Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 9-12-172 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 2-20/61 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.05.2013 № 2-20/61 хатымен).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75-бабы 2-тармағының негізінде Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2631633,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 601426,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11022,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1981434,3 мың теңге;
2) шығындар – 2641852,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 68556,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71270,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 960,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 960,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -79734,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79734,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 79 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізеледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемдері 1029738,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдар қарастырылмайды.
3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 7458,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен 6647,8 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 810,2 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылымы.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.02.09 № 14 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Қарабалық ауданы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 6156,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 декабря 2011 года № 420. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 30 декабря 2011 года № 9-12-172. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 2-20/61)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 2-20/61).
На основании пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2631633,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 601426,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11022,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1981434,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2641852,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68556,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2714,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 960,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 960,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79734,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79734,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.12.2012 № 79 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год объем бюджетной субвенции передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1029738,0 тысяч тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7458,0 тысячи тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 6647,8 тысячи тенге и из областного бюджета в сумме 810,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Карабалыкского района Костанайской области от 09.02.2012 № 14 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2012 год в сумме 6156,0 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:

1) эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2) мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) мектепке дейінгі білім берудің ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
6) мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
7) 2012 жылға арналған "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай бағыттар бойынша іске асырылатын қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайғастыру мәселелерін шешуге.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға;
жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз етуге;
жастар тәжірибесіне.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферт.
8-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үйін жобалау, құрылыс және (немесе) сатып алу үшін;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу үшін.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.04.06 № 34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін:
жылу энергетикалық жүйесін дамытуға.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.05.15 № 46 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы;
5) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев интеллектуальные школы" на 2012 год.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, реализуемых по следующим направлениям:
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:
на частичное субсидирование заработной платы;
на обеспечение центров занятости населения;
на молодежную практику.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
целевого трансферта на развитие коммунального хозяйства.
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Карабалыкского района Костанайской области от 06.04.2012 № 34 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
на развитие теплоэнергетической системы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Карабалыкского района Костанайской области от 15.05.2012 № 46 (вводится в действие с 01.01.2012).

8-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй көмегін көрсетуге.
Ескерту. Шешім 8-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.07.30 № 51 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай бағыттар бойынша қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуына;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуына;
мектептерде автоматты өрт дабылын орнатуға;
кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға.
10. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
тексеріс комиссияларының және олардың аудандар (облыс маңызы бар қалалар) аппараттарының қысқартылуына және "Қостанай облысы бойынша тексеріс комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты.
11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он сегізінші
сессиясының төрағасы                       А. Тюлюбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық
ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Н. Бодня
"Қарабалық
ауданының қаржы бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ И. Захария
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2012 жылға
арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 79 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

8-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на оказание жилищной помощи.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Карабалыкского района Костанайской области от 30.07.2012 № 51 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета по следующим направлениям:
на укрепление материально-технической базы организаций образования;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах;
на изготовление технических паспортов на объекты кондоминиума.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты в областной бюджет в:
связи с упразднением ревизионных комиссий и их аппаратов районов (городов областного значения) и созданием государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области".
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год, согласно приложению 5.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
восемнадцатой сессии                       А. Тюлюбаев
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_______________ И. Захария
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года № 420
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 79
Районный бюджет Карабалыкского
района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.12.2012 № 79 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлiмi
4981,0
008
Жергiлiктi атқарушы органның
жоғары тұрған бюджет алдындағы
борышын өтеу
4981,0
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 4-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетін
атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 2-қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл, (село),
ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 79 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Мекеме
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмiнiң аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
04
Білім беру
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы
(түзету), дарынды балалар үшін
мамандандырылған, жетім балалар мен
ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін
балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп
интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды
бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік
санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы
(түзету), дарынды балалар үшін
мамандандырылған, жетім балалар мен
ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін
балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп
интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды
бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік
санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмiнiң аппараты
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараттары
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
4981,0
008
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
4981,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года
№ 420
Перечень бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения районного
бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года
№ 420
Приложение 2
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 79
Перечень бюджетных программ поселка, аула,
(села), аульного (сельского) округа
на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.12.2012 № 79 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села
Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и
обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию воспитателям детских садов,
мини-центров, школ-интернатов: общего типа
специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей,
организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и
обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию воспитателям детских садов,
мини-центров, школ-интернатов: общего типа
специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей,
организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"