Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 41 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 наурызда № 9-6-123 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 12.04.2011 № 60 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қостанай облыстық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Шығып кеткендердің орнына мәслихаттар депутаттарының сайлауын 2011 жылғы 27 наурызға тағайындау туралы" қаулысына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылдың 27 наурызына тағайындалған № 1 Дулатов сайлау округі бойынша шығып кеткен депутаттың орнына Аманкелді аудандық мәслихаты депутатын сайлау науқаны кезеңінде Аманкелді селосы аумағында аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін:
Қостанай облысы әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасы "Аманкелді аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының ғимараты жанындағы тақта;
"Аманкелді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі жанындағы тақта;
А. Байтұрсынов пен А. Дүйсенбин көшесінің қиылысында орналасқан тақта.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Кеделбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аманкелді ауданының әкімі
С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау комиссиясының
төрайымы
А. Ибраева

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2011 года № 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 3 марта 2011 года № 9-6-123. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12 апреля 2011 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12.04.2011 № 60.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Костанайской областной избирательной комиссии от 24 января 2011 года № 3 "О назначении на 27 марта 2011 года выборов депутатов маслихатов вместо выбывших", акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории села Амангельды в период выборной кампании по выборам депутата в Амангельдинский районный маслихат по Дулатовскому избирательному округу № 1 вместо выбывшего, назначенных на 27 марта 2011 года:
щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Амангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области;
щит у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков Амангельдинского района";
щит пересечения улиц А. Байтурсынова – А. Дуйсенбина.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кеделбаева К.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района
С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии
А. Ибраева