Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімшіліктің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 408 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 желтоқсанда № 9-7-147 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 01.04.2020 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Әулиекөл ауданыныңәкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгілесін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
______ Шульгин С. В.
Әкімдіктің
2011 жылғы 25 қарашадағы
№ 408 қаулысына қосымша
Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымшасында "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 30.04.2014 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
1. Әулиекөл ауылы
Ленин көшесі бойынша
"Төлеңгіт" базарына
қарама–қарсы стенд
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқарамасы
шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Әулиекөл аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
ғимаратының жанындағы стенд
2. Аманқарағай ауылы
"Березка" дүкені маңайындағы
стенд
Аманқарағай дәрігерлік
амбулаториясы ғимаратының
жанындағы стенд
3. Құсмұрын кенті
Кәукетаев көшесі бойынша
автобус аялдамасы қасындағы
стенд
Ленин көшесі бойында мәдениет
үйіне қарама-қарсы стенд
Киров ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Бірлік орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25 ноября 2011 года № 408. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 5 декабря 2011 года № 9-7-147. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 01.04.2020 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Аулиекольской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аулиекольской
районной избирательной комиссии
___________ Шульгин С. В.
Приложение
к постановлению акимата
25 ноября 2011 года № 408
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Сноска. В приложении на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменены словами "ауылы", "ауылдық" постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 30.04.2014 № 151 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
населенного
пункта
Места размещения
агитационных печатных материалов
1. село
Аулиеколь
стенд по улице Ленина напротив рынка
"Толенгит"
стенд у здания государственного
коммунального предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Аулиекольская центральная районная
больница" Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
2. село
Аманкарагай
стенд в районе магазина "Березка"
стенд у здания Аманкарагайской
врачебной амбулатории
3. поселок
Кушмурун
стенд по улице Кавкетаева возле
автобусной остановки
стенд по улице Ленина напротив дома
культуры
село Кирова
стенд у здания государственного
учреждения "Бирликская средняя школа
отдела образования Аулиекольского
района"

4. Қазанбасы ауылдық
округі
Октябрь ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің № 1 Қазанбасы орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Дәнгірбай ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Дәңгірбай негізгі
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Қарақалпақ ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Қарақалпақ негізгі
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Қазанбасы стансасы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің № 2 Қазанбасы орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Бағаналы ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
5. Москалев ауылдық
округі
Москалевка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Москалевка орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Жалтыркөл селосында
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Жалтыркөл негізгі
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
6. Қ. Тұрғымбаев
атындағы ауылы
Қ. Тұрғымбаев атындағы
ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Целинный орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
7. Диев ауылдық округі
Диев ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанындағы стенд
Қоскөл ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Қоскөл бастауыш
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Үшқарасу ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Үшқарасу негізгі
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
8. Новоселов ауылдық
округі
Новоселовка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Новоселов орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Аққұдық ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Аққұдық негізгі
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Қырғуыс ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Қырғуыс бастауыш
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанындағы стенд
Сосновка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Сосновка негізгі
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
9. Новонежин ауылдық
округі
Новонежинка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Б. Кенжетаев
атындағы орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің
ғимаратының жанындағы стенд
Калинин ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Калинин орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
Лаврентьевка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Лаврентьев негізгі
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
10. Первомайское ауылы
Первомайское ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Чернышевский орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
11. Сұлукөл ауылдық
округі
Юльевка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Ш. Шаяхметов
атындағы Сұлукөл орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің
ғимаратының жанындағы стенд
Федосеевка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Федосеев орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
Шилі ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Шилі негізгі
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд

4. Казанбасский
сельский округ
село Октябрьское
стенд у здания государственного
учреждения "Казанбасская средняя
школа № 1 отдела образования
Аулиекольского района"
село Дангербай
стенд у здания государственного
учреждения "Дангербайская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Каракалпак
стенд у здания государственного
учреждения "Каракалпакская основная
школа образования Аулиекольского
района"
станция
Казанбасы
стенд у здания государственного
учреждения "Казанбасская средняя
школа № 2 отдела образования
Аулиекольского района"
село Баганалы
стенд у здания сельского клуба
5. Москалевский
сельский округ
село Москалевка
стенд у здания государственного
учреждения "Москалевская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Жалтырколь
стенд у здания государственного
учреждения "Жалтыркольская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
6. село имени
К. Тургумбаева
село имени
К. Тургумбаева
стенд у здания государственного
учреждения "Целинная средняя школа
отдела образования Аулиекольского
района"
7. Диевский
сельский округ
село Диевка
стенд у здания сельского клуба
село Косколь
стенд у здания государственного
учреждения "Коскульская начальная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Ушкарасу
стенд у здания государственного
учреждения "Ушкарасусская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
8. Новоселовский
сельский округ
село Новоселовка
стенд у здания государственного
учреждения "Новоселовская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Аккудук
стенд у здания государственного
учреждения "Аккудукская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Кургуз
стенд у здания государственного
учреждения "Кургузская начальная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Сосновка
стенд у здания государственного
учреждения "Сосновская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
9. Новонежинский
сельский округ
село Новонежинка
стенд у здания государственного
учреждения "Новонежинская средняя
школа им. Б. Кенжетаева отдела
образования Аулиекольского района"
село Калинина
стенд у здания государственного
учреждения "Калининская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село
Лаврентьевка
стенд у здания государственного
учреждения "Лаврентьевская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
10. село
Первомайское
село
Первомайское
стенд у здания государственного
учреждения "Чернышевская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
11. Сулукольский
сельский округ
село Юльевка
стенд у здания государственного
учреждения "Сулукольская средняя
школа имени Ш. Шаяхметова отдела
образования Аулиекольского района"
село Федосеевка
стенд у здания государственного
учреждения "Федосеевская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Чили
стенд у здания государственного
учреждения "Чилинская основная школа
отдела образования Аулиекольского
района"

12. Тимофеевка ауылдық
округі
Тимофеевка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Тимофеев орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
13. Қосағал ауылы
Қосағал ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Тірсек орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің
ғимаратының жанындағы стенд
14. Чернигов ауылдық
округі
Черниговка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Чернигов орта
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
Харьковка ауылы
"Әулиекөл ауданы білім
бөлімінің Харьков негізгі
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанындағы стенд
Дүзбай ауылы
ауылдық кітапхананың
ғимаратының жанындағы стенд
15. Шағала ауылдық
округі
Көктал ауылы
ауылдық клубтың ғимаратының
жанындағы стенд

12. Тимофеевский
сельский округ
село Тимофеевка
стенд у здания государственного
учреждения "Тимофеевская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
13. село Косагал
село Косагал
стенд у здания государственного
учреждения "Терсекская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
14. Черниговский
сельский округ
село Черниговка
стенд у здания государственного
учреждения "Черниговская средняя
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Харьковка
стенд у здания государственного
учреждения "Харьковская основная
школа отдела образования
Аулиекольского района"
село Дузбай
стенд у здания сельской библиотеки
15. Шагалинский
сельский округ
село Коктал
стенд у здания сельского клуба