Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 126 қаулысы. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қыркүйекте № 9-9-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012.02.22 № 64 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарына квоталар белгіленсін:
1) жұмыс орындардың жалпы санының бір проценті мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
2) жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін.
2. "Жангелдин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш білдірген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Т.Г. Аубакировке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Л. Зейнекина

Об установлении квот рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Жангельдинского района Костанайской области от 8 сентября 2011 года № 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 23 сентября 2011 года № 9-9-137. Утратило силу - Постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 22 февраля 2012 года № 64
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жангельдинского района Костанайской области от 22.02.2012 № 64.
В соответствии со статьей 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Жангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест;
2) для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жангельдинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангельдинского района Аубакирова Т.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Жангельдинского района"
____________________ Л. Зейнекина