Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 159 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 9-4-182 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 13-1-14 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012.01.06 № 13-1-14 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 1923-баптарына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскери қызметке шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі еркек жынысты азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар мерзімді әскери қызметке 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында "Қостанай облысы Лисаков қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. "Қостанай облысы Лисаков қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кезекті шақыру бойынша іс-шаралар жүргізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Октябрь кентінің, Красногор селосының әкімдері шақырушыларды медициналық және шақыру комиссияларынан өту үшін жеткізуді және оларды әскери қызметті өткеру үшін жөнелтуді қамтамасыз етсін.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай облысы ішкі істер департаменті Лисаков қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша):

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 29 марта 2011 года № 159. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 6 апреля 2011 года № 9-4-182. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2012 года № 13-1-14
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 06.01.2010 № 13-1-14.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 1923 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года очередного призыва на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва на воинскую службу, а также отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию) обеспечить проведение мероприятий по очередному призыву, согласно законодательству Республики Казахстан о воинской обязанности и воинской службе.
3. Акимам поселка Октябрьский, села Красногорское обеспечить доставку призывников для прохождения медицинской и призывной комиссий и отправки их для прохождения воинской службы.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел города Лисаковска Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):

1) әскери қызметке шақырудан жалтарып жүрген тұлғалардың жеткізілуін қамтамасыз ету;
2) шақырушыларды әскери бөлімдерге жөнелту және шығару кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С.Сапароваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі                    В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер департаменті Қостанай
облысы Лисаков қаласының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ Т. Айсин
"Қостанай облысы Лисаков
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________ А. Никифоров

1) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу;
2) обеспечить охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска                     В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел города Лисаковска
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
__________________ Т. Айсин
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны города Лисаковск
Костанайской области"
_______________ А. Никифоров