Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 шілдедегі № 468 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 шілдеде № 9-2-186 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-175, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8467055,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7553695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 295856,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 595960,0 мың теңге;";
2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 8148166,0 мың теңге;";
4)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 177730,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 177730,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 27410,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ю. Желваков
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша салық
департаменті Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы"» мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушысы
_________ Б. Алмагамбетов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 июля 2011 года № 468. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 25 июля 2011 года № 9-2-186
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-175, опубликованное 7 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8467055,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7553695,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21544,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 295856,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 595960,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 8148166,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 177730,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 177730,0 тысяч тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2011 год в сумме 27410,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       Ю. Желваков
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Рудному Налогового
департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________ Б. Алмагамбетов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
______________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_____________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата