Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 287 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде № 9-11-116 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Новый путь - Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағындағы 1)2) тармақшалары мына редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 1405664,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 383747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 693,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33701,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 987523,0 мың теңге;
2) шығындар – 1420979,8 мың теңге";
аталған шешімнің 3-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
"Қазынашылық - клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлiк және ұйымдастыру техникасын сатып алуға 10374,0 мың теңге сомасында;
Қамысты ауданының орта мектептерін ағымдағы жөндеуге 30000,0 мың теңге сомасында";
аталған шешімнің 3-2-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 24529,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 15035,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға 8194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға 5541,0 мың теңге сомасында;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;
ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 10584,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 255 "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13 апреля 2011 года № 287. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 26 апреля 2011 года № 9-11-116
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 255 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-111, официально опубликовано 7 января 2011 года в газете "Новый путь – Бозторгай") следующие изменения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1405664,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 383747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 693,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -33701,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 987523,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1420979,8 тысяч тенге".
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство - Клиент" в сумме 10374,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт средних школ Камыстинского района в сумме 30000,0 тысяч тенге";
пункт 3-2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 24529,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 15035,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей в сумме 10584,0 тысяч тенге;

"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 780,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 10609,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3762,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдары тәрбиешілерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеу мөлшерін ұлғайтуға 5747,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6418,0 мың теңге сомасында".
Аталған шешімнің 18-қосымшалары осы шешімдегі 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезекті
сессияның төрайымы                         С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың

на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 780,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10609,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3762,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 5747,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе, на создание центров занятости в сумме 6418,0 тысяч тенге";
приложения 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата                        С. Кстаубаева
Секретарь
Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
______________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата