Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 97 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 сәуірде № 9-17-113 тіркелді
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына және "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 118 қаулысына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыру немесе босатылу құқықтарынан айырылған, жасы он сегізден жиырма жетіге дейінгі еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ жиырма жетіге толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің бекітілген мерзімін өтемеген, оқу орындарынан шығарылған азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру және медициналық комиссиялардың жұмысын ұйымдастырсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министірлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Сарыкөл ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын:
1) әскери міндетті орындаудан бас тартқан тұлғаларды жеткізуді қамтамасыз етсін;
2) аудандық шақыру учаскесінде шақырылушылар арасында қоғамдық тәртіпті қолдау жөнінде жұмысты ұйымдастырсын.
4. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бюджетпен қарастырылған қаражаттар шегінде шақыруды ұйымдастыру және өткізу бойынша іс-шараларды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Берілген қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.М. Дүтпаевқа жүктелсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 31 марта 2011 года № 97. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 19 апреля 2011 года № 9-17-113
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" и постановлением акимата Костанайской области от 16 марта 2011 года № 118 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле - июне, октябре - декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Организовать работу районной призывной и медицинской комиссий.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Сарыкольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу;
2) организовать работу по поддержанию общественного порядка среди призывников на районном призывном участке.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Сарыкольского района" обеспечить финансирование мероприятий по организации и проведению призыва в пределах средств предусмотренных бюджетом.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Дутпаева С.М.

6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған іс-әрекеттерге таратылады.
Сарыкөл ауданының әкімі                    Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI
"Қостанай облысы Сарыкөл
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнiң (ММ) бастығы
_________________ Т. Өтегенов
"Қазақстан Республикасы ішкі
істер министірлігі Қостанай
облысының ішкі істер департаменті
Сарыкөл ауданының ішкі істер
бөлімі" ММ бастығы
____________________ З. Төлеубаев
"Сарыкөл орталық аудандық
ауруханасы" коммуналдық
қазыналық кәсіпорынның бас
дәрiгерi
________________ Ж. Құсаинов

6. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким Сарыкольского района                  К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения (ГУ) "Отдел по
делам обороны Сарыкольского
района Костанайской области"
________________ Т. Утегенов
Начальник ГУ "Отдел
внутренних дел Сарыкольского
района Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_________________ З. Тулеубаев
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Сарыкольская
центральная районная больница"
__________________ Ж. Кусаинов