Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 275 "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы № 538 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 9-2-198 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 98 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013.01.22 № 98 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 275 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-152, 2010 жылғы 5 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Досов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ С. Ахметов

О внесении изменения в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 275 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 30 ноября 2011 года № 538. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 декабря 2011 года № 9-2-198. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22 января 2013 года № 98
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.01.2013 № 98.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 23 декабря 2009 года № 275 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-152 опубликованное 5 февраля 2010 года в газете "Рудненский рабочий") следующее изменение:
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                А. Досов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________________ С. Ахметов