Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада № 9-19-164 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 02.04.2014 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қосымшаға сәйкес Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау "Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі                    Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Ұзынкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
__________________ И. Огей
Әкімнің
2011 жылғы 17 қараша
№ 2 шешіміне
қосымша
Ұзынкөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 770 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынкөл селосы, Абылайхан атындағы көшесі 1 а үй, 5 үй, 7 үй, 11 үй, 15 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 37 үй, 39 үй, 43 үй, 45 үй, 47 үй, 63 үй, 64 үй, 65 үй;
Абай көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 29 үй, 32 үй, 33 үй, 34 үй, 35 үй, 37 үй, 38 үй, 39 үй, 40 үй, 41 үй, 42 үй, 43 үй, 45 үй, 47 үй, 49 үй, 51 үй, 52 үй, 53 үй, 54 үй, 55 үй, 58 үй, 59 үй, 62 үй, 64 үй, 65 үй, 67 үй, 75 үй, 77 үй, 80 үй, 82 үй, 84 үй, 85 үй, 86 үй, 87 үй, 89 үй, 90 үй, 91 үй, 93 үй, 95 үй, 97 үй, 101 үй, 103 үй;
Набережная көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 7 үй, 9а үйі, 10 үй, 12 үй, 29 үй, 30 үй, 33 үй, 35 үй, 37 үй, 38 үй, 39 үй, 40 үй, 44 үй, 48 үй, 51 үй, 53 үй, 55 үй, 56 үй, 62 үй, 68 үй, 70 үй, 76 үй, 80 үй;
40 лет Победы көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 32 үй, 34 үй;
Автомобилистов көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй,13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 18 үй, 19 а үйі, 19 үй, 20 үй, 21 үй,22 үй, 24 үй, 25 үй;

Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района Костанайской области
Решение акима Узункольского района Костанайской области от 17 ноября 2011 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 17 ноября 2011 года № 9-19-164. Утратило силу - Решением акима Узункольского района Костанайской области от 2 апреля 2014 года № 8
Сноска. Утратило силу - Решением акима Узункольского района Костанайской области от 02.04.2014 № 8 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Узункольского района избирательные участки согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Узункольского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Узункольского района                  Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Узункольской
районной территориальной
избирательной комиссии
__________________ И. Огей
Приложение к решению акима
от 17 ноября 2011 года
№ 2
Избирательные участки на территории Узункольского района
Избирательный участок № 770
В границах: села Узунколь, улица имени Абылая хана дом 1 а, дом 5, дом 7, дом 11, дом 15, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 37, дом 39, дом 43, дом 45, дом 47, дом 63, дом 64, дом 65;
улица Абая дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 17, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 25, дом 26, дом 27, дом 29, дом 32, дом 33, дом 34, дом 35, дом 37, дом 38, дом 39, дом 40, дом 41, дом 42, дом 43, дом 45, дом 47, дом 49, дом 51, дом 52, дом 53, дом 54, дом 55, дом 58, дом 59, дом 62, дом 64, дом 65, дом 67, дом 75, дом 77, дом 80, дом 82, дом 84, дом 85, дом 86, дом 87, дом 89, дом 90, дом 91, дом 93, дом 95, дом 97, дом 101, дом 103;
улица Набережная дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 7, дом 9а, дом 10, дом 12, дом 29, дом 30, дом 33, дом 35, дом 37, дом 38, дом 39, дом 40, дом 44, дом 48, дом 51, дом 53, дом 55, дом 56, дом 62, дом 68, дом 70, дом 76, дом 80;
улица 40 лет Победы дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 22, дом 24, дом 26, дом 27, дом 28, дом 32, дом 34;
улица Автомобилистов дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 18, дом 19 а, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 24, дом 25;

Водопроводная көшесі 1 үй, 3 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй;
Новая көшесі 1 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 31 үй, 33 үй, 39 үй;
Телецентр көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй;
Совхозная көшесі 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй;
Гагарин көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 13 үй, 16 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй;
Пушкин көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 6 үй, 7 үй, 7 а үйі, 8 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй;
Николай Титов есіміндегі көшесі 1 үй, 2 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 14 үй, 16 үй, 20 үй, 21 үй, 25 үй;
Горький көшесі 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 18 үй. К.Тоқбаев атындағы көшесі 2 үй, 2а үйі, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 33 үй, 37 үй;
Павлов көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй;
Б. Дощанов атындағы көшесі 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй;
Джангильдина көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 7 үй;
Ғ. Мүсірепов көшесі 2 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй;
Б. Момышұлы атындағы көшесі 1 үй, 2 а үйі, 3а үйі, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 17 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй;
Окружная көшесі 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй;
2 микрорайон көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй;
№ 771 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынкөл селосы, Алтынсарин көшесі 1 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6а үйі, 6б үйі, 6 үй, 8а үйі, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20а үйі, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй;
Абай көшесі 92 үй, 93 үй, 94 үй, 95 үй, 97 үй, 98 үй, 107 үй, 109 үй, 110 үй, 111 үй, 112 үй, 113 үй, 114 үй, 115 үй, 116 үй, 120 үй, 121 үй, 122 үй, 123 үй, 124 үй, 125 үй, 126 үй, 127 үй, 128 үй, 130 үй, 134 үй, 136 үй, 140 үй, 142 үй, 144 үй, 146 үй, 148 үй, 150 үй;
Набережная көшесі 69 үй, 90 үй, 96 үй, 98 үй, 100 үй;
Абылайхан атындағы көшесі 64 үй, 65 үй, 66 үй, 68 үй, 70 үй, 72 үй, 73 үй, 76 үй, 79 үй, 81 үй, 82 үй, 84 үй, 87 үй, 88 үй, 90 үй, 91 үй, 93 үй, 95 үй, 96 үй, 97 үй, 99 үй, 103 үй, 104 үй, 105 үй, 106 үй, 107 үй, 108 үй, 112 үй, 113 үй, 115 үй, 117 үй, 120 үй, 123 үй, 125 үй, 127 үй, 131 үй, 133 үй;

улица Водопроводная дом 1, дом 3, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 17, дом 18, дом 19;
улица Новая дом 1, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 13, дом 15, дом 17, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 31, дом 33, дом 39;
улица Телецентр дом 1, дом 2, дом 3;
улица Совхозная дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12;
улица Гагарина дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 6, дом 8, дом 13, дом 16, дом 17, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25;
улица Пушкина дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 6, дом 7, дом 7а, дом 8, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 19, дом 21;
улица имени Николая Титова дом 1, дом 2, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 14, дом 16, дом 20, дом 21, дом 25;
улица Горького дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 13, дом 14, дом 15, дом 18;
улица имени К. Токбаева дом 2, дом 2а, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 12, дом 14, дом 15, дом 16,дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 30, дом 31, дом 33, дом 37;
улица Павлова дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14;
улица имени Б.Дощанова дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7;
улица Джангильдина дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 7;
улица Г. Мусрепова дом 2, дом 4, дом 5, дом 6, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12;
улица имени Б. Момышулы дом 1, дом 2а, дом 3а дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 17, дом 21, дом 22, дом 23;
улица Окружная дом 2, дом 4, дом 6, дом 8;
улица 2 микрорайон дом 1, дом 2, дом 3, дом 4.
Избирательный участок № 771
В границах: села Узунколь, улица Алтынсарина дом 1, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6а, дом 6б, дом 6, дом 8а, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16 дом 17, дом 18, дом 19, дом 20а, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 25;
улица Абая дом 92, дом 93, дом 94, дом 95, дом 97, дом 98, дом 107, дом 109, дом 110, дом 111, дом 112, дом 113, дом 114, дом 115, дом 116, дом 120, дом 121, дом 122, дом 123, дом 124, дом 125, дом 126, дом 127, дом 128, дом 130, дом 134 дом 136, дом 140, дом 142, дом 144, дом 146, дом 148, дом 150;
улица Набережная дом 69, дом 90, дом 96, дом 98, дом 100;
улица имени Абылая хана дом 64, дом 65, дом 66, дом 68, дом 70, дом 72, дом 73, дом 76, дом 79, дом 81, дом 82, дом 84, дом 87, дом 88, дом 90, дом 91, дом 93, дом 95, дом 96, дом 97, дом 99, дом 103, дом 104, дом 105, дом 106, дом 107, дом 108, дом 112, дом 113, дом 115, дом 117, дом 120, дом 123, дом 125, дом 127, дом 131, дом 133;

Целинная көшесі 68 үй, 72 үй, 73 үй, 77 үй, 78 үй, 83 үй, 84 үй, 85 үй, 89 үй, 95 үй, 123 үй, 125 үй;
Ч. Валиханов көшесі 71 үй, 72 үй, 73 үй, 75 үй, 77 үй, 78 үй, 82 үй, 86 үй, 88 үй, 90 үй, 94 үй, 96 үй, 103 үй, 104 үй, 106 үй;
Озерная көшесі 10 үй, 11 үй, 12 үй, 14 үй, 19 үй, 20 үй, 22 үй, 26 үй, 30 үй;
Заозерная көшесі 1 үй, 3 үй, 5 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 28 үй;
Строительная көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 14 үй;
Ворошилов көшесі 3 үй, 6 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 13 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 34 үй, 35 үй, 37 үй, 39 үй, 41 үй, 43 үй;
Амангельды көшесі 1 үй, 2а үйі, 2 үй, 3 үй, 4а үйі, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 35 үй, 37 үй, 39 үй, 41 үй, 47 үй, 49 үй, 49 а үйі, 51 үй, 53 үй;
Тоқтар Әубәкіров есіміндегі көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 17 үй, 20 үй, 24 үй;
Мира көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй;
№ 908 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынкөл селосы, Абылайхан атындағы көшесі 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 18 үй, 20 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 46 үй, 50 үй, 52 үй, 58 үй, 60 үй, 62 үй;
Валиханов көшесі 1 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 8 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 35 үй, 36 үй, 37 үй, 39 үй, 40 үй, 41 үй, 48 үй, 50 үй, 51 үй, 54 үй, 54 үй, 55 үй, 56 үй, 57 үй, 58 үй, 62 үй, 63 үй, 64 үй, 66 үй, 72 үй, 76 үй, 78 үй, 82 үй, 86 үй, 88 үй, 90 үй;
Целинная көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 15 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 28 үй, 30 үй, 31 үй, 34 үй, 37 үй, 38 үй, 39 үй, 40 үй, 41 үй, 43 үй, 47 үй, 48 үй, 50 үй, 51 үй, 53 үй, 54 үй, 55 үй, 55а үй, 57 үй, 60 үй, 61 үй, 62 үй, 63 үй, 64 үй, 65 үй, 67 үй, 68 үй, 68а үйі, 71 үй;
60 лет Октября көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 28а үйі, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 34 үй, 35 үй, 36 үй, 37 үй, 38 үй, 40 үй;

улица Целинная дом 68, дом 72, дом 73, дом 77, дом 78, дом 83, дом 84, дом 85, дом 89, дом 95, дом 123, дом 125;
улица Ч. Валиханова дом 71, дом 72, дом 73, дом 75, дом 77, дом 78, дом 82, дом 86, дом 88, дом 90, дом 94, дом 96, дом 103, дом 104, дом 106;
улица Озерная дом 10, дом 11, дом 12, дом 14, дом 19, дом 20, дом 22, дом 26, дом 30;
улица Заозерная дом 1, дом 3, дом 5, дом 6, дом 8, дом 10, дом 11, дом 12, дом 14, дом 16, дом 23, дом 24, дом 25, дом 26, дом 28;
улица Строительная дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 14;
улица Ворошилова дом 3, дом 6, дом 8, дом 9, дом 10, дом 13, дом 15, дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 25, дом 26, дом 27, дом 28, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 34, дом 35, дом 37, дом 39, дом 41, дом 43;
улица Амангельды дом 1, дом 2а, дом 2, дом 3, дом 4а, дом 5, дом 7, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 15, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 35, дом 37, дом 39, дом 41, дом 47, дом 49, дом 49а, дом 51, дом 53;
улица имени Токтара Аубакирова дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 14, дом 15, дом 17, дом 20, дом 24;
улица Мира дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7 дом 8, дом 9, дом 10, дом 11.
Избирательный участок № 908
В границах: села Узунколь, улица имени Абылая хана дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, д.10, дом 12, дом 14, дом 16, дом 18, дом 20, дом 22, дом 24, дом 26, дом 28, дом 46, дом 50, дом 52, дом 58, дом 60, дом 62;
улица Ч. Валиханова дом 1, дом 3, дом 4, дом 5, дом 8, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 19, дом 21, дом 22, дом 23, дом 25, дом 26, дом 27, дом 28, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 35, дом 36, дом 37, дом 39, дом 40, дом 41, дом 48, дом 50, дом 51, дом 54, дом 55, дом 56, дом 57, дом 58, дом 62, дом 63, дом 64, дом 66, дом 72, дом 76, дом 78, дом 82, дом 86, дом 88, дом 90;
улица Целинная дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 15, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 28, дом 30, дом 31, дом 34, дом 37, дом 38, дом 39, дом 40, дом 41, дом 43, дом 47, дом 48, дом 50, дом 51, дом 53, дом 54, дом 55, дом 55а, дом 57, дом 60, дом 61, дом 62, дом 63, дом 64, дом 65, дом 67, дом 68, дом 68а, дом 71;
улица 60 лет Октября дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 15, дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 24, дом 25, дом 26, дом 27, дом 28, дом 28а, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 34, дом 35, дом 36, дом 37, дом 38, дом 40;

Степная көшесі 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 10 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 31 үй, 33 үй;
Медгородок көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй;
Конечная көшесі 1 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй;
Лесная көшесі 1а үйі, 2 үй, 3 үй, 4 үй;
Пушкин көшесі 24 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 35 үй;
1 микрорайон көшесі 1 үй, 2 үй, 4 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй;
Николай Титов есіміндегі көшесі 26 үй, 27 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 34 үй;
Горький көшесі 21 үй, 22 үй, 24 үй, 25 үй, 27 үй, 28 үй, 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 34 үй, 35 үй;
К. Тоқбаев атындағы көшесі 16 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 30 үй, 31 үй, 33 үй, 37 үй;
Павлов көшесі 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй, 32 үй, 40 үй, 46 үй;
Б. Дощанов атындағы көшесі 11 үй, 12 үй, 13 үй, 15 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 29 үй, 30 үй;
Джангильдина көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 7 үй;
Ғ. Мүсірепов көшесі 20 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 29 үй, 31 үй, 33 үй, 35 үй, 32 үй, 38 үй, 40 үй;
Б. Момышұлы атындағы көшесі 26 үй, 28 үй 30 үй, 31 үй, 32 үй, 33 үй, 34 үй, 41 үй, 43 үй;
Нуркин көшесі 2 үй, 2а үйі, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 24 үй, 25 үй, 27 үй, 28 үй, 30 үй, 8 үй, 32 үй, 34 үй, 35 үй;
№ 942 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынкөл селосы, Центральная көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 3а үйі, 4 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 21 үй, 23 үй;
Сейфуллин көшесі 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 15 үй, 17 үй;
Братская көшесі 2 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй,14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 30 үй, 32 үй, 34 үй, 36 үй, 40 үй, 42 үй;
Молодежная көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20 үй, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй, 32 үй, 36 үй, 38 үй, 40 үй, 41 үй, 42 үй, 44 үй, 46 үй;
Сельская көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 8 үй, 9 үй, 10 үй, 11 үй, 13 үй;
70 лет Октября көшесі 1 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй;
Рабочая көшесі 1 үй, 2 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 14 үй;
Химиков көшесі 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй;
Гидрострой көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 17 үй, 20 үй;

улица Степная дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 10, дом 15, дом 17, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 31, дом 33;
улица Медгородок дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5;
улица Конечная дом 1, дом 4, дом 6, дом 8, дом 10;
улица Лесная дом 1а, дом 2, дом 3, дом 4;
улица Пушкина дом 24, дом 25, дом 26, дом 27, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 35;
улица 1 микрорайон дом 1, дом 2, дом 4, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9;
улица имени Николая Титова дом 26, дом 27, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 34;
улица Горького дом 21, дом 22, дом 24, дом 25, дом 27, дом 28, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 34, дом 35;
улица имени К. Токбаева дом 16, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 30, дом 31, дом 33, дом 37;
улица Павлова дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 24, дом 26, дом 28, дом 30, дом 32, дом 40, дом 46;
улица имени Б. Дощанова дом 11, дом 12, дом 13, дом 15, дом 22, дом 24, дом 26, дом 28, дом 29, дом 30;
улица Джангильдина дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 7;
улица Г. Мусрепова дом 20 дом 22, дом 24 дом 26, дом 29, дом 31, дом 33, дом 35, дом 37, дом 38, дом 40;
улица имени Б. Момышулы дом 26, дом 28, дом 30, дом 31, дом 32 дом 33, дом 34, дом 41, дом 43;
улица Нуркина дом 2, дом 2а, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 24, дом 25, дом 27, дом 28, дом 29, дом 30, дом 31, дом 32, дом 33, дом 34, дом 35.
Избирательный участок № 942
В границах: села Узунколь, улица Центральная дом 1, дом 2, дом 3, дом 3а, дом 4, дом 5, дом 7, дом 9, дом 21, дом 23;
улица Сейфуллина дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 15, дом 17;
улица Братская дом 2, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 24, дом 26, дом 27, дом 28, дом 30, дом 32, дом 34, дом 36, дом 40, дом 42;
улица Молодежная дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 6, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 25, дом 26, дом 28, дом 30, дом 32, дом 36, дом 38, дом 40, дом 41, дом 42, дом 44, дом 46;
улица Сельская дом 1, дом 2, дом 3, дом 5, дом 7, дом 8, дом 9, дом 10, дом 11, дом 13;
улица 70 лет Октября дом 1, дом 3, дом 4, дом 5, дом 7, дом 9;
улица Рабочая дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 14;
улица Химиков дом 1, дом 3, дом 5, дом 7;
улица Гидрострой дом 1, дом 2, дом 3, дом 5, дом 6, дом 7, дом 11, дом 12, дом 13, дом 17, дом 20;

Белорусская көшесі 2 үй, 3 үй;
ПДУ көшесі: 1 үй, 2 үй, 3 үй;
Энергетиков көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй;
Украинская көшесі 1 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 12 үй, 13 үй, 14 үй, 15 үй, 16 үй, 17 үй, 18 үй, 19 үй, 20а үйі, 21 үй, 22 үй, 23 үй, 24 үй, 25 үй, 26 үй, 27 үй, 28 үй, 29 үй, 34 үй, 38 үй.
№ 772 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бауман селосы.
№ 773 сайлау учаскесі
Шекараларында: Королевка селосы.
№ 774 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ершов селосы, Молодежная көшесі, Октябрьская көшесі, Набережная көшесі, Кирова көшесі, Комсомольская көшесі, Ленин көшесі, М. Горький көшесі, Целинная көшесі, Лесная көшесі, 30 лет Победы көшесі, Амангельды көшесі, П. Ефимов көшесі, Озерная көшесі, Мирная-Космонавтов көшесі, Гагарин көшесі, Попович көшесі, Комарова көшесі, Титов көшесі.
№ 775 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ершов селосы, Лесхоз көшесі, Рабочая көшесі, Советская көшесі.
№ 776 сайлау учаскесі
Шекараларында: Отынағаш селосы.
№ 777 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сокол селосы, Карл-Маркс атындағы село.
№ 779 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сибирка селосы.
№ 780 сайлау учаскесі
Шекараларында: Миролюбовка селосы.
№ 781 сайлау учаскесі
Шекараларында: Абай селосы.
№ 782 сайлау учаскесі
Шекараларында: Долинка селосы.
№ 783 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қоскөл селосы.
№ 784 сайлау учаскесі
Шекараларында: Киров селосы, Моховое селосы.
№ 785 сайлау учаскесі
Шекараларында: Иваноровное селосы.
№ 786 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ксеньевка селосы.
№ 787 сайлау учаскесі
Шекараларында: Варваровка селосы.
№ 789 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новопокров селосы, Нововасильевка селосы.
№ 790 сайлау учаскесі
Шекараларында: Воскресеновка селосы, Үйкескен селосы.
№ 793 сайлау учаскесі
Шекараларында: Белоглинка селосы, Починовка селосы.
№ 794 сайлау учаскесі
Шекараларында: Красный Борок селосы, Борки селосы, Камышловка селосы.
№ 797 сайлау учаскесі
Шекараларында: Комендантский селосы.
№ 798 сайлау учаскесі
Шекараларында: Пресногорьков селосы, Базарная көшесі, 1 Мая көшесі, 40 лет Октября көшесі, Чкалов көшесі, Лесная көшесі, Фрунзе көшесі, Дружба көшесі, Чапаев көшесі, Малая мельничная көшесі, Большая мельничная көшесі, Калинин көшесі, Ленин көшесі, Киров көшесі, Береговая көшесі, Малая Пушкина, Большая Пушкина, Калинин көшесі, Есенин көшесі, Большая Садовая көшесі, Малая Садовая көшесі, Советская көшесі.
№ 799 сайлау учаскесі
Шекараларында: Пресногорьков селосы, Б. Хмельницкий көшесі, Б. Қасымов көшесі, Восточная көшесі, Черновицкая көшесі, Октябрьская көшесі.
№ 800 сайлау учаскесі
Шекараларында: Волна селосы.
№ 801 сайлау учаскесі
Шекараларында: Гренадер селосы.
№ 802 сайлау учаскесі
Шекараларында: Крутояр селосы.
№ 803 сайлау учаскесі
Шекараларында: Октябрь селосы.
№ 804 сайлау учаскесі
Шекараларында: Первомайка селосы.
№ 805 сайлау учаскесі
Шекараларында: Песчанка селосы.
№ 806 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тайсойған селосы.
№ 807 сайлау учаскесі
Шекараларында: Березово селосы.
№ 808 сайлау учаскесі
Шекараларында: Обаған селосы.
№ 809 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ряжское селосы, Аманкелді селосы, Қаратерек селосы.
№ 811 сайлау учаскесі
Шекараларында: Суворов селосы.
№ 812 сайлау учаскесі
Шекараларында: Казанка селосы.
№ 813 Пилкин сайлау учаскесі
Шекараларында: Пилкин селосы.
№ 814 сайлау учаскесі

улица Белорусская дом 2, дом 3;
улица ПДУ дом 1, дом 2, дом 3;
улица Энергетиков дом 1, дом 2, дом 3, дом 4, дом 5;
улица Украинская дом 1, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 12, дом 13, дом 14, дом 15, дом 16, дом 17, дом 18, дом 19, дом 20а, дом 21, дом 22, дом 23, дом 24, дом 25, дом 26, дом 27, дом 28, дом 29, дом 34, дом 38.
Избирательный участок № 772
В границах: села Бауманское.
Избирательный участок № 773
В границах: села Королевка.
Избирательный участок № 774
В границах: села Ершовка,улица Молодежная, улица Октябрьская, улица Набережная, улица Кирова, улица Комсомольская, улица Ленина, улица М. Горького, улица Целинная, улица Лесная, улица 30 лет Победы, улица Амангельды, улица П. Ефимова, улица Озерная, улица Мирная-Косманавтов, улица Гагарина, улица Поповича, улица Комарова, улица Титова.
Избирательный участок № 775
В границах: села Ершовка, улица Лесхоз, улица Рабочая, улица Советская.
Избирательный участок № 776
В границах: села Отынагаш.
Избирательный участок № 777
В границах: села Сокол, села имени Карла Маркса.
Избирательный участок № 779
В границах: села Сибирка.
Избирательный участок № 780
В границах: села Миролюбовка.
Избирательный участок № 781
В границах: села Абай.
Избирательный участок № 782
В границах: села Долинка.
Избирательный участок № 783
В границах: села Коскуль.
Избирательный участок № 784
В границах: села Кировское, села Моховое
Избирательный участок № 785
В границах: села Иваноровное.
Избирательный участок № 786
В границах: села Ксеньевка.
Избирательный участок № 787
В границах: села Варваровка.
Избирательный участок № 789
В границах: села Новопокровка, села Нововасильевка.
Избирательный участок № 790
В границах: села Воскресеновка, села Уйкескен.
Избирательный участок № 793
В границах: села Белоглинка, села Починовка.
Избирательный участок № 794
В границах: села Красный Борок, села Борки, села Камышловка.
Избирательный участок № 797
В границах: села Комендантское.
Избирательный участок № 798
В границах: села Пресногорьковка, улица Базарная, улица 1-е Мая, улица 40 лет Октября, улица Чкалова, улица Лесная, улица Фрунзе, улица Дружбы, улица Чапаева, улица Малая мельничная, улица Большая мельничная, улица Калинина, улица Ленина, улица Кирова, улица Береговая, улица Малая Пушкина, улица Большая Пушкина, улица Калинина, улица Есенина, улица Большая Садовая, улица Малая Садовая, улица Советская.
Избирательный участок № 799
В границах: села Пресногорьковка, улица Б.Хмельницкого, улица Б. Касымова, улица Восточная, улица Черновицкая, улица Октябрьская.
Избирательный участок № 800
В границах: села Волна.
Избирательный участок № 801
В границах: села Гренадерка.
Избирательный участок № 802
В границах: села Крутоярка.
Избирательный участок № 803
В границах: села Октябрьское.
Избирательный участок № 804
В границах: села Первомайка.
Избирательный участок № 805
В границах: села Песчанка.
Избирательный участок № 806
В границах: села Тайсойган.
Избирательный участок № 807
В границах: села Березово.
Избирательный участок № 808
В границах: села Убаган.
Избирательный участок № 809
В границах: села Ряжское, села Амангельды, села Каратерек.
Избирательный участок № 811
В границах: села Суворово.
Избирательный участок № 812
В границах: села Казанка.
Избирательный участок № 813
В границах: села Пилкино.
Избирательный участок № 814

Шекараларында: Троебрат селосы,Аманкелді көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 23 үй, 29 үй, 31 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 8 үй, 10 үй, 18 үй, 24 үй, 32 үй, 34 үй, 36 үй;
Лермонтов көшесі тақ сан жағы 7 үй; жұп сан жағы 2 үй, 16 үй, 24 үй, 26 үй;
Ковыльная көшесі жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 4 а үй, 20 үй, 32 үй, 34 үй; тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 5 а үй, 15 үй, 25 үй, 29 үй, 33 үй;
Лесная қиылысы тақ сан жағы 1 үй, 3 үй; жұп сан жағы 2 үй, 2а үйі, 4 үй, 4а үйі;
Лесная көшесі тақ сан жағы 9 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 31 үй, 33 үй, 35 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 16 үй, 18 үй, 20 үй, 26 үй, 32 үй, 34 үй;
Северная көшесі тақ сан жағы 1 үй, 5 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 14 үй, 16 үй, 18 үй;
Веселая көшесі 2 үй, 4 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй;
Октябрьская көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй;
Нефтебаза көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй;
Киров көшесі тақ сан жағы 3 үй, 5 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 17 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 33 үй, 35 үй, 39 үй, жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 16 үй, 24 үй;
Демьянстрой көшесі 1 үй, 2 үй;
Чапаев көшесі 4 үй, 8 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй, 32 үй, 34 үй;
Куйбышев көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй;
Спортивная көшесі тақ сан жағы 5 үй, 7 үй, 9 үй; жұп сан жағы 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй;
Крупская көшесі 2 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй;
Целинная көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 11 үй; жұп сан жағы 6 үй, 12 үй, 18 үй, 20 үй;
Пушкин көшесі 2 үй, 4 үй, 6 үй;
Ломоносов көшесі 4 үй, 6 үй, 9 үй, 10 үй, 10а үйі, 12 үй, 15 үй;
Фрунзе көшесі 7 үй;
Матросов көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 7 үй, 13 үй, 17 үй; жұп сан жағы 18 үй, 20 үй;
К. Маркс көшесі тақ сан жағы 19 үй, 23 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 13а үйі, 13б үйі, 15 үй, 17 үй; жұп сан жағы 8 үй, 16 үй, 20 үй, 22 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй, 34 үй, 38 үй, 44 үй, 46 үй;
Гоголь көшесі тақ сан жағы 5 үй, 11 үй, 15 үй, 17 үй; жұп сан жағы 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 18 үй;
Некрасов көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 18 үй;
Мичурин көшесі тақ сан жағы 1 үй, 5 үй, 9 үй, 11 үй, 19 үй, 21 үй, 25 үй, 27 үй, 31 үй, 35 үй; жұп сан жағы 4 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 20 үй, 24 үй, 26 үй, 30 үй, 36 үй, 38 үй, 40 үй, 42 үй;

В границах: села Троебратское,улица Амангельды нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 23, дом 29, дом 31;четная сторона дом 2, дом 4, дом 8, дом 10, дом 18, дом 24, дом 32, дом 34, дом 36;
улица Лермонтова нечетная сторона дом 7; четная сторона дом 2, дом 16, дом 24, дом 26;
улица Ковыльная четная сторона дом 2, дом 4, дом 4а, дом 20, дом 32, дом 34; нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 5а, дом 15, дом 25, дом 29, дом 33;
переулок Лесная нечетная сторона дом 1, дом 3; четная сторона дом 2, дом 2а, дом 4, дом 4а;
улица Лесная нечетная сторона дом 9, дом 11, дом 13, дом 15, дом 17, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 31, дом 33, дом 35; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 16, дом 18, дом 20, дом 26, дом 32, дом 34;
улица Северная нечетная сторона дом 1, дом 5, дом 11, дом 13, дом 15; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 14, дом 16, дом 18;
улица Веселая дом 2, дом 4, дом 10, дом 12, дом 14, дом 16;
улица Октябрьская нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6;
улица Нефтебаза нечетная сторона дом 1, дом 3; четная сторона дом 2, дом 4;
улица Кирова нечетная сторона дом 3, дом 5, дом 9, дом 11, дом 13, дом 17, дом 21, дом 23, дом 25, дом 33, дом 35, дом 39; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 16, дом 24;
улица Демьянстрой дом 1, дом 2;
улица Чапаева дом 4, дом 8, дом 24, дом 26, дом 28, дом 30, дом 32, дом 34;
улица Куйбышева нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6;
улица Спортивная нечетная сторона дом 5, дом 7, дом 9; четная сторона дом 4, дом 6, дом 8, дом 10, дом 12, дом 14, дом 16;
улица Крупская дом 2, дом 6, дом 8, дом 12, дом 14;
улица Целинная нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 11; четная сторона дом 6, дом 12, дом 18, дом 20;
улица Пушкина дом 2, дом 4, дом 6;
улица Ломоносова дом 4, дом 6, дом 9, дом 10, дом 10а, дом 12, дом 15;
улица Фрунзе дом 7;
улица Матросова нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 7, дом 13, дом 17; четная сторона дом 18, дом 20;
улица К.Маркса нечетная сторона дом 19, дом 23, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 13а, дом 13б, дом 15, дом 17; четная сторона дом 8, дом 16, дом 20, дом 22, дом 24, дом 26, дом 28, дом 30, дом 34, дом 38, дом 44, дом 46;
улица Гоголя нечетная сторона дом 5, дом 11, дом 15, дом 17; четная сторона дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 18;
улица Некрасова нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 15, дом 17; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 18;
улица Мичурина нечетная сторона дом 1, дом 5, дом 9, дом 11, дом 19, дом 21, дом 25, дом 27, дом 31, дом 35; четная сторона дом 4, дом 12, дом 14, дом 16, дом 20, дом 24, дом 26, дом 30, дом 36, дом 38, дом 40, дом 42;

