Федоров ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 508 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 9-20-206 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданының 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2691007,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 639530,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11785,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3294,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2036398,5 мың теңге;
2) шығындар – 2790778,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 54110,0 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 58248,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4138,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153880,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153880,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетіне 100 пайыз көлемінде мынадай кірістер есептелетіні белгіленсін:
1) жеке табыс салығы;
2) әлеуметтік салық;
3) жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлігіне салынатын салық;
4) жер салығы;
5) бірыңғай жер салығы;
6) көлік құралдарына салынатын салық;
7) акциздер;
8) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
9) жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
10) жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым;
11) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
12) аукциондардан алынатын алым;
13) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
14) жылжымайтын мүлікке құқығын және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
15) жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым;
16) аудандық маңызы бар және елді мекендерде жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін алынатын төлем;

О районном бюджете Федоровского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 декабря 2011 года № 508. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 30 декабря 2011 года № 9-20-206
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2691007,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 639530,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11785,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3294,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2036398,5 тысячи тенге;
2) затраты – 2790778,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54110,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 58248,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4138,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -153880,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153880,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить, что в бюджет района в объеме 100 процентов зачисляются доходы:
1) индивидуальный подоходный налог;
2) социальный налог;
3) налоги на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
4) земельный налог;
5) единый земельный налог;
6) налог на транспортные средства;
7) акцизы;
8) плата за пользование земельным участком;
9) сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
10) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
11) сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
12) сбор с аукционов;
13) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
14) сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
15) сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества;
16) плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;

17) консулдық алымнан және республикалық бюджетке есептелетін мемлекеттік бажды қоспағанда мемлекеттік баж.
Бюджетке төленетін салықтық емес түсімдер мыналар:
1) коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер;
2) аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
3) аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
4) аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
5) басқа да салықтық емес түсімдер.
Негізгі капиталды сатудан аудан бюджетіне түсетін түсімдер мыналар:
1) мемлекет меншігіндегі мүлікті сатудан түсетін түсімдер;
2) ауылшаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден алынған ағымдағы нысаналы трансферттердің, дамуға арналған ағымдағы трансферттердің және кредиттердің есебінен шығындар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
облыстық бюджеттен бөлінген:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 8400,0 мың теңге;
Пешков селосында жасанды жабындығы бар шағын футбол алаңын салу және Федоров селосында жасанды жабындығы бар аулалық спорт алаңын салу – 14594,0 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ұстауға – 6800,0 мың теңге;
тұрғын үй көмегін көрсетуге – 1145,0 мың теңге;
Смирнов жер асты сулары кен орнының Шығыс учаскесінің оңтүстік қапталындағы жер асты суларының қорларын қайта бағалауға – 4000,0 мың теңге;
дамуға арналған нысаналы трансферт:
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 8000,0 мың теңге;
мектептерде автоматтық өрт дабылын орнатуға – 3459,0 мың теңге;
Федоров ауданының Федоров селосында ескі апатты "Центральный" және "Красноармейский" қазандықтардың орнына қазандықтың құрылысы – 8000,0 мың теңге;
Федоров селосында жоспарланған қазандықтан Советский, Фрунзе, Легкодухов, Красноармейский, Кравцов, К. Либкнехт көшелері бойынша жылу магистралінің құрылысы – 11000,0 мың теңге.
Республикалық бюджеттен бөлінген:
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 856,0 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 3684,0 мың теңге;

17) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
Неналоговыми поступлениями в бюджет являются:
1) доходы от аренды имущества находящегося в коммунальной собственности;
2) поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
3) поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
4) штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
5) другие неналоговые поступления.
Поступления в бюджет района от продажи основного капитала являются:
1) поступления от продажи государственного имущества;
2) поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) плата за продажу права аренды земельных участков.
3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов, текущих трансфертов на развитие и кредитов полученных из республиканского и областного бюджета, в том числе:
выделенных из областного бюджета:
целевые текущие трансферты на укрепление материально-технической базы организаций образования - 8400,0 тысяч тенге;
на устройство мини-футбольного поля с укладкой искусственного покрытия в селе Пешковка и устройство дворовой спортивной площадки с укладкой искусственного покрытия в селе Федоровка – 14594,0 тысяч тенге;
на содержание организаций образования – 6800,0 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи – 1145,0 тысяч тенге;
на переоценку запасов подземных вод на южном фланге Восточного участка Смирновского месторождения подземных вод – 4000,0 тысяч тенге;
целевой трансферт на развитие:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности – 8000,0 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах – 3459,0 тысячи тенге;
строительство котельной в селе Федоровка Федоровского района взамен старых аварийных "Центральная" и "Красноармейская" - 8000,0 тысяч тенге;
строительство тепломагистрали от планируемой котельной по улицам Советская, Фрунзе, Легкодухова, Красноармейская, Кравцова, К. Либкнехта в селе Федоровка – 11000,0 тысяч тенге.
Выделенных из республиканского бюджета:
целевые текущие трансферты на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 856,0 тысячи тенге;
целевые текущие трансферты на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" – 3684,0 тысячи тенге;

Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 12374,0 мың теңге, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 8010,0 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялау – 2906,0 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 2388,0 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 13567,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер – 66081,0 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 7833,0 мың теңге;
кредиттер – 58248,0 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 153990,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 12282,0 мың теңге, оның ішінде негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 10504,0 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 10712,0 мың теңге.
Жергілікті бюджеттен бөлінген:
5 коммуналдық пәтерлерді қайта жаңғыртуға – 12000,0 мың теңге;
педагогикалық қызметкерлерге арналған 4-пәтерлі үйдің құрылысына – 15000,0 мың теңге;
Федоров ауданы әкімдігінің "Жастар" аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимаратына ағымдағы жөндеуге – 10000,0 мың тенге;
аудандық әкімдіктің кіре беріс тобын және акт залын жөндеуге - 8285,5 мың теңге;
мемлекеттік елтаңбаны сатып алуға – 180,0 мың теңге;
"Федоров ауданы әкімдігінің тілдерді оқытудың орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының мамандарына жалақыға – 3356,0 мың теңге;
"Ұлттық мәдениеттердің өзара байуы ұлттық сана сезімін дамуының шарты" әлеуметтік маңызы бар жобасына – 300,0 мың теңге;
"Федоров ауданының білім бөлімі" Қоржынкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне және "Федоров ауданының білім бөлімі" Владыкин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесіне арналған ағымдағы жөндеуге, жиһаз, перделерге – 22013,0 мың теңге;
"Федоров ауданының білім бөлімінің Первомай орта мектебі", "Федоров ауданының білім бөлімінің Успенов орта мектебі", "Федоров ауданының білім бөлімінің Камышин орта мектебі", "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемелеріне арналған қазандарды сатып алу және жөндеу – 5364,0 мың теңге;

целевые текущие трансферты на реализацию программы занятости 2020 – 12374,0 тысячи тенге, в том числе:
обеспечение деятельности центров занятости – 8010,0 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 2906,0 тысяч тенге;
молодежная практика – 2388,0 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты на проведение противоэпизоотических мероприятий – 13567,0 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты и кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 66081,0 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 7833,0 тысяч тенге;
кредиты – 58248,0 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 153990,0 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы – 12282,0 тысяча тенге, в том числе на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
целевые текущие трансферты на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей – 10504,0 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 10712,0 тысяч тенге.
Выделенных из местного бюджета:
на реконструкцию 5 коммунальных квартир - 12000,0 тысяч тенге;
на строительство 4-х квартирного дома для педагогических работников – 15000,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры "Жастар" акимата Федоровского района" - 10000,0 тысяч тенге;
на ремонт входной группы и актового зала районного акимата – 8285,5 тысяч тенге;
на приобретение государственного герба – 180,0 тысяч тенге;
на заработную плату специалистам коммунального государственного казенного предприятия "Центр обучения языкам акимата Федоровского района" - 3356,0 тысяч тенге;
на социально-значимый проект "Взаимообогащение национальных культур как условие роста национального самосознания" - 300,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт, мебель, шторы для государственного учреждения "Коржинкольская средняя школа "Отдела образования Федоровского района" и государственного учреждения "Владыкинская основная школа "Отдела образования Федоровского района" - 22013,0 тысяч тенге;
приобретение и ремонт котлов для государственных учреждений "Первомайская средняя школа "Отдела образования Федоровского района", "Успеновская средняя школа "Отдела образования Федоровского района", "Камышинская средняя школа "Отдела образования Федоровского района", "Отдел образования Федоровского района" – 5364,0 тысяч тенге;

