Денисов ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын, өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы № 128 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 маусымда № 9-8-180 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011.09.05 № 246 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 3 тармағының 3) тармақшасы негізінде әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын, өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
1) дәнді дақылдарды (жаздық бидай, арпа, сұлы, тары, қарақұмық) 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдарды (рапс, күнбағыс, зығыр, арыш, сафлор, қыша) 15 мамырдан бастап 30 мамырға дейін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Т.Б. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі                            В. Ионенко
Келісілді:
"Денисов ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығы ____________ А. Зимовец

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 10 мая 2011 года № 128. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 16 июня 2011 года № 9-8-180. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 5 сентября 2011 года № 246
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 05.09.2011 № 246.
На основании подпункта 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) зерновые (яровая пшеница, ячмень, овес, просо, гречиха) с 15 мая по 5 июня;
2) масличные (рапс, подсолнечник, лен, рыжик, сафлор, горчица) с 15 по 30 мая.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Рамазанова Т.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        В. Ионенко
Согласовано:
Начальника государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
акимата Денисовского района"
________________ А.Зимовец