Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттар және Қостанай облыстық және Рудный қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 1601 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 9-2-196 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 1324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 17.07.2014 № 1324 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Рудный қаласы аумағында партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттар және Қостанай облыстық және Рудный қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный
қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
__________ Ю. Нагерняк
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 1601 әкімдігінің қаулысына
қосымша
Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан
Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына
кандидаттар және Қостанай облыстық және Рудный
қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға
арналған орындар
1. Рудный қаласы:
Ленин көшесі:
№ 14 үйдің маңында қалқан;
№ 44 үйдің маңында қалқан;
№ 82 үйдің маңында тумба;
№ 155 үйдің маңында тумба;
"Строитель" стадионының" ауданындағы тумба;
"Дос Бол" дүкенінің ауданындағы тумба;
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Рудный қалалық телекоммуникациялар торабы бөлімшесі ғимараты ауданындағы тумба;
50 лет Октября көшесі:
"Универсам" дүкені ауданындағы тумба;
"Бақ-Бақ" базары ауданындағы қалқан;
"Жақсы" дүкені ауданындағы қалқан;
№ 52 үйдің маңында қалқан;
"Ы. Алтынсарин атындағы Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының ауданындағы қалқан;
Ивано Франко көшесі, "Весна" дүкені ауданындағы қалқан;
Гагарин көшесі, "Гагаринский" дүкені ауданындағы қалқан;
Павел Корчагин көшесі, "Арман" дүкені ауданындағы қалқан;
Марите көшесі, № 7 үйдің маңында қалқан;
Қостанай көшесі, № 6 үйдің маңында тумба;
Қашар көшесі, № 31 үйдің маңында қалқан;
Сандригайло көшесі, № 66 үйдің маңында тумба;
Комсомол даңғылы:
"Форум" сауда үйі ауданындағы тумба;
"Меркурий" супермаркеті ауданындағы қалқан.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам, и кандидатов в депутаты Костанайского областного и Рудненского городского маслихатов
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 9 декабря 2011 года № 1601. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 14 декабря 2011 года № 9-2-196. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 17 июля 2014 года № 1324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 17.07.2014 № 1324.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Рудненской городской избирательной комиссией определить на территории города Рудного места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам, и кандидатов в депутаты Костанайского областного и Рудненского городского маслихатов, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Рудненской городской
избирательной комиссии
__________ Ю. Нагерняк
Приложение
к постановлению акимата
от 9 декабря 2011 года
№ 1601
Места для размещения агитационных печатных
материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса
Парламента Республики Казахстан, избираемых по
партийным спискам, и кандидатов в депутаты
Костанайского областного и Рудненского
городского маслихатов
1. Город Рудный:
улица Ленина:
щит у дома № 14;
щит у дома № 44;
тумба у дома № 82;
тумба у дома № 155;
тумба в районе стадиона "Строитель";
тумба в районе магазина "Дос Бол";
тумба в районе здания отделения Рудненского городского узла телекоммуникаций акционерного общества "Казахтелеком";
улица 50 лет Октября:
тумба в районе магазина "Универсам";
щит в районе рынка "Бак-Бак";
щит в районе магазина "Жаксы";
щит у дома № 52;
щит в районе здания государственного коммунального казенного предприятия "Рудненский социально-гуманитарный колледж имени И. Алтынсарина";
улица Ивана Франко, щит в районе магазина "Весна";
улица Гагарина, щит в районе магазина "Гагаринский";
улица Павла Корчагина, щит в районе магазина "Арман";
улица Марите, щит у дома № 7;
улица Кустанайская, тумба у дома № 6;
улица Качарская, щит у дома № 31;
улица Сандригайло, тумба у дома № 66;
проспект Комсомольский:
тумба в районе торгового дома "Форум";
щит в районе супермаркета "Меркурий".

2. Қашар кенті
Рудный қаласы әкімдігінің "Күн" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратындағы қалқан;
2 шағынаудан, № 72 үйдің маңында қалқан;
2 шағынаудан, № 84 үйдің маңында қалқан.
3. Горняцк кенті, "Горняцк поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының маңында қалқан.
4. Перцев селосы, "Перцев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының маңында қалқан.

2. Поселок Качар:
щит у здания государственного коммунального предприятия "Кун" акимата города Рудного;
2 микрорайон, щит у дома № 72;
2 микрорайон, щит у дома № 84.
3. Поселок Горняцкий, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Горняцкий".
4. Село Перцевка, щит у здания государственного учреждения "Перцевская основная школа".