по улице 8 марта № 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/1а, 51/1б, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/13, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 86, 86а, 88, 88а, 90; по проспекту Абая № 63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116а, 116в, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; по улице Алтынсарина № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/4, 64/6, 66, 66/1, 66/1а, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; по улице Л.Беды № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 46, 48, 50, 52, 54; по улице Джамбула № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1а, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36а, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37а, 39, 39а; по улице Казахская № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 17а, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21а, 23, 29, 31, 39, 41, 41а, 47; по улице Кирпичная № 2, 4, 6, 12, 14, 14/2, 14/6, 14/6а, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 34, 36, 38; по улице Комарова № 14, 14а, 16, 18, 20, 22; по улице Краснопартизанская № 8, 12, 12а, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45/1, 46, 46а, 47, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/1а, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/8а, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 75, 77, 79, 79а; по улице Маяковского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 57, 59, 61; по улице Наримановская № 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16/1, 18, 18а, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20/а, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23а, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/6а, 23/7, 23/8, 24, 25, 25а, 27, 27а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; по улице Островского № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; по улице Тобольская № 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48а, 49, 49а, 50, 53, 54, 55, 55а, 55б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 69а, 71, 71а, 72, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; по улице Фролова № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/12, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/8а, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 60/9а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83; по улице Хакимжановой № 60.
Избирательный участок № 40

Шекараларында: Тобыл өзенінен Кирпичная көшесі бойынша (тақ жағы № 1 ден № 43 дейін) Краснопартизанская көшесіне дейін, Краснопартизанская көшесі бойынша (жұп жағы № 70 тен № 76 дейін) Л. Беда көшесіне дейін, Л.Беда көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен № 23-ке дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 62 ден № 94 дейін) Хакімжанова көшесіне дейін, Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 7 ден № 13 дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 12 ден № 26 дейін) Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойынша (тақ жағы) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 10-нан № 28 дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 39) Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесі бойынша (жұп жағы № 80-нен № 82 дейін) Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойынша (жұп жағы) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53/1, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/2, 82, 92, 94; Абай даңғылы бойынша №3, 3/1, 3/6, 11, 13, 15, 17, 17/1, 17а, 21/1; Алтынсарин көшесі бойынша №2, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Алтынсарин қалтарысы бойынша № 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 21/1, 21а; Баймағамбетов көшесі бойынша № 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28; Л. Беда көшесі бойынша № 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; Дачная көшесі бойынша № 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 53; Жамбыл көшесі бойынша № 38, 38а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64а, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68а, 69, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 75, 76, 76/1, 76/4, 77, 78, 78/2, 78/4, 80, 81, 82, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/6а, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; Кирпичная көшесі бойынша №, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 21а, 23, 23а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53а, 53б, 55, 55а, 57, 59, 61, 63, 63а; Комаров көшесі бойынша № 3, 4, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11; Краснопартизанская көшесі бойынша № 70, 72; Маяковский көшесі бойынша № 58а, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77/1, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 81б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 87, 87а, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15, 87/15а, 87/17, 88, 90, 91, 91а, 91б, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 102а; Сибирская көшесі бойынша № 1, 2/2, 3, 3/1а, 4, 4/2, 4/4, 4/4а, 4а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/5а, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Сибирский қалтарысы бойынша № 10/3; Тобольская көшесі бойынша № 109, 113, 121, 123, 125, 154, 158, 164, 166, 168, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; Хакімжанова көшесі бойынша № 1, 1/8а, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5/1, 6, 8, 10, 11/6, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/2а, 36, 36а, 36/1, 36/2, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54а, 56, 58.
№ 41 сайлау учаскесі

В границах: от реки Тобол по улице Кирпичная (нечетная сторона с № 1 по № 43) до улицы Краснопартизанская, по улице Краснопартизанская (четная сторона с № 70 по № 76) до улицы Л. Беды, по улице Л.Беды (нечетная сторона с № 3 по № 23) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 62 по № 94) до улицы Хакимжановой, по улице Хакимжановой (нечетная сторона с № 7 по № 13) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (четная сторона с № 12 по № 26) до улицы Сибирская, по улице Сибирская (нечетная сторона) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона с № 10 по № 28) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона № 39) до улицы Джамбула, по улице Джамбула (четная сторона с № 80 по № 82) до улицы Сибирская, по улице Сибирская (четная сторона) до реки Тобол.
Входят дома: по проспекту Абая № 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53/1, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/2, 82, 92, 94; по улице Абая № 3, 3/1, 3/6, 11, 13, 15, 17, 17/1, 17а, 21/1; по улице Алтынсарина № 2, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; по переулку Алтынсарина № 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 21/1, 21а; по улице Баймагамбетова № 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28; по улице Л.Беды № 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; по улице Дачная № 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 53; по улице Джамбула № 38, 38а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64а, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68а, 69, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 75, 76, 76/1, 76/4, 77, 78, 78/2, 78/4, 80, 81, 82, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/6а, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; по улице Кирпичная №, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 21а, 23, 23а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53а, 53б, 55, 55а, 57, 59, 61, 63, 63а; по улице Комарова 3, 4, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11; по улице Краснопартизанская № 70, 72; по улице Маяковского № 58а, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77/1, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 81б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 87, 87а, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15, 87/15а, 87/17, 88, 90, 91, 91а, 91б, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 102а; по улице Сибирская № 1, 2/2, 3, 3/1а, 4, 4/2, 4/4, 4/4а, 4а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/5а, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; по переулку Сибирский № 10/3; по улице Тобольская № 109, 113, 121, 123, 125, 154, 158, 164, 166, 168, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; по улице Хакимжановой 1, 1/8а, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5/1, 6, 8, 10, 11/6, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/2а, 36, 36а, 36/1, 36/2, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54а, 56, 58.
Избирательный участок № 41

Шекараларында: Тобыл өзенінен Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 97) шағын аудан аумағы арқылы Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 28-ден № 32 дейін) № 23 орта мектеп аумағы шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойынша (жұп жағы № 2, 2а) Тобыл өзеніне дейін, "Наурыз" шағын ауданы.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 28, 28/1, 28/3, 28/4; Воинов интернационалистов көшесі бойынша № 2, 2а, 10, 20; Маяковский көшесі бойынша № 97, 101/1; "Наурыз" шағын ауданы № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3/9, 4, 4/1, 4а, 8, 8а, 9, 9/1, 21.
№ 42 сайлау учаскесі
Шекараларында: Воинов интернационалистер көшесінен Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 3б дейін) облтубдиспансер шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (тақ жағы № 79-дан № 81 дейін) шағын аудан аумағы арқылы Войнов интернационалистов көшесіне дейін Воинов Интернационалистов көшесі бойынша (жұп жағы № 10-нан № 16 дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Баймағамбетов көшесі бойынша № 1, 3, 3а, 3б; Воинов интернационалистер көшесі бойынша 10, 12, 14, 16; Садовая көшесі бойынша 79, 81.
№ 43 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Костанай-2" шағын ауданының аумағы.
Кіретін үйлер: Автозаводская көшесі бойынша № 2/30, 4/2, 4/6, 4/12, 4/16, 4/18, 20, 22, 29; Белинский көшесі бойынша № 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 31а, 32, 34; Жуковский көшесі бойынша № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Жуковский 1-ші көшесі бойынша № 2, 4, 6; Жуковский 1-ші өткелі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6; Крупская көшесі бойынша № 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/31, 9/33, 9/37, 9/39, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/61, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/91, 9/93, 9/97, 9/101, 9/103, 9/107, 9/109, 9/111, 9/113, 9/114, 9/115, 11, 12, 13, 13/3, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/21, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; Мир көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17а, 17/13, 19, 19/2, 19/3, 29, 61; Мир к-сі 3-ші өткелі бойынша № 3; Некрасов көшесі бойынша № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/6, 13, 13/1, 13/3, 15, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/5, 18, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/8, 25, 25/1, 25/3, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 30, 32, 34, 57, 57/2; Некрасов 1-ші өткелі бойынша № 11/4; Некрасова 3-ші өткелі бойынша № 19/2; Некрасов 4-ші өткелі бойынша № 21, 21/1, 21/3, 21/7, 23, 23/4, 23/8; Промышленная көшесі бойынша № 5, 11; Солнечная көшесі бойынша № 1, 1/5, 2, 3, 3/4, 3/7, 4, 4/3, 5, 6, 6/4, 6/6, 7, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 11, 12, 13, 13г, 14, 15, 15/3, 16, 17, 17а, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/15, 18, 19, 19а, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/11, 19/17а, 19/19, 20, 21/5, 21/7, 21/21, 22, 22а, 23, 24, 27, 28, 28/19, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/13, 37/17, 38, 39, 41, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 61/1, 62, 63, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/1, 67/3, 67/5, 78, 82, 86; 1-ші Солнечная көшесі бойынша № 3/36, 3/42, 14/2, 34, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 19/17а, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 6/6, 8; 2-ші Солнечная көшесі бойынша № 2, 3, 5, 6, 10, 10/8, 12, 16, 17, 19; 3-ші Солнечная көшесі бойынша № 10, 12/4, 19/3, 10а, 12, 15, 17, 3; 4-ші Солнечная көшесі бойынша № 8, 9, 12, 13, 18, 20, 21, 23; 5-ші Солнечная көшесі бойынша № 1г, 3, 3/4, 3/20, 3/28, 3/34, 3/46, 5, 5/1, 5/13, 5/19, 45; 6-шы Солнечная көшесі бойынша № 1, 3, 4, 8, 15, 17, 19, 23, 25, 29; 7-ші Солнечная көшесі бойынша № 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42; 8-ші Солнечная көшесі бойынша №3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 41; 9-шы Солнечная көшесі бойынша № 9, 11, 13, 13г, 17, 27, 28/15, 28/17; 10-шы Солнечная көшесі бойынша № 6, 19, 19/17а, 19/1в, 19/15, 19/25, 21, 21/21, 37, 37/17, 48, 54, 56, 58; 11-ші Солнечная көшесі бойынша № 23, 38; Солнечный 1 өткелі бойынша № 1, 4/3, 4, 5, 5/13, 7, 10/6, 17/1, 34; Солнечный 2 өткелі бойынша № 8/5, 10, 10/8; Солнечный 3 өткелі бойынша № 3, 13, 19/4, 21, 21/3, 37/17, 38/28, 38/34, 40/3, 40/5, 40/9; 40/15, 40/17; Солнечный 4 өткелі бойынша № 9, 11, 12, 17, 22, 23, 25; Солнечный 5 өткелі бойынша № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 18, 24, 28; Солнечный 6 өткелі бойынша № 3, 4, 8, 11, 11/6, 16, 21, 23, 25, 26, 27, 28; Солнечный 7 өткелі бойынша № 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 22, 24, 26; Спартак көшесі бойынша № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11а, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/14, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24/3, 24/5, 24/7, 24/9, 24/10, 24/13, 24/14, 24/15, 24/17, 24/20, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/15, 29, 29/1, 30, 30/6, 30/12, 30/14, 32, 32/3, 32/11, 34, 34/8, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/9а, 36/11, 36/15, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/7, 40/9, 40/11, 42, 42/2, 42/4, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 47; Спартак 1 өткелі бойынша № 9/1, 17/1, 17, 24, 9; Спартак 3 өткелі бойынша № 19/2; Спартак 5 өткелі бойынша № 40/11, 42; Спортивная көшесі бойынша № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; Станционная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3а, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12/9, 12/13, 12/15, 14, 14/1, 14/2, 14/8, 14/26, 14/32, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 39/23, 40, 40/7, 42, 42/2, 46, 46/2, 46/8, 48, 48/1, 50, 54, 54а, 54б, 54/1, 54/1а, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 60, 62, 64, 66, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; 1 Станционная көшесі бойынша № 8, 10, 13, 14; 3 Станционная көшесі бойынша № 3; Станционный 1 өткелі бойынша № 1, 1/1, 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/3, 12/5, 12/9, 13, 14/2, 14/6, 14/11, 14/12, 14/14, 14/34, 15/2; Станционный 2 өткелі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Станционный 3 өткелі бойынша № 1, 2, 3, ң, 4, 5, 6, 9, 38, 38/2, 38/4, 38/8, 38/28, 38/37, 40/3; 4-ші Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; 6-шы Станционный № 1; Степная көшесі бойынша № 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 17, 20, 21, 25, 26, 27, 29, 35, 41; Тургенев көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/5, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/19, 11/23, 12, 13, 13а, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 15/1, 15/5, 17, 17/2, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/4, 25/7, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; Химиков көшесі бойынша № 2, 2а, 6, 8, 9, 11, 12, 13; 1 Химиков көшесі бойынша № 1, 2, 4, 5, 5/1, 7, 12, 14, 16, 16/7, 22; 2 Химиков көшесі бойынша № 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 24/1, 25, 26; Химиков 1 өткелі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 16/7; Химиков 2 өткелі бойынша № 3, 11, 16/9, 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 25, 26; Энгельс көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/11, 44/15, 44/21, 46, 48, 52, 52а, 54, 56, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 82.
№ 44 сайлау учаскесі

В границах: от реки Тобол до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона № 97) через территорию микрорайона до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 28 по № 32) вдоль границы территории школы № 23, не включая ее территорию, до улицы Воинов интернационалистов, по улице Воинов интернационалистов (четная сторона № 2, 2а) до реки Тобол, микрорайон "Наурыз".
Входят дома: по проспекту Абая № 28, 28/1, 28/3, 28/4; по улице Воинов интернационалистов № 2, 2а, 10, 20; по улице Маяковского № 97, 101/1; микрорайон "Наурыз" № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3/9, 4, 4/1, 4а, 8, 8а, 9, 9/1, 21.
Избирательный участок № 42
В границах: от улицы Воинов интернационалистов по улице Баймагамбетова (нечетная сторона с № 1 по № 3б) вдоль границы облтубдиспансера, не включая его территорию, до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с № 79 по № 81) через территорию микрорайона до улицы Войнов интернационалистов по улице Воинов Интернационалистов (четная сторона с № 10 по № 16) до улицы Баймагамбетова.
Входят дома: по улице Баймагамбетова № 1, 3, 3а, 3б; по улице Воинов интернационалистов 10, 12, 14, 16; по улице Садовая 79, 81.
Избирательный участок № 43
В границах: территория микрорайона "Костанай- 2"
Входят дома: по улице Автозаводская № 2/30, 4/2, 4/6, 4/12, 4/16, 4/18, 20, 22, 29; по улице Белинского № 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 31а, 32, 34; по улице Жуковского № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; по 1 улице Жуковского № 2, 4, 6; по 1 проезду Жуковского № 1, 2, 3, 4, 6; по улице Крупская № 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/31, 9/33, 9/37, 9/39, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/61, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/91, 9/93, 9/97, 9/101, 9/103, 9/107, 9/109, 9/111, 9/113, 9/114, 9/115, 11, 12, 13, 13/3, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/21, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; по улице Мира № 1, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17а, 17/13, 19, 19/2, 19/3, 29, 61; по 3 проезду Мира № 3; по улице Некрасова № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/6, 13, 13/1, 13/3, 15, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/5, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/8, 25, 25/1, 25/3, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 30, 32, 34, 57, 57/2; по 1 проезду Некрасова № 11/4; по 3 проезду Некрасова № 19/2; по 4 проезду Некрасова № 21, 23, 21/1, 21/3, 21/7, 23/4, 23/8; по улице Промышленная № 5, 11; по улице Солнечная № 1, 1/5, 2, 3, 3/4, 3/7, 4, 4/3, 5, 6, 6/4, 6/6, 7, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 11, 12, 13, 13г, 14, 15, 15/3, 16, 17, 17а, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/15, 18, 19, 19а, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/11, 19/17а, 19/19, 20, 21/5, 21/7, 21/21, 22, 22а, 23, 24, 27, 28, 28/19, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/13, 37/17, 38, 39, 41, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 61/1, 62, 63, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/1, 67/3, 67/5, 78, 82, 86; по улице 1-я Солнечная № 3/36, 3/42, 14/2, 34, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 19/17а, 24, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 6/6, 8; по улице 2-я Солнечная № 2, 3, 5, 6, 10, 10/8, 12, 16, 17, 19; по улице 3-я Солнечная № 10, 12/4, 19/3, 10а, 12, 15, 17, 3; по улице 4-я Солнечная № 8, 9, 12, 13, 18, 20, 21, 23; по улице 5-я Солнечная № 1г, 3, 3/4, 3/20, 3/28, 3/34, 3/46, 5, 5/1, 5/13, 5/19, 45; по улице 6-я Солнечная № 1, 3, 4, 8, 15, 17, 19, 23, 25, 29; по улице 7-я Солнечная № 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42; по улице 8-я Солнечная № 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 41; по улице 9-я Солнечная № 9, 11, 13, 13г, 17, 27, 28/15, 28/17; по улице 10-я Солнечная № 6, 19, 19/17а, 19/1в, 19/15, 19/25, 21, 21/21, 37, 37/17, 48, 54, 56, 58; по улице 11-я Солнечная № 23, 38; по 1 проезду Солнечный № 1, 4/3, 4, 5, 5/13, 7, 10/6, 17/1, 34; по 2 проезду Солнечный № 8/5, 10, 10/8; по 3 проезду Солнечный № 3, 13, 19/4, 21, 21/3, 37/17, 38/28, 38/34, 40/3, 40/5, 40/9; 40/15, 40/17; по 4 проезду Солнечный № 9, 11, 12, 17, 22, 23, 25; по 5 проезду Солнечный № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 18, 24, 28; по 6 проезду Солнечный № 3, 4, 8, 11, 11/6, 16, 21, 23, 25, 26, 27, 28; по 7 проезду Солнечный № 7, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 22, 24, 26; по улице Спартака № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11а, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/14, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24/3, 24/5, 24/7, 24/9, 24/10, 24/13, 24/14, 24/15, 24/17, 24/20, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/15, 29, 29/1, 30, 30/6, 30/12, 30/14, 32, 32/3, 32/11, 34, 34/8, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/9а, 36/11, 36/15, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/7, 40/9, 40/11, 42, 42/2, 42/4, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 47; по 1 проезду Спартака № 9/1, 17/1, 17, 24, 9; по 3 проезду Спартака № 19/2; по 5 проезду Спартака № 40/11, 42; по улице Спортивная № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; по улице Станционная № 1, 2, 3, 3а, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12/9, 12/13, 12/15, 14, 14/1, 14/2, 14/8, 14/26, 14/32, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 39/23, 40, 40/7, 42, 42/2, 46, 46/2, 46/8, 48, 48/1, 50, 54, 54а, 54б, 54/1, 54/1а, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 60, 62, 64, 66, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; по 1 улице Станционная № 8, 10, 13, 14, по улице 3 Станционная № 3; по 1 проезду Станционный № 1, 1/1, 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/3, 12/5, 12/9, 13, 14/2, 14/6, 14/11, 14/12, 14/14, 14/34, 15/2; по проезду 2 Станционный № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; по проезду 3 Станционный № 1, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 9, 38, 38/2, 38/4, 38/8, 38/28, 38/37, 40/3; 4-й Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; 6 по проезду Станционный № 1; по улице Степная № 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 17, 20, 21, 25, 26, 27, 29, 35, 41; по улице Тургенева № 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/5, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/19, 11/23, 12, 13, 13а, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 15/1, 15/5, 17, 17/2, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/4, 25/7, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; по улице Химиков № 2, 2а, 6, 8, 9, 11, 12, 13; по 1 улице Химиков № 1, 2, 4, 5, 5/1, 7, 12, 14, 16, 16/7, 22; по 2 улице Химиков № 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 24/1, 25, 26; по 1 проезду Химиков № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 16/7; по 2 проезду Химиков № 3, 11, 16/9, 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 25, 26; по улице Энгельса № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/11, 44/15, 44/21, 46, 48, 52, 52а, 54, 56, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 82.
Избирательный участок № 44

Шекараларында: темір жол желісінен Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша (№ 133а-дан № 149 дейін, № 184/1-ден № 186 дейін) Мәуленов көшесіне дейін, Мәуленов көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 10 дейін) қаланың батыс бөлігі аумағы арқылы темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Досжанов көшесі бойынша № 133, 133а, 133б, 135, 135а, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 137/2, 145, 145/4, 145/6, 145/7, 147, 149, 175, 184, 186; Мәуленова көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А.
№ 45 сайлау учаскесі
Шекараларында: қаланың батыс шекарасынан, әуежай аумағын қоса алғанда, Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (жұп жағы) шағын аудан аумағы арқылы қаланың батыс шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Әуежай № 1, 13А, 21А; Полевая көшесі бойынша № 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; Уральская көшесі бойынша № 2, 2а, 3, 4, 4/1, 6, 6/1, 6/4, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 37, 37/1; Уральский қалтарысы бойынша № 4, 6, 6/1, 8, 10.
№ 46 сайлау учаскесі
Шекараларында: Соколовская көшесінен Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 118а-дан № 156 дейін) батыс шағын аудан аумағы арқылы Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 9 дейін) Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша (тақ жағы № 101-ден № 131 дейін) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 16-дан № 24 дейін) Хакімжанова көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Жангильдин көшесі бойынша № 5, 17, 17а, 17б, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Карбышев көшесі бойынша № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9; Комаров көшесі бойынша № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; Панфилов көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Рудненская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30а, 36; Рудненский қалтарысы бойынша № 6/1, 6/7, 6/8, 6/10, 6/12, 18/4, 21/3, 21/6, 21/7, 28/1, 28/3; Соколовская көшесі бойынша № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 32/4; Соколовский қалтарысы бойынша № 18/9, 28/16; Строительная көшесі бойынша № 2, 2/2, 3, 3а 4, 4/1, 4/46а, 4/7, 5, 6, 6/1, 7, 9, 12, 12а, 13, 21, 25; Хакімжанова көшесі бойынша № 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154.
№ 47 сайлау учаскесі

В границах: от линии железной дороги до улицы Дощанова, по улице Дощанова (с № 133а по № 149, с № 184/1 по № 186) до улицы Мауленова, по улице Мауленова (четная сторона с № 2 по № 10) через территорию западной части города до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Дощанова № 133, 133а, 133б, 135, 135а, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 137/2, 145, 145/4, 145/6, 145/7, 147, 149, 175, 184, 186; по улице Мауленова № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А.
Избирательный участок № 45
В границах: от западной границы города, включая территорию аэропорта, до улицы Карбышева, по улице Карбышева (четная сторона) через территорию микрорайона до западной границы города.
Входят дома: Аэропорт № 1, 13А, 21А; по улице Полевая № 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; по улице Уральская № 2, 2а, 3, 4, 4/1, 6, 6/1, 6/4, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 37, 37/1; по переулку Уральский № 4, 6, 6/1, 8, 10.
Избирательный участок № 46
В границах: от улицы Соколовская по улице Хакимжановой (четная сторона с № 118а по № 156) через территорию западного микрорайона до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с № 1 по № 9) до улицы Комарова, по улице Комарова (нечетная сторона с № 101 по № 131) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (четная сторона с № 16 по № 24) до улицы Хакимжановой.
Входят дома: по улице Джангильдина № 5, 17, 17а, 17б, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; по улице Карбышева № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9; Комарова № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; по улице Панфилова № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; по улице Рудненская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30а, 36; по переулку Рудненскому № 6/1, 6/7, 6/8, 6/10, 6/12, 18/4, 21/3, 21/6, 21/7, 28/1, 28/3,; по улице Соколовская № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 32/4; по переулку Соколовский № 18/9, 28/16; по улице Строительная № 2, 2/2, 3, 3а 4, 4/1, 4/46а, 4/7, 5, 6, 6/1, 7, 9, 12, 12а, 13, 21, 25; улице Хакимжановой № 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154.
Избирательный участок № 47

