Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 17 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 9-16-131 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурызда аудан аумағында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты Қазақстан Республикасының азаматтарын "Науырзым ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесiне тiркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Науырзым аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) "Науырзым ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттiк мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп тіркеу жөніндегі іс-шаралар өткізу ұсынылсын.
3. "Науырзым ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келiсiм бойынша) "Науырзым ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттiк мекемесімен бірлесіп: әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеуге оқу орындарына наряд жеткізу; бастапқы әскери даярлықты ұйымдастырушы оқутышыларды әскери оқу орындары жөніндегі анықтамалық материалдарымен қамтамасыз ету; аудандық газет арқылы жұмыс ұйымдастыру, әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеу бойынша жұмыстың басталғаны туралы хабарландыру беруі ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Х.С. Қуатқановқа жүктелсiн.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Науырзым ауданының әкiмi                   А. Балғарин
КЕЛIСIЛДI:
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Науырзым аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері
___________________ Д. Абдуллаев
"Қостанай облысы Науырзым
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Е. Смағұлов

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку в 2012 году
Решение акима Наурзумского района Костанайской области от 7 декабря 2011 года № 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 26 декабря 2011 года № 9-16-131
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким Наурзумского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе–марте 2012 года на территории района приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Наурзумского района".
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Наурзумская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Наурзумского района" (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Наурзумского района" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел образования Наурзумского района": довести до учебных заведений наряд на отбор кандидатов в военные учебные заведения; обеспечить преподавателей–организаторов начальной военной подготовки справочными материалами по военным учебным заведениям; организовать работу через районную газету, дать объявления о начале работы по отбору кандидатов в военные учебные заведения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Куатканова Х.С.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Наурзумского района                        А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Наурзумская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
_________________ Д. Абдуллаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Наурзумского района
Костанайской области"
_________________ Е. Смагулов