Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 355/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 наурызда N 3185 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы "Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 214 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (N 3177 нормативтік-құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"66769909" деген сандар "71848723" деген сандармен ауыстырылсын;
"49803347" деген сандар "54882161" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "67449625" деген сандар "73137376" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшасында:
"427379" деген сандар "3703779" деген сандармен ауыстырылсын;
"1031367" деген сандар "4307767" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшасында:
бірінші абзацтағы "114550" деген сандар "129670" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "114550" деген сандар "129670" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшасында "-1221645" деген сандар "-5122102" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшасында: "1221645" деген сандар "5122102" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 8-тармағында:
"118000" деген сандар "125000" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 16 марта 2011 года N 355/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2011 года N 3185. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года N 214 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3, от 20 января 2011 года N 6, от 22 января 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "66769909" заменить цифрами "71848723";
цифры "49803347" заменить цифрами "54882161";
в подпункте 2) цифры "67449625" заменить цифрами "73137376";
в подпункте 3):
цифры "427379" заменить цифрами "3703779";
цифры "1031367" заменить цифрами "4307767";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "114550" заменить цифрами "129670";
в абзаце втором цифры "114550" заменить цифрами "129670";
в подпункте 5) цифры "-1221645" заменить цифрами "-5122102";
в подпункте 6) цифры "1221645" заменить цифрами "5122102";
в пункте 8 решения:
цифры "118000" заменить цифрами "125000";

"8-6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне:
233128 мың теңге – жалақыны ішінара қаражаттандыруға және жұмыспен қамту орталықтарын құруға нысаналы ағымдағы трансферттер;
2160400 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға нысаналы трансферттер;

"8-6. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 бюджетам районов и городов областного значения предусмотрены:
целевые текущие трансферты на частичное субсидирование заработной платы и создание центров занятости – 233128 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 2160400 тысяч тенге;

2906400 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредиттеу қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Әлтаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XXXIII (кезектен тыс) сессиясы)

кредитование на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 – 2906400 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Альтаев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского областного маслихата
(XXXIII (внеочередная) сессия, IV созыв)