Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 497 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 қарашада № 9-20-199 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 қаңтардағы № 02-33/2 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.01.10 № 02-33/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-184 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағының 1)2)4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2369710,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 493249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша – 3803,0 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша – 1865882,4 мың теңге;
2) шығындар – 2359593,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 27300,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 27300,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3–1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 78347,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 5932,4 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 10025,0 мың теңге сомасында;
ата-анасының қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) күтетін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражатын төлеуге 13003,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12291,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 388 "О районном бюджете Федоровского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 497. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 1 ноября 2011 года № 9-20-199. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 января 2012 года № 02-33/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10.01.2012 № 02-33/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2011–2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9–20–184, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2)4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2369710,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 493249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6776 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3803,0 тысячи тенге;
поступления официальных трансфертов – 1865882,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2359593,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27300,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 27300,0 тысяч тенге;";
пункт 3–1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 78347,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5932,4 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10025,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей – сирот), оставшихся без попечения родителей в сумме 13003,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3–3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында мемлекеттік тілде оқытылатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына 300000,0 мың теңге сомасында;
"Федоров–Ленино–Вишневый" автожолын қайта жаңғыртуға 200000 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3–6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтаруға 3585,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке, облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 263,3 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақы және өзге де төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышын қамту 1,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3–7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттер сомаларының түсімі мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2500,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытылатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына жер учаскесін сатып алуға 1300,0 мың теңге сомасында;
білім беру мекемелерінің жөндеуіне 5682,0 мың теңге сомасында;
ұйымдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етуге 14385,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарын ұстауға 16282,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3–11 тармағымен толықтырылсын:
"3–11. Бухгалтерлік есепті орталықтандыруға байланысты, "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің бағынышты ведомствосына кассалық шығындарды тасымалдау жүргізілсін.";
көрсетілген шешімнің 4–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Федоров ауданының 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 9112,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге.";
пункт 3–3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 300000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию автодороги "Федоровка–Ленино–Вишневое" в сумме 200000,0 тысяч тенге.";
пункт 3–6 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 3585,6 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет, неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 263,3 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 1,3 тысяч тенге.";
пункт 3–7 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм трансфертов, выделяемых из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2500,0 тысяч тенге;
на выкуп земельного участка под строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ремонт организаций образования в сумме 5682,0 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение организаций в сумме 14385,0 тысяч тенге;
на содержание организаций образования в сумме 16282,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3–11 следующего содержания:
"3–11. Произвести перенос кассовых расходов в подведомственных администратору бюджетных программ государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" государственных учреждений, в связи с централизацией бухгалтерского учета.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Федоровского района на 2011 год в сумме 9112,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.