Қазақстан Республикасының Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Мәслихаттар депутаттығына үміткерлер үшін, үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 87 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 ақпанда № 9-18-130 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 16.09.2015 № 220 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Мәслихаттар депутаттығына барлық үміткерлерге тең құқықты қамтамасыз ету мақсатында, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе, ауданның елді мекендерінде қосымшаға сәйкес, үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындар анықталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
Таран аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
________ Л. Пастушенко
Қостанай облысының дене
тәрбиесі және спорт
басқармасының "Таран
аудандық балалар –
жасөспірімдер спорт
мектебі" мемлекеттік
мекемесінің директоры
____________ Н. Транда
"Таран аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазынашылық
кәсіпорнының бас дәрігері
______________ Н. Әбішев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 16 ақпандағы
№ 87 қаулысына қосымша
Ауданның елді мекендерінде үгіт баспа материалдарын
орналастыруға орындар
Ескерту. Қосымшада "селолық", "село", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", ауыл", ауылы" деген сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 14.02.2014 № 30 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің
атауы
Үгіт баспа материалдарын
орналастыру орындары
1.
Асенкритовка ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, мәдениет үйінің
ғимараты, ауылдық кітапхананың
ғимараты
2.
Баталы ауылы
- ауылдық кітапхананың ғимараты
3.
Варваринка ауылы
- медициналық пункттің ғимараты
4.
Қызыл-Жар ауылы
- медициналық пункттің ғимараты
5.
Майлин ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
6.
Николаевка ауылы
- мектеп ғимараты
7.
Қайыңдыкөл ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, медициналық пункттің
ғимараты
8.
Евгенов ауылы
- ауыл әкімі аппаратының ғимараты
9.
Береговой ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, мектеп ғимараты
10.
Нагорный ауылы
- мектеп ғимараты
11.
Мақсұт ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, Ленин көшесіндегі стенд
12.
Приозерный ауылы
- ауыл әкімі аппаратының
ғимараты, ауыл әкімі аппаратының
ғимараты жанындағы стенд, ауылдық
кітапхананың ғимараты
13.
Красносельск
ауылы
- ауылдық кітапхананың ғимараты
14.
Аят ауылы
- Северная және Южная көшелері
қиылысындағы стенд
15.
Журавлевка ауылы
- Школьная көшесіндегі стенд
16.
Щербиновка ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
17.
Май ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, дәрігерлік амбулатория
ғимараты, Ленин көшесіндегі
стенд, автобус аялдамасы
18.
Приреченский
ауылы
- Майлин көшесіндегі стенд
19.
Елизаветинка ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, 50 лет Октября
көшесіндегі хабарландырулар үшін
қысқа бағана, мәдениет үйінің
ғимараты, дәрігерлік амбулатория
ғимараты
20.
Набережный ауылы
- демалыс орталығының ғимараты
21.
Нелюбинка ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, ауылдық округ әкімі
аппаратының ғимараты жанындағы
стенд
22.
Барсуковка ауылы
- Школьная көшесіндегі стенд
23.
Новоильинов ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты,, ауылдық округ әкімі
аппаратының ғимараты жанындағы
стенд,автобус аялдамалары, Чапаев
көшесіндегі стенд
24.
Валерьяновка
ауылы
- медициналық пункттің ғимараты
25.
Ақсуат ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
26.
Мирный ауылы
- Степная көшесіндегі стенд
27.
Притобыл ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
28.
Ленинск ауылы
- Карьерная көшесіндегі стенд
29.
Увальный ауылы
- Школьная көшесіндегі стенд
30.
Козыревка ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
31.
Богородск ауылы
- Центральная көшесіндегі стенд
32.
Павловка ауылы
- ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, ауылдық округ әкімі
аппаратының ғимараты жанындағы
стенд, медициналық пункттің
ғимараты, Центральная көшесіндегі
стенд
33.
Апановка ауылы
- Автобазовская және Элеваторная
көшелеріндегі стенд
34.
Қоржынкөл ауылы
- Школьная көшесіндегі стенд
35.
Таран ауылы
- аудан әкімдігінің ғимараты,
ауылдық округ әкімі аппаратының
ғимараты, Калинин көшесіндегі
стенд, балалар мен жасөспірімдер
спорт мектебінің ғимараты,
аудандық кітапхананың ғимараты
36.
Воронеж ауылы
- Мир көшесіндегі стенд
37.
Оренбор ауылы
- Майлин көшесіндегі стенд
38.
Тобыл кенті
- кент әкімі аппаратының
ғимараты, "Тобыл" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
ғимараты, дәрігерлік амбулатория
ғимараты, "Думан" мәдениет үйінің
ғимараты, бекет жанындағы
алаңдағы стенд
39.