Набережная көшесі тақ сан жағы 9 үй, 11 үй, 13 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 33 үй, 37 үй, 39 үй, 43 үй, 45 үй, 47 үй, 53 үй, 57 үй, 71 үй, 73 үй, 75 үй, 77 үй, 79 үй, 81 үй, 85 үй, 95 үй, 101 үй; жұп сан жағы 2 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 18 үй, 20 үй, 22 үй, 26 үй, 30 үй, 32 үй, 34 үй, 36 үй, 36а үйі, 38 үй, 40 үй, 42 үй, 46 үй, 54 үй, 56 үй, 58 үй, 60 үй, 66 үй, 68 үй, 70 үй, 74 үй, 80 үй, 82 үй, 88 үй, 94 үй, 98 үй, 100 үй;
Энергетик көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй, 20 үй, 22 үй, 26 үй;
Энгельс көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 23 үй, 25 үй, 27 үй, 29 үй, 31 үй, 33 үй. жұп сан жағы 4 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 16 үй, 22 үй, 24 үй, 32 үй, 38 үй;
Ленин көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 21 үй, 31 үй, 33 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 16 үй, 18 үй, 20 үй, 26 үй, 28 үй, 36 үй, 38 үй, 40 үй;
Интернациональная көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 21 үй, 27 үй, 29 үй, 31 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 16 үй, 22 үй, 26 үй, 32 үй, 34 үй;
Комсомол көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 3а үйі, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 13 үй, 17 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 20 үй, 24 үй;
О. Кошевой қиылысы 2 а үйі, 3 а үйі, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй, 16 үй, 20 үй, 22 үй, 22 а үйі, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй;
Тимирязев көшесі тақ сан жағы 5 үй, 15 үй, 17 үй, 19 үй, 23 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 14 үй, 20 үй, 26 үй, 28 үй;
Советская көшесі тақ сан жағы 5 үй, 9 үй, 11 үй, 17 үй, 19 үй, 27 үй, 31 үй, 33 үй, 35 үй, 37 үй, 43 үй, 47 үй, 55 үй, 57 үй; жұп сан жағы 2 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 14 үй, 16 үй, 30 үй, 32 үй;
Циалковский көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 9 үй, 15 үй; жұп сан жағы 2 үй, 8 үй, 10 үй, 20 үй, 22 үй, 24 үй;
Степная көшесі,4 үй, 5 үй, 8 үй, 11 үй, 13 үй, 18 үй;
П. Морозов көшесі тақ сан жағы 1 үй, 3 үй, 5 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй, 15 үй, 31 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй, 18 үй, 20 үй, 24 үй, 26 үй, 28 үй, 30 үй;
З. Космодемьянская көшесі 3 үй, 7 үй, 17 үй, 19 үй, 23 үй, 27 үй, 33 үй, 35 үй;

улица Набережная нечетная сторона дом 9, дом 11, дом 13, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25, дом 27, дом 33, дом 37, дом 39, дом 43, дом 45, дом 47, дом 53, дом 57, дом 71, дом 73, дом 75, дом 77, дом 79, дом 81, дом 85, дом 95, дом 101; четная сторона дом 2, дом 6, дом 8, дом 12, дом 14, дом 16, дом 18, дом 20, дом 22, дом 26, дом 30, дом 32, дом 34, дом 36, дом 36а, дом 38, дом 40, дом 42, дом 46, дом 54, дом 56, дом 58, дом 60, дом 66, дом 68, дом 70, дом 74, дом 80, дом 82, дом 88, дом 94, дом 98, дом 100;
улица Энергетиков нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7; четная сторона дом 2, дом 4, дом 8, дом 12, дом 14, дом 20, дом 22, дом 26;
улица Энгельса нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 15, дом 17, дом 19, дом 21, дом 23, дом 25, дом 27, дом 29, дом 31, дом 33; четная сторона дом 4, дом 8, дом 10, дом 12, дом 16, дом 22, дом 24, дом 32, дом 38;
улица Ленина нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 13, дом 21, дом 31, дом 33; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 10, дом 12, дом 16, дом 18, дом 20, дом 26, дом 28, дом 36, дом 38, дом 40;
улица Интернациональная нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11 дом 13, дом 15, дом 17, дом 19, дом 21, дом 27, дом 29, дом 31; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 16, дом 22, дом 26, дом 32, дом 34;
улица Комсомольская нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 3а, дом 5, дом 7, дом 9, дом 13, дом 17; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 10, дом 12, дом 14, дом 16, дом 20, дом 24;
переулок О. Кошевого дом 2а, дом 3а, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6, дом 7, дом 8, дом 12, дом 14, дом 16, дом 20, дом 22, дом 22а, дом 24, дом 26, дом 28, дом 30;
улица Тимирязева нечетная сторона дом 5, дом 15, дом 17, дом 19, дом 23; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 14, дом 20, дом 26, дом 28;
улица Советская нечетная сторона дом 5, дом 9, дом 11, дом 17, дом 19, дом 27, дом 31, дом 33, дом 35, дом 37, дом 43, дом 47, дом 55, дом 57; четная сторона дом 2, дом 6, дом 8, дом 10, дом 14, дом 16, дом 30, дом 32;
улица Циалковского нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 9, дом 15; четная сторона дом 2, дом 8, дом 10, дом 20, дом 22, дом 24;
улица Степная дом 4, дом 5, дом 8, дом 11, дом 13, дом 18;
улица П. Морозова нечетная сторона дом 1, дом 3, дом 5, дом 7, дом 9, дом 11, дом 15, дом 31; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 10, дом 12, дом 14, дом 18, дом 20, дом 24, дом 26, дом 28, дом 30;
улица З. Космодемьянской дом 3, дом 7, дом 17, дом 19, дом 23, дом 27, дом 33, дом 35;

Маяковский көшесі тақ сан жағынан 3 үй, 13 үй, 15 үй, 17 үй, 21 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 12 үй, 18 үй, 20 үй, 24 үй;
Архангельская көшесі тақ сан жағы 5 үй, 9 үй; жұп сан жағы 2 үй, 6 үй;
Красноярская көшесі тақ сан жағы 5 үй, 9 үй, 11 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 14 үй;
Новосибирская көшесі тақ сан жағы 1 үй, 7 үй, 9 үй, 11 үй; жұп сан жағы 4 үй, 6 үй, 10 үй;
Путейская көшесі тақ сан жағы 7 үй, 9 үй; жұп сан жағы 2 үй, 6 үй, 12 үй, 14 үй;
Дружба көшесі 1 үй, 2 үй, 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй, 12 үй, 14 үй;
Горький көшесі 1 үй, 3 үй, 4 үй, 5 үй, 6 үй;
Школьная көшесі 1 үй, 3 үй, 3а үй, 4 үй, 6а үй, 17 үй,19 үй.
№ 815 сайлау учаскесі
Шекараларында: Троебрат селосы, ДСУ көшесі 237 үй;
Чкалов көшесі 1 үй, 2 үй, 3 үй, 3 а үйі, 4 үй, 5 үй, 6 үй, 7 үй, 9 үй;
Железнодорожная көшесі 4 үй, 6 үй, 8 үй, 10 үй.
Строителей көшесі тақ сан жағы 3 үй, 5 үй, 7 үй, 11 үй, 17 үй, 19 үй; жұп сан жағы 2 үй, 4 үй, 8 үй.
№ 816 сайлау учаскесі
Шекараларында: Вершковой селосы.
№ 817 сайлау учаскесі
Шекараларында: Есмырза селосы.
№ 818 сайлау учаскесі
Шекараларында: Павловка селосы.
№ 819 сайлау учаскесі
Шекараларында: Федоровка селосы.
№ 820 сайлау учаскесі
Шекараларында: Үкіатқан селосы.
№ 821 сайлау учаскесі
Шекараларында: Речное селосы, Қаратомар селосы, Өгізбалық селосы.
№ 822 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әміреш селосы.

улица Маяковского нечетная сторона дом 3, дом 13, дом 15, дом 17, дом 21, четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 12, дом 18, дом 20, дом 24;
улица Архангельская нечетная сторона дом 5, дом 9; четная сторона: дом 2, дом 6;
улица Красноярская нечетная сторона дом 5, дом 9, дом 11; четная сторона дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 14;
улица Новосибирская нечетная сторона дом 1, дом 7, дом 9, дом 11; четная сторона дом 4, дом 6, дом 10;
улица Путейская нечетная сторона дом 7, дом 9; четная сторона дом 2, дом 6, дом 12, дом 14;
улица Дружбы дом 1, дом 2, дом 4, дом 6, дом 8, дом 10, дом 12, дом 14;
улица Горького дом 1, дом 3, дом 4, дом 5, дом 6;
улица Школьная дом 1, дом 3, дом 3а, дом 4, дом 6а, дом 17, дом 19;
Избирательный участок № 815
В границах: села Троебрасткое, улица ДСУ дом 237;
улица Чкалова дом 1, дом 2, дом 3, дом 3а, дом 4 дом 5, дом 6, дом 7, дом 9;
улица Железнодорожная дом 4, дом 6, дом 8, дом 10;
улица Строителей нечетная сторона дом 3, дом 5, дом 7, дом 11, дом 17, дом 19; четная сторона дом 2, дом 4, дом 8;
Избирательный участок № 816
В границах: села Вершковое.
Избирательный участок № 817
В границах: села Есмурза.
Избирательный участок № 818
В границах: села Павловка.
Избирательный участок № 819
В границах: села Федоровка.
Избирательный участок № 820
В границах: села Укаткан.
Избирательный участок № 821
В границах села Речное, села Каратомар, села Огузбалык.
Избирательный участок № 822
В границах: села Амречье.