Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 445 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қарашада № 9-16-126 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012.10.10 № 300 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік қорғау және оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Кенесбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
ММ бастығы
________ Ә. Сансызбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 20 октября 2011 года № 445. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 2 ноября 2011 года № 9-16-126. Утратило силу - постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 10 октября 2012 года № 300
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 10.10.2012 № 300 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики
Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы и обеспечения их занятости акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ Наурзумского района"
_______________ А. Сансызбаев