Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 233 "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 240 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қаңтарда № 9-6-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 "Аманкелді ауданның 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-6-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 8 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1789645,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 132264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7900,0 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсім - 4900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1644581,0 мың теңге;
2) шығындар - 1774571,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 71445,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 72098,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 652,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 19800,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 19800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -76171,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 76171,7 мың теңге;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-12-22-32-43-1 тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде дамытуға нысаналы трансфертер сомалары түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға - 54033,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен - 42211,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен - 11822,0 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға республикалық бюджеттен - 17210,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 74138,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 240. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 27 января 2011 года № 9-6-121
В соответствий с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-6-119, опубликовано 8 января 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1789645,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 132264,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7900,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 4900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1644581,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1774571,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71445,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 72098,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 652,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -76171,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 76171,7 тысячи тенге;
дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развития в следующих размерах;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 54033,0 тысяч тенге, в том числе:
за счет республиканского бюджета - 42211,0 тысяч тенге;
за счет областного бюджета - 11822,0 тысяч тенге;
на развитие обустройства и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры из республиканского бюджета в сумме 17210,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 74138,0 тысяч тенге, в том числе:

республикалық бюджет есебінен - 59310,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен - 14828,0 мың теңге;
2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге - 11827,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 10420,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде химия, физика, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға - 8194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға - 11082,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтуымен қамтамасыз етуге - 1650,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім-баланы (жетім балаларды) және ата - анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге - 5292,0 мың теңге сомасында;
2-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға - 1560,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
2-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 66764,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін;
3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2606,0 мың теңге сомасында пайдаланылмаған нысаналы трансферттерінің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Ж. Қожахметов
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ж. Оташев
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Т. Карбозов
Мәслихаттың

за счет республиканского бюджета - 59310,0 тысяч тенге;
за счет областного бюджета - 14828,0 тысяч тенге.
2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11827,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 10420,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1650,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 5292,0 тысяч тенге.
2-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1560,0 тысячи тенге.
2-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 66764,0 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 2606,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Кожахметов Ж.
Секретарь
районного маслихата                        Оташев Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_______________ Т. Карбозов
Приложение 1
к решению маслихата