"2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 45 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 90 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 мамырда № 9-19-155 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына20 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 45 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-148 тіркелген, 2011 жылғы 3 наурызда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында "Жұмыс көлемі" бағанында "19050" деген сандар "152400" деген сандарға ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Ұзынкөл аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттiк коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, бас дәрігер
__________________ Қ.Ержанов

О внесении изменения в постановление акимата от 7 февраля 2011 года № 45 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе на 2011 год"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 14 апреля 2011 года № 90. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 6 мая 2011 года № 9-19-155
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе на 2011 год" от 7 февраля 2011 года № 45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-148, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению в таблице, в графе "Объем работ" цифры "19050" заменить на цифры "152400";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие "Узункольская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области,
главный врач
_______________________ К. Ержанов