Мендіқара ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 290 қаулысы. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 қарашада № 9-15-156 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 26.03.2012 № 119 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің қоса ұсынылған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Тұрағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Жақыпов
Әкімдіктің
2011 жылғы 5 қазандағы
№ 290 қаулысымен бекітілген
Меңдіқара ауданы бойынша жекешелендіруге
жататын аудандық коммуналдық меншік
объектілерінің тізбесі
Реттік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің
мекен-жайы
және баланс
ұстаушысы
Негізі
1
"Dodge Durando"
автокөлігі,
мемлекеттік
нөмірі Р 024 АА,
2004 жылы
шығарылған
Меңдіқара ауданы
Боровской селосы
Королев көшесі,
5, "Меңдіқара
ауданының әкім
аппараты" ММ
Аудан әкімі
аппараты
басшысының
28.09.2011
жылғы
№ 06-53/1026
хаты

Об утверждении перечня объектов районной коммунальной собственности по Мендыкаринскому району, подлежащих приватизации
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 5 октября 2011 года № 290. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 4 ноября 2011 года № 9-15-156. Утратило силу - Постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 марта 2012 года № 119
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 26.03.201 № 119 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов районной коммунальной собственности по Мендыкаринскому району, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турагулова Т.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жакупов
Утвержден
постановлением акимата
от 5 октября 2011 года
№ 290
Перечень объектов районной коммунальной
собственности по Мендыкаринскому району,
подлежащих приватизации
Порядковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
1.
Автомашина
"Dodge Durando"
государственный
номер Р 024 АА,
год выпуска
2004
Мендыкаринский
район, село
Боровское, улица
Королева, 5,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мендыкаринского
района"
Письмо
руководителя
аппарата
акима района
№ 06-53/1026
от
28.09.2011
года