Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 24 қаңтардағы № 399 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-2-177 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3750, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 367 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 19 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-175, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 644 847,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 809 233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 206,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 331 656,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 482 752,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 408 922,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 970,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 75 970,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 159 954,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 159 954,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12 және 3-қосымшалары осы шешімнің 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 24 января 2011 года № 399. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 26 января 2011 года № 9-2-177
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 12 января 2011 года № 367 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3750, постановление акимата города Рудного от 17 января 2011 года № 19 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-175, опубликованное 7 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 644 847,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 809 233,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 21 206,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 331 656,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 482 752,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7 408 922,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 970,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 970,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 159 954,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -159 954,1 тысячи тенге.";
приложения 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.