Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 400 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада № 9-13-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 541 572,5 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 507 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 23 259,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 588,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 005 773,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 542 995,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 895,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 128 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 200,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 200,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 27 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 27 518,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 14 889,1 мың теңге сомасында;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға 4 936,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 64 911,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 291 "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 ноября 2011 года № 400. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 25 ноября 2011 года № 9-13-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-119,опубликовано 5 января 2011 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 541 572,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 507 952,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 23 259,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 588,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 005 773,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 542 995,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 895,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 023,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 200,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 200,5 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 27 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 27 518,9 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 14 889,1 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 4 936,0 тысяча тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 64 911,0 тысяч тенге;

негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 10 633,2 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3 250,0 мың теңге сомасында;
жетім–баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 11 371,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6 358,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы:             С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушысы:
_________ Е.Биркель
14.11.2011 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
____________ И.Горлова
14.11.2011 жыл
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 400 мәслихат шешіміне
№ 1 қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 291 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1. Кірістер

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10 633,2 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 250,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11 371,0 тысяч тенге.";
пункт 3-6 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6 358 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района":
______________ Е.Биркель
14.11.2011 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района":
______________ И.Горлова
14.11.2011 год
Приложение
к решению маслихата
от 14 ноября 2011 года № 400
Приложение № 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 291
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы