Әкімдіктің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 "Үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 544 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 желтоқсанда № 9-3-156 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.05.2020 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағын орындау үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында және сайлау өткізуге байланысты, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің "Үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-142 тіркелген, 2011 жылғы 23 ақпандағы № 7 (340) "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы "үгіт" деген сөзден кейін "баспа" деген сөзбен толықтырылсын;
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28- бабының 6-тармағына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында және сайлау өткізуге байланысты, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық қандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін мынадай орындар белгіленсін:".
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Шалдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Арқалық қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______ Ш. Тасмағамбетов

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 17 февраля 2011 года № 62 "Об определении мест размещения агитационных материалов"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 30 ноября 2011 года № 544. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 2 декабря 2011 года № 9-3-156. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 мая 2020 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.05.2020 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях размещения агитационных печатных материалов и в связи с проведением выборов акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аркалыка "Об определении мест размещения агитационных материалов" от 17 февраля 2011 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-3-142, опубликовано в газете "Арқалық хабары" от 23 февраля 2011 года № 7 (340)) следующие изменения и дополнение:
в заголовке после слова "агитационных" дополнить словом "печатных";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях размещения агитационных печатных материалов и в связи с проведением выборов, акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
абзац первый пункта 1 изложить в новой редакции:
"Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов:".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Н. Шалдыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аркалыкской
городской территориальной
избирательной комиссии
_______ Ш. Тасмагамбетов