2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 175 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде № 9-14-147 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 678-тармақтарына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
2011 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары;
қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақы төлеміне, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік сақтандыру мемлекеттік қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдар төлемінің, қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметіне коммерциялық сыйақы төлемінің шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізілімде анықталған ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген шарттарда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің орынбасары С.К. Күлбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
ауданының әкімі                            А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай аудандық мемлекеттік
мұрағаты" Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекемесі
филиалының меңгерушісі
_____________ Т. Иваншина
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Қостанай
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығы
_____________ К. Сарсенбаев
"Қостанай облысы Қостанай
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Р. Саттаров
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысы
бойынша әділет Департаментінің
Қостанай ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Ж. Хамзина
Әкімдіктің

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 25 марта 2011 года № 175. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 15 апреля 2011 года № 9-14-147
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2011 год;
размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайского района Кульбекова С.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайского района                       А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Заведующая филиалом
государственного учреждения
"Государственный архив
Костанайской области
"Костанайский районный
государственный архив"
_______________ Т. Иваншина
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Костанайскому
району Налогового Департамента
по Костанайской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ К. Сарсенбаев
Начальник государственного
учреждения "Объединенный
отдел по делам обороны
Костанайского района
Костанайский области"
____________ Р. Саттаров
Начальник государственного
учреждения "Управление
юстиции Костанайского района
Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
_________________ Ж. Хамзина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________ З. Кенжегарина
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ"
акимата Костанайского района
___________________ В. Панин
Утвержден
постановлением акимата

2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 175 қаулысымен бекітілген
Әкімдіктің
2011 жылғы 22 тамыздағы
№ 500 қаулысына қосымша
2011 жылғы қоғамдық жұмыстар ұйымдарының, түрлерінің,
көлемдерінің және жағдайларының тізбесі
Ескерту. Тізбесі жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2011.08.22 № 500 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемдері,
сағаттарда
Қоғамдық
жұмыстар-
дың
шарттары
1
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Александров,
Давыденовка,
Жуковка
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1624
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
2
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Белозер,
Балықты,
Сергеев
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1968
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
3
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Борис-Романов
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1312
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушыны
жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
4
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Владимиров
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек

от 25 марта 2011 года
№ 175
Приложение
к постановлению акимата
от 22 августа 2011 года № 500
Перечень организаций, виды, объемы и условия
общественных работ на 2011 год
Сноска. Перечень в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 22.08.2011 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общест-
венных
работ,
в часах
Условия
общественных
работ
1
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственно-го учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве
территории
сел
Александровка,
Давыденовка,
Жуковка, не
требующая
предваритель-
ной профес-
сиональной
подготовки
работника
1624
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан,
с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
2
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района государ-
ственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве террито-
рии сел
Белозерка,
Балыкты,
Сергеевка не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
1968
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выход-
ными днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
3
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государствен-
ного учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустройс-
тве территории
села Борис-
Романовка, не
требующая
предваритель-
ной  профес-
сиональной
подготовки
работника
1312
Продолжитель-
ность рабо-
чего времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями, обеден
ным перерывом
не менее
одного часа
4
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района государ-
ственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве террито-
рии села
Владимировка,
не требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника