Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған ормандарды пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 403/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 қаңтарда N 3197 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Орман кодексі" 14-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелер бойынша 2012 жылға арналған орман ұйымдастыру үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері 1 қосымшаға сәйкес;
2) Баянауыл мемлекеттік ұллтық табиғи паркі бойынша 2012 жылға арналған орман ұйымдастыру үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері 2 қосымшаға сәйкес;
3) Мемлекеттік орман табиғи резерваті "Ертіс орманы" бойынша 2012 жылға арналған орман ұйымдастыру үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихатының экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Шабрат
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Ғафуров
"Келісілген"
Павлодар облыстық орман және
аншылық шаруашылығы аумақтық
инспекциясының бастығы                     Ж. Нүрәлин
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XL сессиясы)
2011 жылғы 6 желтоқсандағы

О ставках платы за лесные пользования на 2012 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 06 декабря 2011 года N 403/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 января 2012 года N 3197. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 "Лесного Кодекса Республики Казахстан" от 8 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) Ставки платы за лесные пользования на 2012 год по государственным учреждениям по охране лесов и животного мира управления природных ресурсов и регулирования природопользования согласно приложению 1;
2) Ставки платы за лесные пользования на 2012 год по Баянаульскому государственному национальному природному парку согласно приложению 2;
3) Ставки платы за лесные пользования на 2012 год по государственному лесному природному резервату "Ертіс орманы" согласно приложению 3.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
"Согласовано"
Начальник Павлодарской
областной территориальной
инспекции лесного и
охотничьего хозяйства                      Ж. Нуралин
06 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению XL сессии областного

N 403/40 шешіміне
1 қосымша
Павлодар облысының табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасының ормандар мен
жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік
мекемелер бойынша 2012 жылға арналған орман
ұйымдастыру үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері
N т/н Атауы Өлшем бірлігі 2011 жылғы бірлік үшін төлемақы мөлшерлемесі (теңге) 2012 жылғы бірлік үшін төлемақы мөлшерлемесі (теңге)
1 2 3 4 5
1. Шөп шабу
1
Шабындықа пайдаланатын жерлер
1 гектар

маслихата IV созыва N 403/40
от 06 декабря 2011 года
Ставки платы за лесные пользования на 2012 годы по
государственным учреждения по охране лесов и животного
мира управления природных ресурсов и регулирования
природопользования Павлодарской области
N п/п Наименование Единицы измерения Ставка платы за единицу (тенге) на 2011 год Ставка платы за единицу (тенге) на 2012 год
1 2 3 4 5
1. Сенокошение
1
Сенокосные угодья
1 гектар