Шекараларында: Плеханов көшесінен Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 40-тан № 62 дейін) Хакімжанова көшесіне дейін, Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 69-дан № 99 дейін) шағын аудан аумағы арқылы Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 21 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (жұп жағы № 42-ден № 110 дейін) Соколовская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Западная көшесі бойынша № 1, 1а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8; Карбышев көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/3, 1/5, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Лесная көшесі бойынша № 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; Плеханов көшесі бойынша № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Рудненская көшесі бойынша № 31, 34, 35, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38а, 40, 42, 44, 44а; Рудненский қалтарысы бойынша № 36/1, 36/7, 36/9, 36/11; Соколовская көшесі бойынша № 40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 55/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; Соколовский өткелі бойынша №.42/6, 42/11, 42/12, 42/14, 50/12, 58/2, 58/5, 58/7, 58/8, 58/9; Строительная көшесі бойынша № 8, 8/1, 8/3, 10, 10а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/7а, 41/8, 41/9, 41/10; Хакімжанова көшесі бойынша № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99; Целинная көшесі бойынша № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; Чернышевский көшесі бойынша № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а.
№ 48 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жангелдин көшесі, 9.
№ 49 сайлау учаскесі
Шекараларында: Элеваторная көшесінен Комарова көшесі бойынша (жұп жағы № 60-тан № 84 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (жұп жағы № 24-тен № 30 дейін) Хакімжанова көшесіне дейін, Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 118а) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (тақ жағы) Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша (жұп жағы № 118-ден № 158 дейін) Костанай-сай сайының бойынан Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 38 дейін) Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 117 дейін) Павших борцов көшесіне дейін, Павших Борцов көшесі бойынша (тақ жағы № 23-тен № 39 дейін) Журавлева көшесіне дейін, Журавлева көшесі бойынша (тақ жағы № 13-тен № 71 дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 147/1) Наримановская көшесіне дейін, Наримановская көшесі бойынша (жұп жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 20 дейін) Комаров көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 9а, 10; Баймағамбетов көшесі бойынша № 147, 147/1, 148; Л.Беда көшесі бойынша № 81, 83, 84, 84а 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179а, 181, 183, 183а, 185, 185а, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237, 237а; Бородина көшесі бойынша № 2, 2/1, 2/7, 2/7a, 2а, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Жангелдин көшесі бойынша № 1, 3, 5, 7, 7а, 7/1, 9, 9а, 9б, 9 в, 9 г, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 34/1, 38; Досжанов көшесі бойынша № 111, 113, 115, 117; Ю.Журавлева көшесі бойынша № 9а, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 61, 63, 65, 67, 67а, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Комаров көшесі бойынша № 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; Летунов көшесі бойынша № 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Наримановская көшесі бойынша № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287; Павших борцов көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/1, 13/2, 13/2а, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7а, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; Садовая көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18а, 20, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/30, 26/32, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/11, 28/13, 28/23, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/1, 30/2; Садовый қалтарысы бойынша № 26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31;Сералин көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/2а, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16, 16/а, 16/1, 16/2, 16/2а, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; Соколовская көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17; Фролов көшесі бойынша № 121, 123, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140а, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; Хакімжанова көшесі бойынша № 118а; Чехов көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 17/18, 19, 21, 23; Элеваторная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 50 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Плеханова по улице Соколовская (четная сторона с № 40 по № 62) до улицы Хакимжановой, по улице Хакимжановой (нечетная сторона с № 69 по № 99) через территорию микрорайона до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с № 11 по № 21) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (четная сторона с № 42 по № 110) до улицы Соколовская.
Входят дома: по улице Западная № 1, 1а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8; по улице Карбышева № 1, 1/1, 1/3, 1/5, 11, 13, 15, 17, 19, 21; по улице Лесная № 1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; по улице Плеханова № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; по улице Рудненская № 31, 34, 35, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38а, 40, 42, 44, 44а; по переулку Рудненский № 36/1, 36/7, 36/9, 36/11; по улице Соколовская № 40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 55/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; по проезду Соколовский №.42/6, 42/11, 42/12, 42/14, 50/12, 58/2, 58/5, 58/7, 58/8, 58/9; по улице Строительная № 8, 8/1, 8/3, 10, 10а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/7а, 41/8, 41/9, 41/10; по улице Хакимжановой № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99; по улице Целинная № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; по улице Чернышевского № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а.
Избирательный участок № 48
В границах: улица Джангильдина, 9.
Избирательный участок № 49
В границах: от улицы Элеваторная по улице Комарова (четная сторона с № 60 по № 84) до улицы Садовая, по улице Садовая (четная сторона с № 24 по № 30) до улицы Хакимжановой, по улице Хакимжановой (четная сторона № 118а) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (нечетная сторона) до улицы Комарова, по улице Комарова (четная сторона с № 118 по № 158) вдоль лога Костанай-сай до улицы Бородина, по улице Бородина (четная сторона с № 2 по № 38) до улицы Дощанова, по улице Дощанова (нечетная сторона с № 11 по № 117) до улицы Павших борцов, по улице Павших Борцов (нечетная сторона с № 23 по № 39) до улицы Журавлевой, по улице Журавлевой (нечетная сторона с № 13 по № 71) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (нечетная сторона № 147/1) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (четная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (четная сторона с № 2 по № 20) до улицы Комарова.
Входят дома: по улице 1 Мая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 9а, 10; по улице Баймагамбетова № 147, 147/1, 148; по улице Л.Беды № 81, 83, 84, 84а 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179а, 181, 183, 183а, 185, 185а, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237, 237а; по улице Бородина № 2, 2/1, 2/7, 2/7a, 2а, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38; по улице Джангильдина № 1, 3, 5, 7, 7а, 7/1, 9, 9а, 9б, 9 в, 9 г, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 34/1, 38; по улице Дощанова № 111, 113, 115, 117; по улице Ю.Журавлевой № 9а, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 61, 63, 65, 67, 67а, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; по улице Комарова № 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; по улице Летунова № 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; по улице Наримановская № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287; по улице Павших борцов № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/1, 13/2, 13/2а, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7а, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; по улице Садовая № 1, 1/1, 1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18а, 20, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/30, 26/32, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/11, 28/13, 28/23, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/1, 30/2; по переулку Садовый № 26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31; по улице Сералина № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/2а, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16, 16/а, 16/1, 16/2, 16/2а, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; по улице Соколовская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17; по улице Фролова № 121, 123, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140а, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; по улице Хакимжановой № 118а; по улице Чехова № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 17/18, 19, 21, 23; по улице Элеваторная № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 50

Шекараларында: Садовая көшесінен Комаров көшесі бойынша (тақ жағы № 13-тен № 65 дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 9 дейін) Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойынша (жұп жағы) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 30-дан № 40 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 24 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша ( тақ жағы № 19-дан № 37 дейін) Комаров көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 5 декабря көшесі бойынша № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102; Алтынсарин көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/3, 3, 3/2, 3/3, 5, 7, 9; Баймағамбетов көшесі бойынша №, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/5а, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46, 54, 56, 58, 60, 6264, 66, 68, 68/2, 68/3, 68/5, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Комаров көшесі бойынша № 13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/11а, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 51, 53, 53а, 55, 57, 63; Кооперативная көшесі бойынша № 62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/2а, 86/4, 86/6; Плеханов көшесі бойынша № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а; Садовая көшесі бойынша № 19, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 35; Садовый қалтарысы бойынша № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; Сералин көшесі бойынша № 17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79; Хакімжанова көшесі бойынша № 19, 21, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92а, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 112, 112/1, 112/2, 112/3; Чернышевский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; Элеваторная көшесі бойынша № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.
№ 52 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Садовая по улице Комарова (нечетная сторона с № 13 по № 65) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 1 по № 9) до улицы Сибирская, по улице Сибирская (четная сторона) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона с № 30 по № 40) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (четная сторона с № 2 по № 24) до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с № 19 пол № 37) до улицы Комарова.
Входят дома: по улице 5 декабря № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102; по улице Алтынсарина № 1, 1/1, 1/3, 3, 3/2, 3/3, 5, 7, 9; по улице Баймагамбетова №, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/5а, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/2, 68/3, 68/5, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; по улице Комарова № 13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/11а, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 51, 53, 53а, 55, 57, 63; по улице Кооперативная № 62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/2а, 86/4, 86/6; по улице Плеханова № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а; по улице Садовая № 19, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 35; по переулку Садовый № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; по улице Сералина № 17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79; по улице Хакимжановой № 19, 21, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92а, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 112, 112/1, 112/2, 112/3; по улице Чернышевского № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; по улице Элеваторная № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.
Избирательный участок № 52

Шекараларында: Хакімжанова көшесінен Соколовская көшесі бойынша (тақ жағы № 29-дан № 93 дейін) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 20 дейін) Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 29-дан № 67 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 17 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (жұп жағы № 32 по № 54) Хакімжанова көшесіне дейін, Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 55-тен № 67 дейін) Соколовская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Баймағамбетов көшесі бойынша № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/12, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 35/3, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/4, 43/6, 43/8, 43/9, 43/10, 43/12, 43/14, 43/16, 43/18, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; Гвардейская көшесі бойынша № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18б; Ленинградская көшесі бойынша № 1, 2, 2а, 3, 4, 4/4а, 5, 5/3, 5/5, 5/5а, 5/7, 5/7б, 5/9, 5/11, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24а, 28, 30; Ленинградский қалтарысы бойынша № 5/1, 5/5, 7/9, 11/3, 11/7, 13/2, 13/4, 13/8, 13/10, 13/12, 15, 17/5, 17/9, 19, 19/4, 19/6, 19/8, 19/10, 19/12; К. Маркс көшесі бойынша № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 58; Плеханов көшесі бойынша № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 88; Садовая көшесі бойынша № 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; Садовый қалтарысы бойынша № 42/2, 42/3, 42/8; Сибирская көшесі бойынша № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Соколовская көшесі бойынша № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; Соколовский өткелі бойынша № 31/3, 31/4, 31/7, 31/11, 31/12, 37, 77/1; Хакімжанова көшесі бойынша № 55, 57, 59, 61, 63, 65; Целинная көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Чернышевский көшесі бойынша № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
№ 53 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Хакимжановой по улице Соколовская (нечетная сторона с № 29 по № 93) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (четная сторона с № 2 по № 20) до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (нечетная сторона с № 29 по № 67) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (нечетная сторона с № 1 по № 17) до улицы Садовая, по улице Садовая (четная сторона с № 32 по № 54) до улицы Хакимжановой, по улице Хакимжановой (нечетная сторона с № 55 по № 67) до улицы Соколовская.
Входят дома: по улице Баймагамбетова № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/12, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 35/3, 37, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/4, 43/6, 43/8, 43/9, 43/10, 43/12, 43/14, 43/16, 43/18, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; по улице Гвардейская № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18б; по улице Ленинградская № 1, 2, 2а, 3, 4, 4/4а, 5, 5/3, 5/5, 5/5а, 5/7, 5/7б, 5/9, 5/11, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24а, 28, 30; по переулку Ленинградский № 5/1, 5/5, 7/9, 11/3, 11/7, 13/2, 13/4, 13/8, 13/10, 13/12, 15, 17/5, 17/9, 19, 19/4, 19/6, 19/8, 19/10, 19/12; по улице К. Маркса № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 58; по улице Плеханова № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 88; по улице Садовая № 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; по переулку Садовый № 42/2, 42/3, 42/8; по улице Сибирская № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; по улице Соколовская № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; по проезду Соколовский № 31/3, 31/4, 31/7, 31/11, 31/12, 37, 77/1; по улице Хакимжановой № 55, 57, 59, 61, 63, 65; по улице Целинная № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; по улице Чернышевского № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Избирательный участок № 53

Шекараларында: Карбышев көшесінен Плеханов көшесі бойынша (тақ жағы № 35-тен № 77 дейін) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 64-тен № 112 дейін) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (жұп жағы № 26-дан № 76 дейін) Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен № 73 дейін) Плеханов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Гвардейская көшесі бойынша № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Западная көшесі бойынша № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; Карбышев көшесі бойынша № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 (жеке сектор), 25, 27; Ленинградская көшесі бойынша № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40а, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; Ленинградскому қалтарысы бойынша № 27/7, 31/7, 31/13, 31/17, 33/2, 33/6, 55/8, 58/6; Лесная көшесі бойынша № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; К.Маркс көшесі бойынша № 1, 3, 3б, 5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; Плеханов көшесі бойынша № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; Рудненская көшесі бойынша № 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/7, 87/8, 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; Рудненский қалтарысы бойынша № 87/6; Сибирская көшесі бойынша № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; Сибирский қалтарысы бойынша № 110/12; Соколовская көшесі бойынша № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; Строительная көшесі бойынша № 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 212.
№ 54 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Карбышева по улице Плеханова (нечетная сторона с № 35 по № 77) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (четная сторона с № 64 по № 112) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (четная сторона с № 26 по № 76) до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с № 3 по № 73) до улицы Плеханова.
Входят дома: по улице Гвардейская № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; по улице Западная № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; по улице Карбышева № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 (частный сектор), 25, 27; по улице Ленинградская № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40а, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; по переулку Ленинградскому № 27/7, 31/7, 31/13, 31/17, 33/2, 33/6, 55/8, 58/6; по улице Лесная № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; по улице К.Маркса № 1, 3, 3б, 5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; по улице Плеханова № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; по улице Рудненская № 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/7, 87/8, 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; по переулку Рудненский № 87/6; по улице Сибирская № 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; по переулку Сибирский № 110/12; по улице Соколовская № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; по улице Строительная № 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 212.
Избирательный участок № 54

Шекараларында: Гвардейская көшесінен Садовая көшесі бойынша (жұп жағы № 98), әрі қарай бұрынғы "Военный городок" ауданының оңтүстік шекарасы бойынша Карбышев көшесінің бойы, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы № 15-тен № 37 дейін) Садовая көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Водяная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; Гвардейская көшесі бойынша № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 33, 35, 37; Зеленая көшесі бойынша № 1, 5, 8, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Рудненская көшесі бойынша № 97/1, 98а, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/6а, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; 1 Рудненская көшесі бойынша № 109/2, 122, 126, 128; Садовая көшесі бойынша № 98, 110/4; Спортивная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29, 36, 36/15, 42/12; Центральная көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 22, 24, 28, 215; 2-ші Центральная көшесі бойынша № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 20; 3-ші Центральная көшесі бойынша № 6, 8, 9; Челябинская көшесі бойынша № 2, 4, 8, 12, 15, 20; 1-ші Челябинская көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 24, 25; 2-ші Челябинская көшесі бойынша № 6; 3-ші Челябинская көшесі бойынша № 2, 9; 4-ші Челябинская көшесі бойынша № 2, 3, 6, 7, 8, 11; 5-ші Челябинская көшесі бойынша № 4, 7, 11; 6-шы Челябинская көшесі бойынша № 2, 19; Штабная көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
№ 55 сайлау учаскесі
Шекараларында: Воинов интернационалистов көшесінен 8 шағын аудан аумағы арқылы, мына үйлерді қоспағанда № 3, 4, 5, 6, 8, Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы) 9 шағын аудан аумағы арқылы, мына үйлерді қоса алғанда № 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 11, 12, 13, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесінің тақ жағы бойынша 8 және 9 шағын аудандар шекарасында.
Кіретін үйлер: 8-ші шағын аудан № 3, 4, 5, 6, 8, 30, 35; 9-шы шағын аудан № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 11, 12, 13.
№ 56 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чкалов көшесінен 8-ші шағын аудан аумағының шығыс бөлігі арқылы, мына үйлерді қоспағанда № 3, 4, 5, 6, 8, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойынша 8-ші шағын аудан аумағының шығыс бөлігі арқылы, мына үйлерді қоспағанда № 11, 12, 13, 14, 14а, 15, Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша 8-ші шағын аудан шекарасында. Кіретін үйлер: 8-ші шағын аудан № 1, 1а, 2, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 19/1.
№ 57 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Гвардейская по улице Садовая (четная сторона № 98), далее по южной границе бывшего района "Военный городок" вдоль улицы Карбышева, не включая дома по этой улицы, до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (нечетная сторона с № 15 по № 37) до улицы Садовая.
Входят дома: по улице Водяная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; по улице Гвардейская № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 33, 35, 37; по улице Зеленая № 1, 5, 8, 24, 25, 26, 27, 28, 29; по улице Рудненская № 97/1, 98а, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/6а, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; по улице 1 Рудненская № 109/2, 122, 126, 128;по улице Садовая № 98, 110/4; по улице Спортивная № 1, 2, 3, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29, 36, 36/15, 42/12; по улице Центральная № 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 22, 24, 28, 215; по улице 2-я Центральная № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 20; по улице 3-я Центральная № 6, 8, 9; по улице Челябинская № 2, 4, 8, 12, 15, 20; по улице 1-я Челябинская № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 24, 25; по улице 2-я Челябинская № 6; по улице 3-я Челябинская № 2, 9; по улице 4-я Челябинская № 2, 3, 6, 7, 8, 11; по улице 5-я Челябинская № 4, 7, 11; по улице 6-я Челябинская № 2, 19; по улице Штабная № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 55
В границах: от улицы Воинов интернационалистов через территорию 8-го микрорайона, включая дома № 3, 4, 5, 6, 8, до улицы Чкалова, по улице Чкалова (четная сторона) через территорию 9 микрорайона, включая дома № 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 11, 12, 13, до улицы Воинов интернационалистов, по нечетной стороне улицы Воинов интернационалистов в границах 8 и 9 микрорайонов.
Входят дома: № 3, 4, 5, 6, 8, 30, 35 8-го микрорайона; № 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 11, 12, 13 9-го микрорайона.
Избирательный участок № 56
В границах: от улицы Чкалова через восточную часть территории 8-го микрорайона, не включая дома № 3, 4, 5, 6, 8, до улицы Воинов интернационалистов, по улице Воинов интернационалистов через западную часть территории 8-го микрорайона, не включая дома № 11, 12, 13, 14, 14а, 15, до улицы Чкалова, по улице Чкалова в границах 8 микрорайона. Входят дома: № 1, 1а, 2, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 19/1 8-го микрорайона.
Избирательный участок № 57

Шекараларында: Чкалов көшесінен Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 21-ден № 27 дейін) Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойынша 9-шы шағын аудан аумағы арқылы Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы № 16) Абай даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 9/3а; 9 шағын аудан; Абай даңғылы бойынша № 21, 23, 23б, 25, 25/3, 27; Чкалов көшесі бойынша № 16.
№ 58 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чкалов көшесінен 7-ші шағын аудан аумағы арқылы 6-7 шағын аудандарды бөліп тұратын көшенің бойы, Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша Чкалов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 7-ші шағын аудан № 1, 2, 3, 4, 4а, 6, 8, 8а, 9, 11, 11а, 12, 12/2, 13, 18.
№ 59 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен өнеркәсіптік база аумағының бойы, оның аумағында орналасқан мына үйлерді қоса алғанда, Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 2а, 8/1, 10/1, 10/2, 12/1) Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (тақ жағы № 13, № 15) Мирошниченко көшесіне дейін, Мирошниченко көшесі бойынша (жұп жағы № 6-дан № 20 дейін, тақ жағы № 1, 3) темір-бетон бұйымдарының комбинаты аумағының бойы Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 2, 2а, 8/1, 10/1, 10/2, 12/1; Волынов көшесі бойынша № 13, 15; Ворошилов көшесі бойынша № 1а, 2, 3, 3а, 3б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; Кочубей көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; Мирошниченко көшесі бойынша № 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; өнеркәсіптік база № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 60 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чкалов көшесінен Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 26) Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесінің бойы, № 9 үйді қоса алғанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы № 108) Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы № 6-дан № 14 дейін) Абай даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 26, 26/1, 26/2, 34А; Быковский көшесі бойынша № 9; Маяковский көшесі бойынша № 104, 106, 108, 108/1; Чкалов көшесі бойынша № 6, 10, 14, 15.
№ 61 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы № 2, 2а, 2/1, 4 және тақ жағы № 1, 1а) шағын аудан аумағы арқылы Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесі бойынша (жұп жағы) Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 101) Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов Интернационалистов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Быковский көшесі бойынша 1а; Гашек көшесі бойынша № 8, 12, 12/1, 14, 16; Маяковский көшесі бойынша № 101; Чкалов көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 4.
№ 62 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Чкалова по проспекту Абая (нечетная сторона с № 21 по № 27) до улицы Воинов интернационалистов, по улице Воинов интернационалистов через территорию 9-го микрорайона до улицы Чкалова, по улице Чкалова (четная сторона № 16) до проспекта Абая.
Входят дома: 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 9/3а 9 микрорайона; по проспекту Абая № 21, 23, 23б, 25, 25/3, 27; по улице Чкалова № 16.
Избирательный участок № 58
В границах: от улицы Чкалова через территорию 7 микрорайона вдоль улицы разделяющей 6 и 7 микрорайоны, до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Чкалова. Входят дома: № 1, 2, 3, 4, 4а, 6, 8, 8а, 9, 11, 11а, 12, 12/2, 13, 18 7-го микрорайона.
Избирательный участок № 59
В границах: от реки Тобол вдоль территории промбазы, включая дома, расположенные на ее территории, до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона № 2а, 8/1, 10/1, 10/2, 12/1) до улицы Волынова, по улице Волынова (нечетная сторона № 13, № 15) до улицы Мирошниченко, по улице Мирошниченко (четная сторона с № 6 по № 20, нечетная сторона № 1, 3) вдоль территории комбината железобетонных изделий до реки Тобол.
Входят дома: по проспекту Абая № 2, 2а, 8/1, 10/1, 10/2, 12/1; по улице Волынова № 13, 15; по улице Ворошилова № 1а, 2, 3, 3а, 3б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; по улице Кочубея № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; по улице Мирошниченко № 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; промбаза № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 60
В границах: от улицы Чкалова по проспекту Абая (четная сторона № 26) до улицы Быковского, вдоль улицы Быковского, включая дом № 9, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона № 108) до улицы Чкалова, по улице Чкалова (четная сторона с № 6 по № 14) до проспекта Абая.
Входят дома: по улице Абая № 26, 26/1, 26/2, 34А; по улице Быковского № 9; по улице Маяковского № 104, 106, 108, 108/1; по улице Чкалова № 6, 10, 14, 15.
Избирательный участок № 61
В границах: от реки Тобол по улице Чкалова (четная сторона №2, 2а, 2/1, 4 и нечетная сторона № 1, 1а) через территорию микрорайона до улицы Быковского, по улице Быковского (четная сторона) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона № 101) до улицы Воинов интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов, не включая дома по этой улицы, до реки Тобол.
Входят дома: по улице Быковского 1а; по улице Гашека № 8, 12, 12/1, 14, 16; по улице Маяковского 101; по улице Чкалова № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 4.
Избирательный участок № 62

Шекараларында: Тобыл өзенінен Волынов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 113-тен № 125 дейін) Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша, № 1, 1а, 5, үйлерді қоспағанда Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Гашек көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/5, 1а, 1б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1; Маяковский көшесі бойынша № 113, 115, 117, 117/1, 121, 123, 125; Чкалов көшесі бойынша № 3.
№ 63 сайлау учаскесі
Шекараларында: Волынов көшесінен Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 14-тен № 24 дейін) Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша (тақ жағы № 5-тен № 9 дейін) Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы № 110-нан № 120 дейін) Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (жұп жағы № 12-ден № 18 дейін) Абай даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 14, 16, 20, 22, 24, 24а; Волынов көшесі бойынша № 12, 14, 16, 18; Маяковский көшесі бойынша № 110, 114, 118, 120; Чкалов көшесі бойынша № 5, 7, 7/1, 9.
№ 64 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен темір-бетон бұйымдарының комбинаты аумағы шекарасының бойы Мирошниченко көшесіне дейін, Мирошниченко көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (№ 3-тен № 11 дейін, № 6-дан № 10 дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Волынов көшесі бойынша № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ворошилов көшесі бойынша № 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
№ 65 сайлау учаскесі
Шекараларында: қаланың оңтүстік шекарасынан 5 шағын аудан аумағы арқылы, генерал Арстанбеков көшесінің бойы, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, және заң академиясы аумағының шекараларында, "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын аумағының шекарасын Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (№ 9-дан № 19 дейін, № 6-дан № 12 дейін) қаланың оңтүстік шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 8, 9 5-ші шағын аудан; Абай даңғылы бойынша № 1Б, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/11, 1/15, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/34, 1/36, 1/37, 1/42, 1/44, 1/46, 1/58, 1/59, 1/68, 1/78, 1/93, 1/98, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12.
№ 67 сайлау учаскесі
Шекараларында: Карбышев көшесінен Чкалов көшесі бойынша 8-ші шағын аудан аумағы арқылы, осы ауданның № 11, 12, 13, 14, 14а, 15 үйлерін қоса алғанда, Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесінің бойы, осы көшедегі № 55 үйді қосқанда, Чкалов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: № 11, 12, 13, 14, 14а, 15 8-ші шағын аудан, Воинов интернационалистов көшесі бойынша № 24; Карбышев көшесі бойынша № 55.
№ 68 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяковский көшесінен Быковский көшесі бойынша (тақ жағы № 1, 3) шағын аудан аумағы арқылы Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 103-тен № 109/1 дейін) Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесінің бойы (тақ жағы № 7, 11) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы) № 23 орта мектебі аумағының бойы Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы) Быковский көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Быковский көшесі бойынша № 1, 3, 7, 11; Маяковский көшесі бойынша 103, 105, 105/1, 107, 109, 109/1, 109/4, 109/7.
№ 69 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Амангелді" шағын ауданының аумағы.

В границах: от реки Тобол по улице Волынова, не включая дома по этой улицы, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с № 113 по № 125) до улицы Чкалова, по улице Чкалова, не включая дома № 1, 1а, 5, до реки Тобол.
Входят дома: по улице Гашека № 1, 1/1, 1/5, 1а, 1б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1; по улице Маяковского № 113, 115, 117, 117/1, 121, 123, 125; по улице Чкалова № 3.
Избирательный участок № 63
В границах: от улицы Волынова по проспекту Абая (четная сторона с № 14 по № 24) до улицы Чкалова, по улице Чкалова (нечетная сторона с № 5 по № 9) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона с № 110 по № 120) до улицы Волынова, по улице Волынова (четная сторона с № 12 по № 18) до проспекта Абая.
Входят дома: по проспекту Абая № 14, 16, 20, 22, 24, 24а; по улице Волынова № 12, 14, 16, 18; по улице Маяковского № 110, 114, 118, 120; по улице Чкалова № 5, 7, 7/1, 9.
Избирательный участок № 64
В границах: от реки Тобол вдоль границы территории комбината железобетонных изделий до улицы Мирошниченко, по улице Мирошниченко, не включая дома по этой улице, до улицы Волынова, по улице Волынова (с № 3 по № 11, с № 6 по № 10) до реки Тобол.
Входят дома: по улицам Волынова № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ворошилова № 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 65
В границах: от южной границы города через территорию 5 микрорайона, вдоль улицы генерала Арстанбекова, не включая дома по этой улице, и границы территории юридической академии, территории государственного коммунального предприятия "Костанай-Су" до улицы Чкалова, по улице Чкалова до проспекта Абая, по проспекту Абая (с № 9 по № 19, с № 6 по № 12) до южной границы города.
Входят дома: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 8, 9 5-го микрорайона; по проспекту Абая № 1Б, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/11, 1/15, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/34, 1/36, 1/37, 1/42, 1/44, 1/46, 1/58, 1/59, 1/68, 1/78, 1/93, 1/98, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 67
В границах: от улицы Кабышева по улице Чкалова через территорию 8-го микрорайона, включая дома № 11, 12, 13, 14, 14а, 15 этого микрорайона, до улицы Карбышева, вдоль улицы Карбышева, включая дом № 55 по этой улице, до улицы Чкалова. Входят дома: № 11, 12, 13, 14, 14а, 15 8-го микрорайона, по улице Воинов интернационалистов № 24; по улице Карбышева № 55.
Избирательный участок № 68
В границах: от улицы Маяковского по улице Быковского (нечетная сторона № 1, 3) через территорию микрорайона до улицы Чкалова, по улице Чкалова, не включая дома по этой улице, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с № 103 по № 109/1) до улицы Быковского, вдоль улицы Быковского (нечетная сторона № 7, 11) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона) вдоль территории средней школы № 23 до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона) до улицы Быковского. Входят дома: Быковского № 1, 3, 7, 11; по улице Маяковского № 103, 105, 105/1, 107, 109, 109/1, 109/4, 109/7.
Избирательный участок № 69

Кіретін үйлер: Абай көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 23; Гоголь көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Дружба көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57; Ленин көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50а, 51, 52, 52/2, 53, 55, 55а, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57а, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 59; К. Маркс көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 17в, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Мир көшесі бойынша № 1, 1а, 1/1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 25, 28; Набережная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 49, 51; Парковая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а; Рудненская көшесі бойынша № 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 12а, 12А/1, 12б, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 36; Северная көшесі бойынша № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 30; по улице Тепличная № 1, 2, 3, 5, 7, 7а; Целинная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Школьная көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 56.
№ 70 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Геофизик" шағын ауданының және Мехколонна-58 аумағы.
Кіретін үйлер: Геологическая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Зеленая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Набережная көшесі бойынша № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19; Степная көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 2/1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; Водник көшесі № 1, 13, 14, 15, 23, 58; Иноземцев көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Кравцов көшесі бойынша № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; Миляев көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; Речная көшесі бойынша № 1, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; 1-ші Речная көшесі бойынша № 8, 9, 11, 12, 13, 14, 20, 22, 34, 36; 2-ші Речная көшесі бойынша № 7, 9, 21, 22, 24, 34, 35, 36, 37, 52, 56, 58, 60; Тухачевский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; Энергетиков көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35.
№ 892 сайлау учаскесі
Шекараларында: Көбеев көшесі, 2.
№ 893 сайлау учаскесі
Шекараларында: Баймағамбетов көшесі, 5.
№ 914 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Тепличный" ауданы.

В границах: территория микрорайона "Амангельды". Входят дома: по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 23; по улице Гоголя № 1, 2, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 24; по улице Дружбы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57; по улице Ленина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50а, 51, 52, 52/2, 53, 55, 55а, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57а, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 59; по улице К. Маркса № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 17в, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; по улице Мира № 1, 1а, 1/1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 25, 28; по улице Набережная № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 49, 51; по улице Парковая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а; по улице Рудненская № 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 12а, 12А/1, 12б, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 36; по улице Северная № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 30; по улице Тепличная № 1, 2, 3, 5, 7, 7а; по улице Целинная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; по улице Школьная № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 56.
Избирательный участок № 70
В границах: территория микрорайонов "Геофизик" и Мехколонны-58. Входят дома: по улице Геологическая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; по улице Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; по улице Набережная № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19; по улице Степная № 1, 1а, 2, 2/1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; улица Водник № 1, 13, 14, 15, 23, 58; по улице Иноземцева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; по улице Кравцова № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; по улице Миляева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; по улице Речная № 1, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; по улице 1- я Речная № 8, 9, 11, 12, 13, 14, 20, 22, 34, 36; по 2 улице Речная № 7, 9, 21, 22, 24, 34, 35, 36, 37, 52, 56, 58, 60; по улице Тухачевского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; по улице Энергетиков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35.
Избирательный участок № 892
В границах: улица Кубеева, 2.
Избирательный участок № 893
В границах: улица Баймагамбетова, 5.
Избирательный участок № 914
В границах: район "Тепличный".

Кіретін үйлер: Береговая көшесі бойынша № 3, 5; Гольдаде көшесі бойынша № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9/1, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 64; Тепличная көшесі бойынша № 1, 3, 3а, 4, 4/12, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28а, 29/2, 31, 34, 63а, 64, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 67а, 68, 103, 106, 106а; "Тепличный" поселкесі № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6а, 6/7а, 7, 8, 9, 9/8, 10, 10/8а, 11, 12, 14а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; Цветочная көшесі бойынша №1, 2, 3, 9, 12, 16, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; 1-ші Цветочная көшесі бойынша № 5, 13, 12, 14, 16, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 36, 402, 403, 410, 412, 414, 415, 416, 418, 419, 420, 422, 424; 2-ші Цветочная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40; 3-ші Цветочная көшесі бойынша № 18; Цветочный көшесінің 2 өткелі бойынша № 9, 10, 11.
№ 915 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин көшесінен Қостанай-сай сайының бойы Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 120-дан № 148 дейін) Наримановская көшесіне дейін, Наримановская көшесі бойынша (тақ жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен № 37 дейін) Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша (жұп жағы № 24-тен № 56 дейін) 5 декабря көшесіне дейін, 5 декабря көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден № 68 дейін) Л. Беда көшесіне дейін, Л.Беда көшесі бойынша (жұп жағы № 58-ден № 68 дейін) Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарина көшесі бойынша (тақ жағы № 33-тен № 93 дейін) Қостанай-сай сайына дейін.
Кіретін үйлер 5 декабря көшесі бойынша № 1, 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/1а, 62/5, 62/7, 62/9, 62а, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; Алтынсарина көшесі бойынша № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/13, 59/19, 61, 63, 63/10, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Баймағамбетов көшесі бойынша № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 124а, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144/1, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; Л.Беда көшесі бойынша № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 86, 88, 90, 92а, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110а; Комаров көшесі бойынша № 24, 26, 30, 32, 32а, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/2а, 40/4, 40/4а, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58; Кооперативная көшесі бойынша № 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8а, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; Наримановская көшесі бойынша № 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 127а, 129, 131, 133, 136, 137; Фролов көшесі бойынша № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91а, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; Элеваторная көшесі бойынша № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а.
№ 916 сайлау учаскесі
Шекараларында: қаланың батыс шекарасынан Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы) шағын аудан аумағы арқылы Карбышев көшесінің шекарасында, № 55 үйді қоспағанда,қаланың батыс шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Карбышев көшесі бойынша № 10, 14, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
№ 917 сайлау учаскесі
Шекараларында: 6 шағын аудан шекарасынан Карбышев көшесі бойынша Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша 7 шағын аудан аумағы арқылы, осы шағын ауданның № 14, 15, 16, 17, 21, 25 үйлерін қоса алғанда, Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын аумағы шекарасының бойы Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша шағын аудан аумағы арқылы генерал Арстанбеков көшесінің шекарасында, осы көшеде орналасқан үйлерді қоса алғанда, 6 шағын аудан шекарасына дейін, Карбышев көшесіне дейінгі 6 шағын аудан шекарасы.
Кіретін үйлер: № 1, 2, 3а, 3, 34, 5, 53, 6, 6а, 71, 72, 8, 82; 6-шы шағын аудан; № 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21, 25 7-ші шағын ауданы; генерал Арстанбеков көшесі бойынша № 3, 3а, 5, 8а, 9, 9а, 13а, 14, 15, 15/2, 17, 19, 21, 26.
№ 918 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице Береговая № 3, 5; по улице Гольдаде № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9/1, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 64; по улице Тепличная № 1, 3, 3а, 4, 4/12, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28а, 29/2, 31, 34, 63а, 64, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 67а, 68, 103, 106, 106а; поселок "Тепличный" № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6а, 6/7а, 7, 8, 9, 9/8, 10, 10/8а, 11, 12, 14а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; по улице Цветочная № 1, 2, 3, 9, 12, 16, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; по улице 1-я Цветочная № 5, 13, 12, 14, 16, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 36, 402, 403, 410, 412, 414, 415, 416, 418, 419, 420, 422, 424; по улице 2-я Цветочная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40; по улице 3-я Цветочная № 18; по 2 проезду Цветочный № 9, 10, 11.
Избирательный участок № 915
В границах: от улицы Алтынсарина вдоль лога Костанай-сай до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (четная сторона с № 120 по № 148) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (нечетная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (нечетная сторона с № 3 по № 37) до улицы Комарова, по улице Комарова (четная сторона с № 24 по № 56) до улицы 5 декабря, по улице 5 декабря (четная сторона с № 48 по № 68) до улицы Л. Беды, по улице Л.Беды (четная сторона с № 58 по № 68) до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина (нечетная сторона с № 33 по № 93) до лога Костанай-сай.
Входят дома по улице 5 декабря № 1, 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/1а, 62/5, 62/7, 62/9, 62а, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; по улице Алтынсарина № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/13, 59/19, 61, 63, 63/10, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; по улице Баймагамбетова № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 124а, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144/1, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; по улице Л.Беды № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 86, 88, 90, 92а, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110а; по улице Комарова №24, 26, 30, 32, 32а, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/2а, 40/4, 40/4а, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58; по улице Кооперативная № 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8а, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; по улице Наримановская № 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 127а, 129, 131, 133, 136, 137; по улице Фролова № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91а, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 06, 107, 108, 110, 11, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; по улице Элеваторная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а.
Избирательный участок № 916
В границах: от западной границы города по улице Гвардейская (нечетная сторона) через территорию микрорайона в границах улицы Карбышева, за исключением дома № 55, до западной границы города. Входят дома: по улице Карбышева № 10, 14, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Избирательный участок № 917
В границах: от границы 6 микрорайона по улице Карбышева до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию 7 микрорайона, включая дома № 14, 15, 16, 17, 21, 25 этого микрорайона, до улицы Чкалова, по улице Чкалова вдоль границы территории государственного коммунального предприятия "Костанай-Су" до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию микрорайона в границах улицы генерала Арстанбекова, включая дома, расположенные на этой улицы, до границы 6 микрорайона, вдоль границы 6 микрорайона до улицы Карбышева. Входят дома: № 1, 2, 3а, 3, 34, 5, 53, 6, 6а, 71, 72, 8, 82; 6-го микрорайона; № 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21, 25 7-го микрорайона; по улице генерала Арстанбекова № 3, 3а, 5, 8а, 9, 9а, 13а, 14, 15, 15/2, 17, 19, 21, 26.
Избирательный участок № 918

Шекараларында: темір жол желісінен шағын аудан аумағы арқылы Мәуленов көшесіне дейін, Мәуленов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 11 дейін) Досжанов көшесіне дейін, Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы № 123-тен № 133 дейін) Бородин көшесіне дейін, Бородин көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 41 дейін) Қостанай-сай сайының бойы Комаров көшесіне дейін, Комаров көшесі бойынша шағын аудан аумағы арқылы темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Бородин көшесі бойынша № 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а; Досжанов көшесі бойынша № 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; Железнодорожная көшесі бойынша № 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; по улице Журавлевой № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; Мәуленов көшесі бойынша № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9а, 10а, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3а, 12/3б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30а, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33б, 35, 35б; Фролов көшесі бойынша № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185а, 187, 187а, 189.
№ 933 сайлау учаскесі
Шекараларында: Луговая, Молодежная, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионерская, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Солнечная көшелері.
Кіретін үйлер: 40 лет Победы көшесі бойынша № 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 24, 24/2, 26, 28, 3, 30, 31, 34, 4, 5, 6, 7, 8; 70 лет Октября көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 73, 9; Дружбинская көшесі бойынша № 12, 16, 3, 4; Луговая көшесі бойынша № 10, 12, 13, 14, 16, 16/2, 18, 2, 20, 20/2, 30, 4, 40, 6, 8; Молодежная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2 А, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 4, 4 А, 44, 5, 6, 7, 8, 8/1, 81, 9; Парковая көшесі бойынша № 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 17, 5, 9; Пионерская көшесі бойынша № 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 54, 6, 8; Садовая көшесі бойынша № 10, 11а, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8; Солнечная көшесі бойынша № 2; Степная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; Строительная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; Трудовая көшесі бойынша № 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Школьная көшесі бойынша № 21, 4, 4/2, 4/24, 4/8.
№ 934 сайлау учаскесі
Шекараларында: Болашақ, Шаңырақ, Байтерек, Таз-бұлақ көшелері.

В границах: от линии железной дороги через территорию микрорайона до улицы Мауленова, по улице Мауленова (нечетная сторона с № 1 по № 11) до улицы Дощанова, по улице Дощанова (нечетная сторона с № 123 по № 133) до улицы Бородина, по улице Бородина (нечетная сторона с № 1 по № 41) вдоль лога Костанай-сай до улицы Комарова, по улице Комарова через территорию микрорайона до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Бородина № 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а; по улице Дощанова 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; по улице Железнодорожная № 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; по улице Журавлевой № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; по улице Мауленова № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9а, 10а, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3а, 12/3б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30а, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33б, 35, 35б; по улице Фролова № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185а, 187, 187а, 189.
Избирательный участок № 933
В границах: улицы Луговая, Молодежная, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионерская, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Солнечная.
Входят дома: по улице 40 лет Победы № 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 24, 24/2, 26, 28, 3, 30, 31, 34, 4, 5, 6, 7, 8; по улице 70 лет Октября № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 73, 9; по улице Дружбинская № 12, 16, 3, 4; по улице Луговая № 10, 12, 13, 14, 16, 16/2, 18, 2, 20, 20/2, 30, 4, 40, 6, 8; по улице Молодежная № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2 А, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 4, 4 А, 44, 5, 6, 7, 8, 8/1, 81, 9; по улице Парковая № 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 17, 5, 9; по улице Пионерская № 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 54, 6, 8; по улице Садовая № 10, 11а, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8; по улице Солнечная № 2; по улице Степная № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; по улице Строительная № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; по улице Трудовая № 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; по улице Школьная № 21, 4, 4/2, 4/24, 4/8.
Избирательный участок № 934
В границах: улицы Болашак, Шанырак, Байтерек, Таз-булак.

Кіретін үйлер: Байтерек көшесі бойынша № 1, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 24, 29, 3, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 6, 7, 8, 9; Болашақ көшесі бойынша № 1, 11, 14, 16, 18, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 8, 9; Тасбұлақ көшесі бойынша № 1/17, 1/А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6; Шаңырак көшесі бойынша № 12, 15, 16, 2, 22, 24, 26, 4.
№ 935 сайлау учаскесі
Шекараларында: Центральная, Минская, Луговая, Зеленая, Степная, Придорожная көшелері.
Кіретін үйлер: Зеленая көшесі бойынша № 1, 10, 12, 18, 2, 3, 6, 7, 8; Луговая көшесі бойынша № 1, 1/1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Минская көшесі бойынша № 1, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8; Придорожная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 7; Степная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Центральная көшесі бойынша № 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Входят дома: по улице Байтерек № 1, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 24, 29, 3, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 6, 7, 8, 9; по улице Болашак № 1, 11, 14, 16, 18, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 8, 9; по улице Таз булак № 1/17, 1/А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6; по улице Шанырак № 12, 15, 16, 2, 22, 24, 26, 4.
Избирательный участок № 935
В границах: улицы Центральная, Минская, Луговая, Зеленая, Степная, Придорожная.
Входят дома: по улице Зеленая № 1, 10, 12, 18, 2, 3, 6, 7, 8; по улице Луговая № 1, 1/1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; по улице Минская № 1, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8; по улице Придорожная № 1, 2, 3, 4, 7; по улице Степная № 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; по улице Центральная № 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.