Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 434 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-14-148 тіркелді
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)4)5)6)-тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3868752,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1744552,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 117314,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2002580,9 мың теңге;
2) шығындар - 4165162,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 11500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 11500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артығы) - -397569,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артығын пайдалану) - 397569,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерге 66903,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қайтарымы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 2-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 176689,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданының перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры және газ құбыры желілері, канализация құрылысына 92767,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің 25 лет Целины көшесі - Қостанай қаласына автокөлік кіреберісі, Терешкова көшесі - Қалабаев көшесі шекараларындағы сумен жабдықтауға 28873,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының отыз алты пәтерлік тұрғын үйінің инженерлік желілеріне 27802,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Механизаторлар көшесінің перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры, канализация және газ құбыры желілері құрылысына - 27247,0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 385 "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 15 апреля 2011 года № 434. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-14-148
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-141, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 3868752,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1744552,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 4306,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 117314,0 тысячи
тенге;
поступлениям трансфертов - 2002580,9 тысяч тенге;
2) затраты - 4165162,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -11500,0 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 11500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 397569,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 397569,4 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 66903,1 тысячи тенге.";
пункт 2-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 176689,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство сетей водопровода и газопровода для перспективной индивидуальной застройки микрорайона "Восточный" поселка Затобольск, канализации в сумме 92767,0 тысяч тенге;
на водоснабжение поселка Затобольск в границах улицы 25 лет Целины - автомобильного подъезда к городу Костанай, улицы Терешковой - улица Калабаева в сумме 28873,0 тысячи тенге;
на инженерные сети к тридцати шести квартирному жилому дому микрорайона "Нурай" поселка Затобольск в сумме 27802,0 тысячи тенге;
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки улицы Механизаторов поселка Затобольск - 27247,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 2-132-142-15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге республикалық бюджеттен дамытуға 17585,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен дамытуға 11983,9 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 90788,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімді 2-162-172-182-19-тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-16. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 14299,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-17. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 12212,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-18. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілерінің біліктілік санаттары үшін қосымша төлемақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 20087,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-19. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде "Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникаларын сатып алуға облыстық бюджеттен 1616,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің
15-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың

пункты 2-132-142-15 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-13. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 17585,0 тысяч тенге.
2-14. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 11983,9 тысяч тенге.
2-15. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 90788,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-162-172-182-19 следующего содержания:
"2-16. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 14299,0 тысяч тенге.
2-17. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 12212,0 тысяч тенге.
2-18. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 20087,0 тысяч тенге.
2-19. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1616,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Фищук
Секретарь
Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата