Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 140 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда № 9-2-181 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 640 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 11.05.2012 № 640 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бар болған жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш білдірген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жіберу барысында осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі Н. Денинг

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 15 марта 2011 года № 9-2-181. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 11 мая 2012 года № 640
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 11.05.2012 № 640.
В соответствии со статьей 21 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного Н. Денинг