2011 жылы егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін белгiлеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 106 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 мамырда № 9-13-129 тіркелді. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 09-04/568 хаты)
Ескерту. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.04.10 № 09-04/568 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 5)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасы ережесінің 10-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша 2011 жылы Қарасу ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының мынадай оңтайлы мерзiмдерi белгiленсін:
1) дәнді дақылдар 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдар 18 мамырдан бастап 30 мамырға дейін;
3) бір жылдық шөптер 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
4) көпжылдық шөптер 10 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
5) жүгері 15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
6) картоп 10 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
7) көкөніс дақылдар 10 мамырдан бастап 10 маусымға дейін.
2. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2011 жылғы 20 мамырдан бастап 5 маусымға дейін деп белгіленсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________ Е. Балжақаев

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ и сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий в 2011 году
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 27 апреля 2011 года № 106. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 24 мая 2011 года № 9-13-129. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 09-04/568)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10.04.2012 № 09-04/568).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Карасуского района в 2011 году по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур:
1) зерновые культуры с 15 мая по 5 июня;
2) масличные культуры с 18 мая по 30 мая;
3) однолетние травы с 15 мая по 5 июня;
4) многолетние травы с 10 мая по 31 мая;
5) кукуруза с 15 мая по 31 мая;
6) картофель с 10 мая по 31 мая;
7) овощные культуры с 10 мая по 10 июня.
2. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидии с 20 мая по 5 июня 2011 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии
акимата Карасуского района"
__________ Е.Балжакаев