Мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 308 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-13-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-13-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 443 145,0 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 512 643,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 917 346,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 444 488,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 895,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 128 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 280 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 11 280 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 27 518,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-33-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте және республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 13 787,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2 501,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 291 "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 308. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 26 января 2011 года № 9-13-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-119, опубликовано 5 января 2011 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 443 145,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 512 643,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3 656,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 917 346,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 444 488,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 895,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 023,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 280 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 280 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 518,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-33-4 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13 787,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2 501,0 тысяча тенге;

білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыру 22 449,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11082,0 мың теңге сомасында;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге 3 464,0 мың теңге сомасында;
жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге 14 213,0 мың теңге сомасында.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 780,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 16 023,0 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдарына бюджеттік кредиттер.
3-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер түсімінің 387 771,0 мың теңге және облыстық бюджеттен бірлесіп қаржыландыруға 35 919 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының
төрағасы:                                  Б. Қадырбеков
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы:                      С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ И. Горлова
2011 жыл 21 қаңтарда
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_________________ Л. Евсюкова
2011 жыл 21 қаңтарда
2011 жылғы 21 қаңтардағы
№ 308 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 291 мәслихат шешіміне
3 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың
тенге
сыныбы
ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1. Кірістер

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22 449,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 464,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 213,0 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 780,0 тысячи тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16 023,0 тысячи тенге.
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 387 771,0 тысяч тенге и со финансирование из областного бюджета в сумме 35 919 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Карасуского районного
маслихата:                                 Б. Кадырбеков
Секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ И. Горлова
21 января 2011 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л. Евсюкова
21 января 2011 год
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 января 2011 года № 308
Приложение № 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 291
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы