Аманкелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 37 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 9-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 28.02.2014 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аманкелді ауданының аумағында аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.У. Кеделбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________ А. Ибраева
Әкімдіктің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 37 қаулысына қосымша
Аманкелді ауданының аумағында үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындары
Елді-мекендер Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
1
Аманкелді селосы
А. Байтұрсынов, Дүйсенбин
көшелерінің қиылысындағы тақта
2
Есір ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Н. Мейірманов атындағы
жалпы білім беретін негізгі орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
3
Кемер ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Кемер жалпы білім беретін
негізгі орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі жанындағы тақта
4
Қоғалыкөл ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Қоғалыкөл жалпы білім
беретін бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
5
Ақкісі ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы
Ақкісі жалпы білім беретін бастауыш
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
6
Қарасу ауылы
"Ақжол" сауда үйі ғимаратының
жанындағы тақта
7
С.Есенбаев ауылы
Медициналық пункт орналасқан
ғимараттың жанындағы тақта
8
Ә.Сыздықов ауылы
Орталық көше бойындағы тақта
9
Ағайдар ауылы
Медициналық пункт орналасқан
ғимараттың жанындағы тақта
10
Амантоғай ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Амантоғай жалпы білім
беретін орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі және мәдениет үйінің
жанындағы тақта
11
Жалдама ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Жалдама жалпы білім
беретін орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі жанындағы тақта
12
Шақпақ ауылы
Кітапхана ғимаратының жанындағы
тақта
13
Тасты аулы
"Табыс" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимаратының
жанындағы тақта
14
Қарынсалды ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Қарынсалды жалпы білім
беретін негізгі орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
15
Горняк ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Горняк жалпы білім
беретін бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
16
Степняк аулы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Степняк жалпы білім
беретін негізгі орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
17
Үштоғай аулы
Үштоғай ауылдық клубы ғимаратының
жанындағы тақта
18
Ақсай аулы
Ақсай ауылдық клубы ғимаратының
жанындағы тақта
19
Байғабыл ауылы
Байғабыл ауылдық клубы ғимаратының
жанындағы және "Аманкелді ауданының
білім беру бөлімінің Ақан Нұрманов
атындағы жалпы білім беретін орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
20
Жаңатұрмыс ауылы
Орталық көше бойындағы тақта
21
Жетібай аулы
Медициналық пункт орналасқан
ғимараттың жанындағы тақта
22
Құмкешу ауылы
Құмкешу ауылдық клубы ғимаратының
жанындағы және "Аманкелді ауданының
білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы
білім беретін орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
23
Айтбай аулы
Орталық көше бойындағы тақта
24
Үрпек ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің эстетикалық бағыттағы
Жаңа ауыл жалпы білім беретін орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
25
Қосжан аулы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің М. Томашин атындағы жалпы
білім беретін Чапай бастауыш
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
26
Ағаштыкөл ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Ағаштыкөл жалпы білім
беретін бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі жанындағы
тақта
27
Қабырға ауылы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің Н.К. Крупская атындағы
жалпы білім беретін негізгі орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
жанындағы тақта
28
Жаңатай аулы
"Аманкелді ауданының білім беру
бөлімінің М. Әуезов атындағы
Жанатай жалпы білім беретін
бастауыш мектебі" мемлекеттік
мекемесі жанындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 22 февраля 2011 года № 9-6-122. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 64
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кеделбаева К.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии
___________ А. Ибраева
Приложение
к постановлению акимата
от 21 февраля 2011 года
№ 37
Места для размещения агитационных печатных
материалов на территорий Амангельдинского района
Населенные пункты Места для размещения
агитационных
печатных материалов
1
село Амангельды
Щит (пересечение улиц,
А. Байтурсынова, Дүйсенбина)
2
село Есир
Щит у здания государственного
учреждения "Основная средняя
общеобразовательная школа имени
Н. Мейрманова отдела образования
Амангельдинского района"
3
село Кемер
Щит у здания государственного
учреждения "Кемерская основная
средняя общеобразовательная школа
отдела образования
Амангельдинского района"
4
село Когалыколь
Щит у здания государственного
учреждения "Когалыкольская
начальная общеобразовательная
школа отдела образования
Амангельдинского района"
5
село Аккиси
Щит у здания государственного
учреждения "Аккисинская начальная
общеобразовательная школа имени
И.Алтынсарина отдела образования
Амангельдинского района"
6
село Карасу
Щит у здания торгового дома
"Ақжол"
7
село С.Есенбаева
Щит у здания медицинского пункта
8
село А.Сыздыкова
Щит на Центральной улице
9
село Агайдар
Щит у здания медицинского пункта
10
село Амантогай
Щит у здания государственного
учреждения "Амантогайская средняя
общеобразовательная школа отдела
образования Амангельдинского
района"
11
село Жалдама
Щит у здания государственного
учреждения "Жалдаминская средняя
общеобразовательная школа отдела
образования Амангельдинского
района"
12
село Шакпак
Щит у здания библиотеки
13
село Тасты
Щит у здания офиса товарищество с
ограниченной ответственностью
"Табыс"
14
село Карынсалды
Щит у здания государственного
учреждения "Карынсалдинская
основная средняя
общеобразовательная школа отдела
образования Амангельдинского
района"
15
село Горняк
Щит у здания государственного
учреждения "Горнякская начальная
общеобразовательная школа отдела
образования Амангельдинского
района"
16
село Степняк
Щит у здания государственного
учреждения "Степнякская основная
средняя общеобразовательная школа
отдела образования
Амангельдинского района"
17
село Уштогай
Щит у здания Уштогайского
сельского клуба
18
село Аксай
Щит у здания Аксайского сельского
клуба
19
село Байгабыл
Щит у здания Байгабылского
сельского клуба, информационный
щит у здания государственного
учреждения "Средняя
общеобразовательная школа имени
Акана Нурманова отдела образования
Амангельдинского района"
20
село Жанатурмыс
Щит на Центральной улице
21
село Жетибай
Щит у здания медицинского пункта
22
село Кумкешу
Щит у здания Кумкешуского
сельского клуба, щит у здания
государственного учреждения
"Кумкешуская средняя
общеобразовательная школа отдела
образования Амангельдинского
района"
23
село Айтбай
Щит на Центральной улице
24
село Урпек
Щит у здания государственного
учреждения "Жана аульская средняя
общеобразовательная школа с
эстетическим уклоном отдела
образования Амангельдинского
района"
25
село Косжан
Щит у здания государственного
учреждения "Чапайская начальная
общеобразовательная школа имени
М. Томашина отдела образования
Амангельдинского района"
26
село Агаштыколь
Щит у здания государственного
учреждения "Агаштыкольская
начальная общеобразовательная
школа отдела образования
Амангельдинского района"
27
село Кабырга
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя
общеобразовательная школа имени
Н.К. Крупской отдела образования
Амангельдинского района"
28
село Жанатай
Щит у здания государственного
учреждения "Жанатайская начальная
общеобразовательная школа имени
М. Ауэзова отдела образования
Амангельдинского района"