өрт сөндіргіштерді қайта оқтау, медициналық жабдықтарды, төсек жинақтарын, мектептерге вентиляция сатып алуға – 2311,0 мың теңге;
Шығармашылық үйінің мамандарына жалақыға – 2029,0 мың теңге;
Жылу желілерін іске қосуды ұйымдастыруға – 27000,0 мың теңге;
"Федоров ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне арналған бағдарламалық өнімін сатып алуға – 100,0 мың теңге;
аудандық мәслихатты ағымдағы жөндеуге – 300,0 мың теңге;
Федоров селосын аббаттандыруға – 288,0 мың теңге;
аудан әкімінің аппаратына арналған автокөлік сатып алуға – 1759,0 мың теңге.
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысы – 358266,0 мың теңге;
Қостанай облысындағы "Федоров – Ленин – Вишневый" автомобиль жолын қайта жаңғырту – 245443,0 мың теңге;
Лесное селосындағы "Федоров ауданының білім бөлімі" Қоржынкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының төбесін күрделі жөндеуге – 15000,0 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте аудандардың тексеру комиссиялары мен олардың аппараттарының жойылуына және "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты жоғары тұрған бюджеттерге – 2131,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 8852,4 мың теңге;
облыстық бюджетке 1461,3 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.02.07 № 13 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылғаны ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға аудандардың бюджеттеріне республикалық бюджеттен дамуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 46405,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 2700,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.04.06 № 25; жаңа редакцияда -  Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

на перезарядку огнетушителей, приобретения медицинского оборудования, постельных комплектов, вытяжной вентиляции по школам - 2311,0 тысяч тенге;
на заработную плату специалистам Дома творчества - 2029,0 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей – 27000,0 тысяч тенге;
на приобретение программного продукта для государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Федоровского района" – 100,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт районному маслихату – 300,0 тысяч тенге;
на благоустройство села Федоровка – 288,0 тысяч тенге;
на приобретение автомобиля для аппарата акима района – 1759,0 тысяч тенге.
Целевые трансферты на развитие:
строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области – 358266,0 тысяч тенге;
реконструкция автодороги "Федоровка – Ленино – Вишневое" Костанайской области – 245443,0 тысячи тенге;
на капитальный ремонт кровли здания государственного учреждения "Коржинкольская средняя школа "Отдела образования Федоровского района" в селе Лесное - 15000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен целевой текущий трансферт в вышестоящие бюджеты в связи с упразднением ревизионных комиссий и их аппаратов районов и созданием государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области" – 2131,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 8852,4 тысяч тенге;
в областной бюджет 1461,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2012 № 13 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены: целевые текущие трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" - 46405,0 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно–коммуникационной инфраструктуры" - 2700,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 06.04.2012 № 25 ; в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).

3-3. Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1212,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.05.18 № 45; жаңа редакцияда -  Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-4. Аудандық бюджеттен белгіленсін:
тарифтің көбеюіне байланысты, жылу энергиясының төлеміне – 5000,0 мың теңге;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резервіне – 12992,0 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстарын азайту – 12992,0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге – 5,2 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.11.09 № 68 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылғаны ескерілсін:
Димитров атындағы № 1 орта мектеп ғимаратына күрделі жөндеуге арналған жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер – 3780,5 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-5-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылғаны ескерілсін:
спорт объектілерін дамытуға республикалық бюджеттен бөлінген дамуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 12410,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-6-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Федоров ауданының 2012 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрайымы                         С. Мадина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ В. Гринак
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 508 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 73 шешіміне қосымша
Федоров ауданының 2012 жылға
арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 73 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
Кірістер

3-3. Целевые текущие трансферты на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1212,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 18.05.2012 № 45; в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-4. Установить из районного бюджета:
на оплату за теплоэнергию, в связи с повышением тарифа – 5000,0 тысяч тенге;
на резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 12992,0 тысячи тенге;
уменьшить капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций на сумму – 12992,0 тысячи тенге;
на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 5,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.11.2012 № 68 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены:
целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту здания средней школы № 1 им. Димитрова – 3780,5 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-5 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены:
целевые текущие трансферты на развитие, выделенные из республиканского бюджета на развитие объектов спорта – 12410,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-6 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2012 год, согласно приложению 5.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной сессии                           С. Мадина
Секретарь
районного маслихата                        С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
________________ В. Гринак
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 508
Приложение
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 73
Районный бюджет Федоровского
района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 04.12.2012 № 73 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы