Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласының мәслихатының 2011 жылғы 20 шілдедегі № 363 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 шілдеде № 9-3-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-138 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы 1)2)4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3234358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 866386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20614,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25000,0 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер бойынша – 2322358,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1332604,0 мың теңге;
2) шығындар – 3127699,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо – 123979,0 мың теңге;";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 14–қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Қ.Смағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ А.Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н.Гайдаренко
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 309 "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 июля 2011 года № 363. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 22 июля 2011 года № 9-3-150
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 309 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-138, опубликованное 14 января 2011 года в газете "Торгай") следующие изменения:
подпункты 1)2)4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3234358,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 866386,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20614,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2322358,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1332604,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3127699,0 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 123979,0 тысяч тенге;";
приложения 14 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение  вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       К.Смагулов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К.Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А.Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н.Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата