Ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2011 жылы ұсыну туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 355 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 мамырда № 9-12-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 2-20/61 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.05.2013 № 2-20/61 хатымен).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2-тармақтарына сәйкес, Қарабалық ауданы әкімінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 01-05/464 хатын қарастырып, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау беру түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.06.17 № 368 (ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бюджеттік кредит мамандар үшін тұрғын үй сатып алуға "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен белгіленген мерзімге және ставка бойынша беріледі.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он алтыншы
сессия төрағасы                            С. Лысоченко
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының
кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________ А. Бейсембаев
"Қарабалық ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________________ Н. Бодня
"Қарабалық ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Л. Булдакова

О предоставлении в 2011 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22 апреля 2011 года № 355. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 12 мая 2011 года № 9-12-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 2-20/61)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 2-20/61).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктами 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Карабалыкского района от 5 апреля 2011 года № 01-05/464 Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2011 году меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в виде предоставления подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 17.06.2011 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Бюджетный кредит на приобретение жилья для специалистов предоставляется на срок и по ставкам, установленным постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
шестнадцатой сессии                        С. Лысоченко
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Карабалыкского района"
____________ А. Бейсембаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_____________ Л. Булдакова