Мәслихаттың 2010 жылғы 2 желтоқсандағы № 313 "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 403 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қарашада № 9-12-165 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 432 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3776 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-148 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2033951,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 532964,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7663,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер бойынша – 7644,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1485679,8 мың теңге;
2) шығындар – 2038338,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21460,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 22410,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 949,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -33847,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 33847,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 7351,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 7349,0 мың теңге сомадағы және облыстық бюджеттен бөлінген 2,0 мың теңге сомадағы трансферттердің қайтарылымы.";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 10197,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3478,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 313 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 403. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 2 ноября 2011 года № 9-12-165
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Костанайского областного маслихата от 20 октября 2011 года № 432 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3776), Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-148, опубликовано 6 января 2011 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2)3)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2033951,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 532964,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7663,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7644,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1485679,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2038338,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21460,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22410,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33847,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33847,2 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7351,0 тысяча тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 7349,0 тысячи тенге и из областного бюджета в сумме 2,0 тысячи тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10197,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3478,0 тысячи тенге;

білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 43954,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға 12291,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтыммен жабдықтармен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ақша қаражатын ай сайын төлеуге 14062,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен дамуға, орналасуға және (немесе) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға нысаналы трансферттің 17432,2 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік несиелер 22410,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6418,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 2580,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-8 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент» жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2327,6 мың теңге сомасында.";
автоматты өрт сөндіру сигнал беруін орнатуына 7000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 5-10 тармағымен толықтырылсын:
"5-10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен бюджеттік несиелер бойынша сыйақының қайтарылымы 0,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Ф. Гиниятов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ И. Захария
Мәслихаттың

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 43954,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14062,0 тысячи тенге.";
пункт 5-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 17432,2 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22410,0 тысяч тенге.";
пункт 5-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на создание центров занятости в сумме 6418,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2580,0 тысяч тенге.";
пункт 5-8 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2327,6 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в сумме 7000,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-10 следующего содержания:
"5-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат вознаграждения по бюджетным кредитам из бюджета района в сумме 0,8 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Ф. Гиниятов
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
________________ Н. Бодня
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
________________ И. Захария
Приложение 1
к решению маслихата