Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 372 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 тамызда № 9-10-167 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2) және 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 813 479,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 096 739,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 708,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 886,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 704 146,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 773 204,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51 940,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 51 940,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4 тармағының 1)7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 2 208,0 мың теңге – білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
7) 2 923,0 мың теңге – Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суақының құрылысына.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағында:
3), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 12 402,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік жалпы білім беру тапсырысын іске асыруға;
6) 2 706,0 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;";
мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) 1 430,0 мың теңге – еңбек ақының жарым-жартылай субсидиялауына.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-5 тармақпен толықтырылсын:
"4-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғарғы деңгейіне беруге байланысты ысыраптарды өтеуге облыстық бюджетке берілетін 925,0 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 307 "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 июля 2011 года № 372. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 2 августа 2011 года № 9-10-167
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-153, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2) и 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 813 479,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 096 739,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 708,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 886,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 704 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 773 204,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 940,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 51 940,0 тысяч тенге;";
подпункты 1)7) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) 2 208,0 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы организаций образования;
7) 2 923,0 тысячи тенге – на строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района.";
в пункте 4-1 указанного решения:
подпункты 3), 6) изложить в новой редакции:
"3) 12 402,0 тысячи тенге – на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6) 2 706,0 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;";
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) 1 430,0 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы.";
дополнить указанное решение пунктом 4-5 следующего содержания:
"4-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен целевой текущий трансферт в областной бюджет на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 925,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции: