Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 16 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-12-168 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 27.02.2014 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясымен келісе отыра ШЕШЕМІН:
1. Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_______________ Т. Салмина
Әкімнің
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 16 шешіміне қосымша
Қарабалық ауданының сайлау учаскелері
Сайлау учаскесі № 406
Шекаралары: Қарабалық кенті.
Кіреді: нөмірі 4-тен 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7 тақ жағынан үймен Мир көшесі; нөмірі 2-ден 62-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 73-ке дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2-ден 54-ке дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 65-ке дейін тақ жағынан үйлермен Совхозная көшесі; нөмірі 2-ден 56-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 55-ке дейін тақ жағынан үйлермен Пролетарская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Киров көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 33-ке дейін тақ жағынан үйлермен Амангельды көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен Абай көшесі; нөмірі 2-ден 58-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Речная көшесі; нөмірі 16-дан 92-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 15-тен 119-ға дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Киевская көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 37-ге дейін тақ жағынан үйлермен Первомайская көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 15-ке дейін тақ жағынан үйлермен Садовая көшесі; нөмірі 2-ден 34-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 43-ке дейін тақ жағынан үйлермен Рабочая көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 29-ға дейін тақ жағынан үйлермен Космонавттар көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-тен 3-ке дейін тақ жағынан үйлермен Больничная көшесі; нөмірі 2-ден 38-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 59-ға дейін тақ жағынан үйлермен Заводская көшесі; нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Транспортный қиылысы; нөмірі 2-ден 8-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 3-ке дейін тақ жағынан үйлермен Аульский қиылысы; нөмірі 2-ден 8-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1 тақ жағынан үйлермен Проезжий қиылысы; нөмірі 2-ден 6-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 5-ке тақ жағынан үйлермен Школьный қиылысы.
Сайлау учаскесі № 407
Шекаралары: Қарабалық кенті.
Кіреді: нөмірі 1-ден 43, 66,75-ке дейін Северный шағын ауданы; нөмірі 1-ден 15-ке дейін Черемушки шағын ауданы; нөмірі 2-ден 34-ке, 36-ға, 38-ге, 40-қа дейін Восточный шағын ауданы; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 3-ке дейін тақ жағынан үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 25-ке дейін тақ жағынан үйлермен Новоселов көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Герцен көшесі; нөмірі 2-ден 62-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Степная көшесі; нөмірі 2-ден 1-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Дорожная көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 41-ге дейін тақ жағынан үйлермен Шевченко көшесі; нөмірі 2-ден 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 47-ге дейін тақ жағынан үйлермен Логовая көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 60-тан 72-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 73-тен 93-ке дейін тақ жағынан үйлермен Речная көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, тақ жағынан үйлермен Восточная көшесі; нөмірі 5 үйімен 8 Марта қиылысы; нөмірі 1-ден 9-ға дейін Родниковый қиылысы; нөмірі 1-ден 7-ге дейін Көшпе; нөмірі 2 үйімен Производственная көшесі.
Сайлау учаскесі № 408.
Шекаралары: Қарабалық кенті.
Кіреді: нөмірі 10-нан 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 13-тен 37-ге дейін тақ жағынан үйлермен Ленин көшесі; нөмірі 53 үй, нөмірі 56 үй; нөмірі 1-ден 5-ке дейін үйлермен Зауыт қиылысы; нөмірі 40 үйімен Гагарин көшесі; нөмірі 1-ден 15-ке дейін үйлермен Пушкин көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 41-ге дейін тақ жағынан үйлермен Карл-Маркс көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Павлов көшесі; нөмірі 5, 7, 9 үйлермен Ленин көшесі; нөмірі 1, 11, 19 үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 29-ға дейін тақ жағынан үйлермен Шапай көшесі; нөмірі 20-дан 46-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 35-тен 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Космонавттар көшесі; нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7-ден 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Молодежная көшесі; нөмірі 36-дан 72-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 45-тен 99-ға дейін тақ жағынан үйлермен Рабочая көшесі; нөмірі 44-тен 80-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 39-дан 75-ке дейін тақ жағынан үйлермен Первомайская көшесі; нөмірі 42-ден 100-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 39-дан 107а-га дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 44-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Сералин көшесі; нөмірі 94-тен 120-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 121-ден 131-ге дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1 тақ жағынан үйімен Пионерская көшесі; нөмірі 2-ден 54-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 43-ке дейін тақ жағынан үйлермен Октябрьская көшесі; нөмірі 2-ден 38-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 31-ге дейін тақ жағынан үйлермен Матросов көшесі.
Сайлау учаскесі № 410
Шекаралары: Қарабалық кенті.
Кіреді: нөмірі 6-дан 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Автомобилистов шағын ауданы; нөмірі 2-ден 8-ге дейін жұп жағынан үйлермен Терешков көшесі; нөмірі 102-ден 120-ғе дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 109-ден 187-ге дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Январская көшесі; нөмірі 14-тен 20-ғе дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 21-ден 49-ға дейін тақ жағынан үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 1-ден 25а-ке дейін тақ жағынан үйлермен Гоголь көшесі; нөмірі 2 үйімен Студенческий городок; нөмірі 44 үйімен Гагарин көшесі; нөмірі 1 үйімен Пассажирская көшесі; нөмірі 2-ден 34-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 39а-ға дейін тақ жағынан үйлермен Комсомольская көшесі; нөмірі 2, 4, 21, 25, 27, 29, 30, 30а, 31, 34, 36 үйлермен Южная көшесі; нөмірі 1, 2, 4 үйлермен Цветочная көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 33-ке дейін тақ жағынан үйлермен Целинная көшесі; нөмірі 1 үйімен Тихая көшесі; Метеостанция Үйі, нөмірі 1-ден 4-ке дейін үйлермен Новый қиылысы 1; нөмірі 1-ден 4-ке дейін үйлермен Дружба қиылысы; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, 7-ге дейін тақ жағынан үйлермен Строительная көшесі.
Сайлау учаскесі № 411
Шекаралары: Верен селосы.
Сайлау учаскесі № 412
Шекаралары: Гурьяновское селосы.
Сайлау учаскесі № 413
Шекаралары: Ворошилов селосы.
Сайлау учаскесі № 414
Шекаралары: Елшан селосы.
Сайлау учаскесі № 415
Шекаралары: Котлован селосы.
Сайлау учаскесі № 416
Шекаралары: Сарыкөл селосы.
Сайлау учаскесі № 417
Шекаралары: Целинный селосы.
Сайлау учаскесі № 418
Шекаралары: Надеждин селосы.
Сайлау учаскесі № 419
Шекаралары: Тоғызақ селосы.
Сайлау учаскесі № 420
Шекаралары: Белоглин селосы.
Сайлау учаскесі № 421
Шекаралары: Научный селосы.
Сайлау учаскесі № 422
Шекаралары: Святослав селосы.
Сайлау учаскесі № 423
Шекаралары: Станцион селосы.
Сайлау учаскесі № 424
Шекаралары: Приурал селосы.
Сайлау учаскесі № 425
Шекаралары: Фадеев селосы.
Сайлау учаскесі № 426
Шекаралары: Шадықсай селосы.
Сайлау учаскесі № 427
Шекаралары: Дальнее селосы.
Сайлау учаскесі № 428
Шекаралары: Подгород селосы.
Сайлау учаскесі № 429
Шекаралары: Қайрақ селосы.
Сайлау учаскесі № 430
Шекаралары: Новотроицк селосы.
Сайлау учаскесі № 431
Шекаралары: Аққұдық селосы.
Сайлау учаскесі № 432
Шекаралары: Мағынай селосы.
Сайлау учаскесі № 434
Шекаралары: Жаңаауыл селосы.
Сайлау учаскесі № 435
Шекаралары: Победа селосы.
Сайлау учаскесі № 436
Шекаралары: Мағынай селосы.
Сайлау учаскесі № 437
Шекаралары: Жамбыл селосы.
Сайлау учаскесі № 438
Шекаралары: Бозкөл селосы.
Кіреді: нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Шапай көшесі; нөмірі 2 үйімен Талапкерская көшесі; нөмірі 2-ден 20-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 31-ге дейін тақ жағынан үйлермен Карьерная көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 7-ге дейін тақ жағынан үйлермен Юбилейная көшесі; нөмірі 2-ден 4-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 7-ге дейін тақ жағынан үйлермен Новостройка көшесі; нөмірі 2-ден 20-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 2-ден 10-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Вокзальная көшесі; нөмірі 1, 3, 5, 7 үйлермен Студенческая көшесі; нөмірі 4, 6, 8, 10, 12 үйлермен Амангельды көшесі; нөмірі 1, 3, 5, 7, 9 үйлермен Линейная көшесі; нөмірі 1, 3 үйлермен Труд көшесі.
Сайлау учаскесі № 439
Шекаралары: Бозкөл селосы.

Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района
Решение акима Карабалыкского района Костанайской области от 15 ноября 2011 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-12-168. Утратило силу - Решением акима Карабалыкского района Костанайской области от 27 февраля 2014 года № 4
Сноска. Утратило силу - Решением акима Карабалыкского района Костанайской области от 27.02.2014 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Карабалыкского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Карабалыкского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Карабалыкской
районной избирательной комиссии
_______________ Т. Салмина
Приложение
к решению акима
от 15 ноября 2011 года № 16
Избирательные участки Карабалыкского района
Избирательный участок № 406
В границах: поселок Карабалык.
Входят: улица Мира с домами четной стороны под номерами с 4 по 18, с домом нечетной стороны под номером 7; улица Советская с домами четной стороны под номерами со 2 по 62, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 73; улица Совхозная с домами четной стороны под номерами со 2 по 54, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 65; улица Пролетарская с домами четной стороны под номерами со 2 по 56, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 55; улица Кирова с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Амангельды с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 33; улица Абая с домами четной стороны под номерами со 2а по 22; улица Речная с домами четной стороны под номерами со 2 по 58, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 71; улица Набережная с домами четной стороны под номерами с 16 по 92, с домами нечетной стороны под номерами с 15 по 119; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами со 2 по 40, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 37; улица Киевская с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Первомайская с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 37; улица Садовая с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 15; улица Рабочая с домами четной стороны под номерами со 2 по 34, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 43; улица Космонавтов с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 29; улица Больничная с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; улица Заводская с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 59; переулок Транспортный с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; переулок Аульский с домами четной стороны под номерами со 2 по 8, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; переулок Проезжий с домами четной стороны под номерами со 2 по 8, с домом нечетной стороны под номером 1; переулок Школьный с домами четной стороны под номерами со 2 по 6, с домом нечетной стороны под номерами с 1 по 5.
Избирательный участок № 407
В границах: поселок Карабалык.
Входят: микрорайон Северный с домами под номерами с 1 по 43, 66, 75; микрорайон Черемушки с домами под номерами с 1 по 15; микрорайон Восточный с домами со 2 по 34, 36, 38, 40; улица Гагарина с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домом нечетной стороны под номером 3; улица Новоселов с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 25; улица Герцена с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; улица Степная с домами четной стороны под номерами со 2 по 62, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 71; улица Дорожная с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Шевченко с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 41; улица Логовая с домами четной стороны под номерами со 2 по 32, с домами нечетной стороны под номерами 1 по 47; улица Набережная с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Речная с домами четной стороны под номерами с 60 по 72, с домами нечетной стороны под номерами с 73 по 93; улица Восточная с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; переулок 8 марта с домом под номером 5; переулок Родниковый с домами под номерами с 1 по 9; Разъезд с домами под номерами с 1 по 7; улица Производственная с домом под номером 2.
Избирательный участок № 408
В границах: поселок Карабалык.
Входят: улица Ленина с домами четной стороны под номерами с 10 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 13 по 37; дом под номером 53, дом под номером 56; переулок Заводской с домами под номерами с 1 по 5; улица Гагарина с домом под номером 40; улица Пушкина с домами под номерами с 1 по 15; улица К.Маркса с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1по 41; улица Павлова с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Ленина с домами под номерами 5, 7, 9; улица Нечипуренко с домами под номерами 1, 11, 19; улица Чапаева с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами 1 по 29; улица Космонавтов с домами четной стороны под номерами с 20 по 46, с домами нечетной стороны под номерами с 35 по 71; улица Молодежная с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 7 по 31; улица Рабочая с домами четной стороны под номерами с 36 по 76, с домами нечетной стороны под номерами с 45 по 99а; улица Первомайская с домами четной стороны под номерами с 44 по 80, с домами нечетной стороны под номерами с 39 по 75; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами с 42 по 100, с домами нечетной стороны под номерами с 39 по 107а; улица Сералина с домами четной стороны под номерами со 2 по 44, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Набережная с домами четной стороны под номерами с 94 по 120, с домами нечетной стороны под номерами с 121 по 131; улица Пионерская с домами четной стороны под номерами со 2, 4, 6, 8, 10, 12, с домом нечетной стороны под номером 1; улица Октябрьская с домами четной стороны под номерами со 2 по 54, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 43; улица Матросова с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 31.
Избирательный участок № 410
В границах: поселок Карабалык.
Входят: микрорайон Автомобилистов с домами четной стороны под номерами с 6 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Терешковой с домами четной стороны под номерами со 2 по 28; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами с 102 по 120, с домами нечетной стороны под номерами с 109 по 187; улица Январская с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Нечипуренко с домами четной стороны под номерами с 14 по 20, с домами нечетной стороны под номерами с 21 по 49; улица Гоголя с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 25а; Студенческий городок с домом под номером 2; улица Гагарина с домом под номером 44; улица Пассажирская с домом под номером 1; улица Комсомольская с домами четной стороны под номерами со 2 по 34, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 39а; улица Южная с домами под номерами 2, 4, 21, 25, 27, 29, 30, 30а, 31, 34, 36; улица Цветочная с домами под номерами 1, 2, 4; улица Целинная с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 33; улица Тихая с домом под номером 1; Дом метеостанции; переулок Новый с домами под номерами с 1 по 4; переулок Дружбы с домами под номерами с 1 по 4; улица Строительная с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 7.
Избирательный участок № 411
В границах: село Веренка.
Избирательный участок № 412
В границах: село Гурьяновское.
Избирательный участок № 413
В границах: село Ворошиловка.
Избирательный участок № 414
В границах: село Ельшанское.
Избирательный участок № 415
В границах: село Котлованное.
Избирательный участок № 416
В границах: село Сарыколь.
Избирательный участок № 417
В границах: село Целинное.
Избирательный участок № 418
В границах: село Надеждинка.
Избирательный участок № 419
В границах: село Тогузак.
Избирательный участок № 420
В границах: село Белоглинка.
Избирательный участок № 421
В границах: село Научное.
Избирательный участок № 422
В границах: село Святославка.
Избирательный участок № 423
В границах: село Станционное.
Избирательный участок № 424
В границах: село Приуральское.
Избирательный участок № 425
В границах: село Фадеевка.
Избирательный участок № 426
В границах: село Шадыксаевка.
Избирательный участок № 427
В границах: село Дальнее.
Избирательный участок № 428
В границах: село Подгородка.
Избирательный участок № 429
В границах: село Каерак.
Избирательный участок № 430
В границах: село Новотроицкое.
Избирательный участок № 431
В границах: село Аккудук.
Избирательный участок № 432
В границах: станция Магнай.
Избирательный участок № 434
В границах: село Жанааул.
Избирательный участок № 435
В границах: село Победа.
Избирательный участок № 436
В границах: село Магнай.
Избирательный участок № 437
В границах: село Жамбыл.
Избирательный участок № 438
В границах: село Босколь.
Входят: улица Чапаева с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; улица Талапкерная с домом под номером 2; улица Карьерная с домами четной стороны под номерами со 2 по 20, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 31; улица Юбилейная с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 7; улица Новостройка с домами четной стороны под номерами 2, 4, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 7; улица Набережная с домами четной стороны под номерами со 2 по 20, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Вокзальная с домами четной стороны под номерами со 2 по 10, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; улица Студенческая с домами под номерами 1, 3, 5, 7; улица Амангельды с домами под номерами 2, 4, 6, 8, 10, 12; улица Линейная с домами под номерами 1, 3, 5, 7, 9; улица Труда с домами под номерами 1, 3.
Избирательный участок № 439
В границах: село Босколь.

Кіреді: нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Волынов көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Николаев көшесі; нөмірі 4-тен 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 15-тен 53-ке дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Титов көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 2-ден 46-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 45-ке дейін тақ жағынан үйлермен Целинная көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 57-ге дейін тақ жағынан үйлермен Октябрьская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Мир көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлермен Ленин көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 9-дан 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Разин көшесі; нөмірі 1-ден 15-ке дейін үйлермен Калинин көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 5-тен 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Озерная көшесі; нөмірі 6,8 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 7-ге дейін тақ жағынан үйлермен Совхозная көшесі; нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Советский қиылысы.
Сайлау учаскесі № 440
Шекаралары: Бозкөл селосы.
Кіреді: нөмірі 2-ден 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 29-ға 39-ға дейін тақ жағынан үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 4-тен 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Железнодорожная көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Автогородок көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 25-ке дейін тақ жағынан үйлермен Просвещение көшесі; нөмірі 2-ден 6-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Школьная көшесі; нөмірі 4,6,8, үйлермен Белоглинная көшесі; нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Лесная көшесі; нөмірі 18-ден 52-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 49-ға дейін тақ жағынан үйлермен Зеленая көшесі; нөмірі 1-ден 13а-ке дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2, 3, 5, 7, 9 үйлермен Почтовый қиылысы; нөмірі 1, 2, 3, 5, 7 үйлермен Кольцевая көшесі.
Сайлау учаскесі № 441
Шекаралары: Талапкер селосы.
Сайлау учаскесі № 442
Шекаралары: Саманы селосы.
Сайлау учаскесі № 443
Шекаралары: Михайлов селосы.
Сайлау учаскесі № 442
Шекаралары: Лесное селосы.
Сайлау учаскесі № 445
Шекаралары: Светлое селосы.
Сайлау учаскесі № 446
Шекаралары: Терентьев селосы.
Сайлау учаскесі № 447
Шекаралары: Приречный селосы.
Сайлау учаскесі № 449
Шекаралары: Қарақопа селосы.
Сайлау учаскесі № 450
Шекаралары: Первомай селосы.
Сайлау учаскесі № 451
Шекаралары: Өрнек селосы.
Сайлау учаскесі № 452
Шекаралары: Есенкөл селосы, Лесное селосы.
Сайлау учаскесі № 454
Шекаралары: Славян селосы.
Сайлау учаскесі № 455
Шекаралары: Қособа селосы, Березовское селосы.
Сайлау учаскесі № 457
Шекаралары: Қарашакөл селосы.
Сайлау учаскесі № 459
Шекаралары: Славен, Шіңгіл селосы.
Сайлау учаскесі № 460
Шекаралары: Октябрьское селосы.
Сайлау учаскесі № 462
Шекаралары: Бөрлі селосы, Песчаный селосы.
Сайлау учаскесі № 465
Шекаралары: Тастыөзек селосы, Талды селосы.
Сайлау учаскесі № 466
Шекаралары: Смирнов селосы.
Сайлау учаскесі № 467
Шекаралары: Рыбкин селосы.
Сайлау учаскесі № 468
Шекаралары: Батманов селосы.
Сайлау учаскесі № 469
Шекаралары: Приозерный селосы.
Сайлау учаскесі № 938
Шекаралары: Қарабалық кенті.

Входят: улица Волынова с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Николаева с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Советская с домами четной стороны под номерами с 4 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 15 по 53; улица Титова с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Гагарина с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Целинная с домами четной стороны под номерами со 2 по 46, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 45; улица Октябрьская с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 57; улица Мира с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Ленина с домами под номерами 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Разина с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 9 по 21; улица Калинина с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 15; улица Озерная с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 5 по 13; улица Совхозная с домами четной стороны под номерами 6, 8, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 7; переулок Советский с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11.
Избирательный участок № 440
В границах: село Босколь.
Входят: улица Нечипуренко с домами четной стороны под номерами со 2 по 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 29, 39; улица Железнодорожная с домами четной стороны под номерами с 4 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Автогородок с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 21; улица Просвещение с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 25; улица Школьная с домами четной стороны под номерами со 2 по 6, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Белоглинная с домами под номерами 4, 6, 8; улица Лесная с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; улица Зеленая с домами четной стороны под номерами с 18 по 52, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 49; улица Советская с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13а,; переулок Почтовый с домами под номерами 2, 3, 5, 7, 9; улица Кольцевой с домами под номерами 1, 2, 3, 5, 7.
Избирательный участок № 441
В границах: село Талапкер.
Избирательный участок № 442
В границах: село Саманы.
Избирательный участок № 443
В границах: село Михайловка.
Избирательный участок № 444
В границах: село Лесное.
Избирательный участок № 445
В границах: село Светлое.
Избирательный участок № 446
В границах: село Терентьевка.
Избирательный участок № 447
В границах: село Приречное.
Избирательный участок № 449
В границах: село Каракопа.
Избирательный участок № 450
В границах: село Первомайское.
Избирательный участок № 451
В границах: село Урнек
Избирательный участок № 452
В границах: село Лесное, село Есенколь.
Избирательный участок № 454
В границах: село Славянка.
Избирательный участок № 455
В границах: село Кособа, село Березовское.
Избирательный участок № 457
В границах: село Карачаколь.
Избирательный участок № 459
В границах: село Славенка, село Шингиль.
Избирательный участок № 460
В границах: село Октябрьское.
Избирательный участок № 462
В границах: село Бурли, село Песчаное.
Избирательный участок № 465
В границах: село Тастыозек, село Талды.
Избирательный участок № 466
В границах: село Смирновка.
Избирательный участок № 467
В границах: село Рыбкино.
Избирательный участок № 468
В границах: село Батмановка.
Избирательный участок № 469
В границах: село Приозерное.
Избирательный участок № 938
В границах: поселок Карабалык.

Кіреді: нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Казахстанская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 53-ке дейін тақ жағынан үйлермен Урожайная көшесі; нөмірі 28-ден 32-ға жұп жағынан үйлермен, нөмірі 27-ден 35, 47, 49-ға дейін тақ жағынан үйлермен Гоголь көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Горький көшесі; нөмірі 27, 29 үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 6-дан 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Титов көшесі; нөмірі 2а-дан 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Фабричная көшесі; нөмірі 2-ден 10-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Спортивная көшесі; нөмірі 1, 3, 5, үйлермен Строителей шағын ауданы; нөмірі 1, 2, 3, 4, үйлермен Энергетиков көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Чехов көшесі.

Входят: улица Казахстанская с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 21; улица Урожайная с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 53; улица Гоголя с домами нечетной стороны под номерами с 27 по 35, 47, 49, с домами четной стороны под номерами с 28 по 32; улица Горького с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Гагарина с домами по номерами 27, 29; улица Титова с домами четной стороны под номерами с 6 по 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Фабричная с домами четной стороны под номерами со 2а по 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 21; улица Спортивная с домами четной стороны под номерами со 2 по 10, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; микрорайон Строителей с домами под номерами 1, 3, 5; улица Энергетиков с домами под номерами 1, 2, 3, 4; улица Чехова с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13.