Белинский ауылдық округі Смайыл ауылының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Смайыл селосының әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 қаңтарда № 9-18-157 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" деген сөздер "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, "Смайыл" сөзінің алдында "Белинский ауылдық округі" деген сөздермен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 18.04.2014 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 1-тармағына сәйкес, Белинский ауылдық округі Смайыл ауылы тұрғындарының пікірін ескеріп, Белинский ауылдық округі Смайыл ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Белинский ауылдық округі Смайыл ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Абай көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Ленин көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Карл Маркс көшесі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белинский ауылдық
округі Смайыл
ауылының әкімі                            А. Есмағамбетов

О присвоении наименований улицам села Смайловка Белинского сельского округа
Решение акима села Смайловка Тарановского района Костанайской области от 27 декабря 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 27 января 2012 года № 9-18-157
Сноска. В заголовке и по всему тексту после слов "Смайловка" дополнено словами "Белинского сельского округа" решением акима Белинского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 18.04.2014 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Смайловка Белинского сельского округа, аким села Смайловка Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Смайловка Белинского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Абая;
2) безымянной улице № 2 – улица Ленина;
3) безымянной улице № 3 – улица Карла Маркса.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
села Смайловка
Белинского сельского округа                А. Исмагамбетов