Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 422 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 9-2-182 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарын белгілеу жолымен жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібі қосымша реттелсін:
Косманавтов даңғылында орналасқан Ұлы Отан соғысының жауынгерлеріне Даңқ ескерткішіне іргелес аумақ;
Парк көшесінде орналасқан қалалық мәдениет және демалыс саябағындағы би алаңы.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы А. Маханько
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласының әкімі
____________ Н. Денинг
2011 жылғы 25 наурызда

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 25 марта 2011 года № 422. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 6 апреля 2011 года № 9-2-182. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций путем определения мест проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций:
территория, прилегающая к памятнику Славы воинам Великой Отечественной войны, расположенному на проспекте Космонавтов;
танцевальная площадка в городском парке культуры и отдыха, расположенном на улице Парковая.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата А. Маханько
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Рудного
_________ Н. Денинг
25 марта 2011 года