2011 жылға арналған Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 35 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 наурызда № 9-5-118 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5 бабына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі тұрғындардың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмысқа орналасуына жәрдем беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары А.В. Кириченкоға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Ахметов
Әкімдіктің
2011 жылғы 15 ақпандағы
№ 35 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған Алтынсарин ауданының
әкімшілік аумағында тұратын халықтың
нысаналы топтары
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
12. Жұмыс беруші – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар жатады.
13. Орта білімнен кейінгі және кәсіптік, техникалық ұйымдарын бітірушілер.
14. Үш және одан көп ай кіріс әкелетін жұмыс түрімен айналыспайтын, еңбекке жарамды жастағы жұмыссыз адамдар.

Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2011 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 февраля 2011 года № 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 17 марта 2011 года № 9-5-118
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 5подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы населения, проживающие на административной территории Алтынсаринского района на 2011 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Алтынсаринского района" обеспечить содействие в трудоустройстве лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима района Кириченко А.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 15 февраля 2011 года
№ 35
Целевые группы населения, проживающие
на административной территории Алтынсаринского
района на 2011 год
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11.Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Выпускники организаций технического, профессионального и послесреднего образования.
14. Безработные лица трудоспособного возраста, которые не занимаются трудовой деятельностью, приносящей доход, от трех и более месяцев.