Смайыловка ауылы
- ауыл әкімі аппаратының
ғимараты, медициналық пункттің
ғимараты, Абай көшесіндегі стенд
40.
Юбилейный ауылы
- ауыл әкімі аппаратының
ғимараты, ауыл әкімінің аппараты
ғимаратының жанындағы стенд,
Юбилейная көшесіндегі стенд.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 16 февраля 2011 года № 87. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 17 февраля 2011 года № 9-18-130. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 220
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16.09.2015 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов, акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Тарановской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов в населенных пунктах района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Председатель Тарановской
районной избирательной
комиссии
__________ Л. Пастушенко
Директор государственного
учреждения "Тарановская
районная детско-юношеская
спортивная школа"
Управления физической
культуры и спорта
Костанайской области
_______________ Н. Транда
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Тарановская
центральная районная больница"
___________________ Н. Абишев
Приложение
к постановлению акимата района
от 16 февраля 2011 года № 87
Места для размещения агитационных печатных материалов
в населенных пунктах района
Сноска. В приложении по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "село", "селосы" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауыл", "ауылы" постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 14.02.2014 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
населенного пункта
Места размещений агитационных
печатных материалов
1.
село Асенкритовка
- здание аппарата акима сельского
округа, здание дома культуры,
здание сельской библиотеки
2.
село Баталы
- здание сельской библиотеки
3.
село Варваринка
- здание медицинского пункта
4.
село Кзыл-Жар
- здание медицинского пункта
5.
село Майлин
- стенд на улице Центральная
6.
село Николаевка
- здание школы
7.
село Каиндыколь
- здание аппарата акима сельского
округа, здание медицинского
пункта
8.
село Евгеновка
- здание аппарата акима села
9.
село Береговое
- здание аппарата акима сельского
округа, здание школы
10.
село Нагорное
- здание школы
11.
село Максут
- здание аппарата акима сельского
округа, стенд на улице Ленина
12.
село Приозерное
- здание аппарата акима села,
стенд возле здания аппарата акима
села, здание сельской библиотеки
13.
село
Красносельское
- здание сельской библиотеки
14.
село Аятское
- стенд на перекрестке улиц
Северная и Южная
15.
село Журавлевка
- стенд на улице Школьная
16.
село Щербиновка
- стенд на улице Центральная
17.
село Майское
- здание аппарата акима сельского
округа, здание врачебной
амбулатории, стенд на улице
Ленина, автобусная остановка
18.
село Приреченское
- стенд на улице Майлина
19.
село Елизаветинка
- здание аппарата акима сельского
округа, тумба для объявлений на
улице 50 лет Октября, здание дома
культуры, здание врачебной
амбулатории
20.
село Набережное
- здание центра досуга
21.
село Нелюбинка
- здание аппарата акима сельского
округа, стенд возле здания
аппарата акима сельского округа
22.
село Барсуковка
- стенд на улице Школьная
23.
село Новоильиновка
- здание аппарата акима сельского
округа, стенд возле здания
аппарата акима сельского округа,
автобусные остановки, стенд на
улице Чапаева
24.
село Валерьяновка
- здание медицинского пункта
25.
село Аксуатское
- стенд на улице Центральная
26.
село Мирное
- стенд на улице Степная
27.
село Притобольское
- стенд на улице Центральная
28.
село Ленинское
- стенд на улице Карьерная
29.
село Увальное
- стенд на улице Школьная
30.
село Козыревка
- стенд на улице Центральная
31.
село Богородское
- стенд на улице Центральная
32.
село Павловка
- здание аппарата акима сельского
округа, стенд возле здания
аппарата акима сельского округа,
здание медицинского пункта, стенд
на улице Центральная
33.
село Апановка
- стенды на улицах Автобазовская
и Элеваторная
34.
село Корженкуль
- стенд на улице Школьная
35.
село Тарановское
- здание акимата района, здание
аппарата акима сельского округа,
стенд на улице Калинина, здание
детско-юношеской спортивной
школы, здание районной
библиотеки
36.
село Воронежское
- стенд на улице Мира
37.
село Оренбургское
- стенд на улице Майлина
38.
поселок Тобол
- здание аппарата акима поселка,
здание государственного
коммунального предприятия
"Тобол", здание врачебной
амбулатории, здание дома культуры
"Думан", стенд на привокзальной
площади
39.
село Смайловка
- здание аппарата акима села,
здание медицинского пункта, стенд
на улице Абая
40.
село Юбилейное
- здание аппарата акима села,
стенд возле здания аппарата акима
села, стенд на улице Юбилейная.