Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 398 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 9-10-172 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2)3)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 805 468,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 094 952 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 776,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 893 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 695 847,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 748 995,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 8 664,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 792 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1127,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 330,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 330,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағының 1), 2), 4), 5), 7), 8), 14) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 8 519,4 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
2) 1 711 мың теңге - ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
4) 12 288 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
5) 5 316,6 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
7) 16 186 мың теңге - медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндізгі тұру бөлімшелерінің желісін дамытуға;
8) 21 637 мың теңге - ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 307 "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 ноября 2011 года № 398. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 22 ноября 2011 года № 9-10-172
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-153, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
подпункты 1)2)3)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 805 468,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 094 952 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 776,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 893 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 695 847,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2 748 995,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 664,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 792 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1127,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 330,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 330,1 тысяча тенге.";
подпункты 1) 2), 4), 5), 7), 8), 14) пункта 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) 8 519,4 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 1 711 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
4) 12 288 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5) 5 316,6 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
7) 16 186 тысяч тенге – на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;
8) 21 637 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;

14) 6 323 мың теңге – жұмыспен қамту орталығын құруға;";
көрсетілген шешімнің 4-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 7 507,9 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 7 507,5 мың теңге, облыстық бюджетке – 0,4 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы          Г. Зулхаирова
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы     М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Г. Жидебаева
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 398 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

14) 6 323 тысячи тенге – на создание центра занятости;";
пункт 4-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7 507,9 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 7 507,5 тысяч тенге, в областной бюджет - 0,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Г. Зулхаирова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 11 ноября 2011 года № 398
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 307
Бюджет Житикаринского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы