Денисов ауданының жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 283 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда № 9-8-185 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 98 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2012.03.12 № 98 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабы 2)4) тармақшаларына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданының жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің қоса беріліп отырған тізімі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Е.Н. Поделоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының
әкімі                                      В. Ионенко
Әкімдіктің
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 283 қаулысымен
бекітілген
Денисов ауданының жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізімі
Объектінің
атауы
Объектінің
мекен-жайы мен
баланс ұстаушысы
Негіздеме
Объектінің
жағдайы
1
Тиеу-түсіру алаңы бар
темір-жол
тұйығы,
жалпы көлемі
0,2488
гектар
Денисов ауданы,
Денисовка селосы,
"Сельхозтехника"
бұрынғы
акционерлік
қоғамның аумағы,
"Денисов ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011 жылғы 17
тамыздағы №
468 хаты
Қанағаттанарлық
2
Гараж ғимараты,
жалпы
көлемі 99,8
шаршы метр
Денисов ауданы,
Денисовка селосы,
50 лет Октября
көшесі, 29/а,
"Денисов ауданы
әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданы
әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы 22
тамыздағы №
669 хаты
Бұзылуға
ұшырауда
3
Бұрынғы алты
пәтерлік
тұрғын үйдің, жалпы
көлемі 161,5
шаршы метр
Денисов ауданы,
Заәйет селосы,
Дорожная көшесі,
51, "Денисов
ауданы әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданы
әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011
жылғы 22
тамыздағы №
669 хаты
Бұзылуға
ұшырауда
4
Қасапхананың
бұрынғы
ғимараты, жалпы көлемі 74 шаршы
метр
Денисов ауданы,
Аршалы селосы, 7
промзона, "Денисов
ауданы әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданы
әкімдігінің
экономика және
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы
22 тамыздағы
№ 669 хаты
Бұзылуға
ұшырауда
5
ВАЗ-21053 автокөлігі
мемлекеттік
нөмірі
P047BA, шанақтың
нөмірі
ХТА21053011915538,
2001жылы шығарылғын
Денисов ауданы,
Некрасовка селосы,
"Некрасов селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Некрасов
селолық
округі
әкімінің
2011 жылғы 5
тамыздағы №
352 хаты
Жөндеуге
келмейді
6
ВАЗ-21053 автокөлігі
мемлекеттік
нөмірі
Р563СН, шанақтың
нөмірі
ХТА21053011917495,
2001 жылы
шығарылған
Денисов ауданы,
Денисовка селосы,
"Денисов ауданының
дене мәдениеті
және спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданының дене
мәдениеті және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы 17
тамыздағы №
176 хаты
Жөндеуге
келмейді
7
Пәтердің
ғимараты,
жалпы алаңы 63,
7 шаршы метр
Денисовка селосы,
Ленин көшесі, 5
үй, 3 пәтер,
"Денисов ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Денисов
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 17
тамыздағы
№ 468 хаты
Қанағаттанарлық

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Денисовского района, подлежащих приватизации
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 30 сентября 2011 года № 283. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 27 октября 2011 года № 9-8-185. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 12 марта 2012 года № 98
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 12.03.2012 № 98.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 2)4) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Денисовского района, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Подело Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        В. Ионенко
Утвержден
постановлением акимата
от 30 сентября 2011 года
№ 283
Перечень объектов коммунальной собственности Денисовского района, подлежащих приватизации
Наименование
объекта
Адрес
местонахожде-
ния и  балансо-
держатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
Железно-дорожный
тупик с
погрузочно-разгру-
зочной площадкой,
общей площадью
0,2488 гектар
Денисовский
район, село
Денисовка,
территория
бывшего
акционерного
общества
"Сельхозтехника"
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района" от 17
августа 2011
года № 468
Удовлетвори-
тельное
2
Здание гаража,
общей площадью
99,8 квадратных
метров
Денисовский
район, село
Денисовка, улица
50 лет Октября
29/а,
государственное
учреждение
"Отдел экономики
и финансов
акимата
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
экономики и
финансов
акимата
Денисовского
района" от 22
августа 2011
года № 669
Подвергается
разрушению
3
Здание бывшего
шестиквартирного
жилого дома, общей
площадью 161,5
квадратных метров
Денисовский
район, село
Зааятское, улица
Дорожная 51,
государственное
учреждение
"Отдел экономики
и финансов
акимата
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
экономики и
финансов
акимата
Денисовского
района" от 22
августа 2011
года № 669
Подвергается
разрушению
4
Бывшее здание
бойни, общей
площадью 74
квадратных метров
Денисовский
район, село
Аршалы,
промзона 7,
государственное
учреждение
"Отдел экономики
и финансов
акимата
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
экономики и
финансов
акимата
Денисовского
района" от 22
августа 2011
года № 669
Подвергается
разрушению
5
Автомобиль
ВАЗ-21053
государственный
номер P047BA,
номер кузова
ХТА21053011915538,
год выпуска 2001
Денисовский
район село
Некрасовка,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Некрасовского
сельского
округа"
Письмо Акима
Некрасовского
сельского
округа от 5
августа 2011
года № 352
Неисправна
6
Автомобиль
ВАЗ-21053
государственный
номер Р563СН,
номер кузова
ХТА21053011917495,
год выпуска
2001 год
Денисовский
район, село
Денисовка,
государственное
учреждение
"Отдел
физической
культуры и
спорта
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
физической
культуры и
спорта
Денисовского
района" от 17
августа 2011
года № 176
Неисправна
7
Здание квартиры,
общей площадью
63,7 квадратных
метров
село Денисовка,
улица Ленина,
дом 5,
квартира 3,
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района"
Письмо
начальника
государствен-
ного учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района" от 17
августа 2011
года № 468
Удовлетвори-
тельное