Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 тамыздағы № 235 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қыркүйекте № 9-12-163 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 59 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп:
1) Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін;
2) белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын;
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық сайлау
комиссияның төрайымы
______________ Т. Салмина
_Әкімдіктің
2011 жылғы 11 тамыздағы
№ 235 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
орындар
Елді мекеннің
атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
1
Қарабалық кенті
"Мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің "Қарабалық аудандық
Мәдениет Үйі" мемлекеттік
мекемесінің ғимараты қасында
2
Қарабалық кенті
"Қостанай облысы әкімдігінің білім
басқармасы "Қазақстан
агротехникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық казыналық
кәсіпорнының ғимараты қасында
3
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы білім бөлімінің
Максим Горький атындағы Қарабалық
№ 1 орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимараты қасында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 11 августа 2011 года № 235. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 14 сентября 2011 года № 9-12-163. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12 марта 2015 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12.03.2015 № 59.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Карабалыкской районной избирательной комиссией:
1) определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению;
2) оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
2. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                    Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Карабалыкской
районной избирательной
комиссии
_____________ Т. Салмина
Приложение
к постановлению акимата от
11 августа 2011 года
№ 235
Места
для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование
населенного
пункта
Места размещения
агитационных печатных
материалов
1
поселок
Карабалык
У здания государственного
учреждения "Карабалыкский
районный Дом культуры" отдела
культуры и развития языков"
2
поселок
Карабалык
У здания государственного
коммунального казенного
предприятия "Казахстанский
агротехнический колледж"
управления образования акимата
Костанайской области"
3
поселок
Карабалык
У здания государственного
учреждения "Карабалыкская
средняя школа № 1 имени
Максима Горького отдела
образования Карабалыкского
района"