Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 470 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 9-15-154 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-15-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1695798,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 336479,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5720,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45988,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1307611,0 мың теңге;
2) шығыстар – 1699081,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10278,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11584,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1306,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаражаттық активтерді сатып алу – 15100,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аудан бюджетінде:
"Жұмыспен қамту бағдарламасы - 2020" іс-шараларын іске асыру үшін 7418,0 мың теңге сомасында трансферттер көзделіп отырғаны;
мемлекеттік органдар қызметінің мемлекеттік басқарудың төменгі деңгейінен жоғары тұрғанға (аудандық мәслихаттың ревизиялық комиссиясы) тапсырылуына байланысты, 925,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Коржавин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Айсенова
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ С. Хабалкина
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 389 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 июля 2011 года № 470. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 9 августа 2011 года № 9-15-154
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 389 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-15-140, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1695798,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 336479,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5720,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45988,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1307611,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1699081,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10278,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11584,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1306,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15100,0 тысяч тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете:
предусмотрены трансферты на реализацию мероприятий "Программы занятости 2020" в сумме 7 418,0 тысяч тенге;
предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в областной бюджет в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий (ревизионная комиссия районного маслихата) в сумме 925,0 тысяч тенге.";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
сессии                                     А. Коржавин
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_______________ Г. Айсенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
Приложение 1
к решению маслихата