Қазақстан Республикасының азаматтарын Федоров ауданының шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 9-20-204 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 4-13/824 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012.07.02 № 4-13/824 хатымен.
"Әскери міндеттілік және әскери кызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының еркек жынысты, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын азаматтарын "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу 2012 жылдың қаңтар-наурызында ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін (келісім бойынша).
2. "Қостанай облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы Федоров аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп, тіркеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Селолық округтер, Федоров селосының әкімдері:
1) тіркеуге жататын азаматтарға хабарлауды ұйымдастырсын және олардың шақыру учаскесіне уақытында келуін қамтамасыз етсін;
2) шақыру учаскесіне азаматтарды жеткізу үшін ілесіп жүретін адамдарды бөлсін, оларды жеткізу кезінде қолайсыз жағдайларды болдырмау үшін шаралар қолдансын.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Федоров ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тіркеу жүргізу кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп:
1) әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеуге арналған нарядты ауданның оқу орындарына жеткізу;
2) бастапқы әскери даярлықтың ұйымдастырушы оқытушыларын әскери - оқу орындары бойынша анықтамалық материалдармен қамтамасыз ету, олардың жұмысын ұйымдастыру;

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан к призывному участку Федоровского района
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 21 декабря 2011 года № 9-20-204. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 2 июля 2012 года № 4-13/824
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 02.07.2012 № 4-13/824.
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Федоровского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области" (по согласованию) организовать мероприятия по приписке.
3. Акимам сельских округов, села Федоровка:
1) организовать оповещение граждан, подлежащих приписке и обеспечить их своевременное прибытие на призывной участок;
2) выделить сопровождающих лиц для доставки граждан на призывной участок, принять меры для недопущения несчастных случаев при перевозке.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Федоровского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) обеспечить на призывном участке общественный порядок в период проведения приписки.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел образования Федоровского района":
1) довести до учебных заведений района наряд на отбор кандидатов в военно-учебные заведения;
2) обеспечить преподавателей-организаторов начальной военной подготовки справочными материалами по военно-учебным заведениям, организовать их работу;

3) әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеу бойынша жұмыстың басталуы туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарлама беру;
4) әскери-оқу орнына түсуге әскери-кәсіптік бағыттау мақсатында, әр әскер жасына дейiнгiлермен жеке әңгімелесу жүргізу ұсынылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
7. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен кейін бастап қолданысқа енгiзiледi.
Федоров
ауданының әкімі                            Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі істер
Департаментінің Федоров
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Е. Файзуллин
"Костанай облысы Федоров
ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ Е. Тортаев
Қостанай облысы әкімдігінің
Денсаулық сақтау басқармасы
"Федоров аудандық орталық
аурухана" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
__________________ В. Финк

3) через средства массовой информации дать объявление о начале работы по отбору кандидатов в военно-учебные заведения.
4) провести с каждым допризывником индивидуальные собеседования с целью военно-профессиональной ориентации на поступление в военно-учебное заведение.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
7. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района                        К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Федоровского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ Е. Файзуллин
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Федоровского района
Костанайской области"
_______________ Е. Тортаев
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Федоровская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения акимата
Костанайской области"
_______________ В. Финк