Мәслихаттың 2010 жылғы 22 қазандағы № 380 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 498 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қарашада № 9-20-201 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 279 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 27.11.2014 № 279 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97–бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 қазандағы № 380 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-183 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 4 қарашада "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
4–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган, өтініш беруші тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап, күнтізбелік он күн ішінде тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлайды, не тұрғын үй көмегін тағайындауынан бас тарту туралы дәлелді жауап береді, оның бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін  күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         О. Ковалева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ В. Гринак
"Федоров аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Т. Волоткевич

О внесении изменения в решение маслихата от 22 октября 2010 года № 380 "О правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 498. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 14 ноября 2011 года № 9-20-201. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 279
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 27.11.2014 № 279 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О правилах оказания жилищной помощи" от 22 октября 2010 года № 380 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-20-183, опубликовано 4 ноября 2010 года в газете "Федоровские новости") следующее изменение:
в правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение 10 календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов уведомляет заявителя о назначении жилищной помощи, либо дает мотивированный ответ об отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        О. Ковалева
Секретарь
районного маслихата                        С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного
учреждения "Отдел
экономики и финансов
Федоровского района"
__________ В. Гринак
Начальник
государственного
учреждения "Федоровский
районный отдел занятости
и социальных программ"
_________ Т. Волоткевич