Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 01 шілдедегі N 34/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 07 шілдеде N 12-1-173 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне (4 сайланған 29 кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Компаньон" N 52 және 2011 жылғы 10 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "25 034 848" цифрлары "25 500 234" цифрларына ауыстырылсын;
"18 645 876" цифрлары "18 627 287" цифрларына ауыстырылсын;
"5 813 997" цифрлары "6 297 972" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "25 659 256" цифрлары "26 608 342" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 3)-тармақшасындағы "2 494" цифрлары "нөлге тең" сөздеріне ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 01 июля 2011 года N 34/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 июля 2011 года N 12-1-173. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 106пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы" (29 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-165, опубликованное 30 декабря 2010 года в газетах "Компаньон" N 52 и 10 января 2011 года "Версия" N 1), следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "25 034 848" заменить цифрами "25 500 234";
цифры "18 645 876" заменить цифрами "18 627 287";
цифры "5 813 997" заменить цифрами "6 297 972";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "25 659 256"  заменить цифрами "26 608 342";
в подпункте 3) пункта 1 указанного решения цифры "2 494" заменить словами "равно нулю";

көрсетілген шешімнің 1-тармағы 5)-тармақшасындағы "-626 902" цифрлары "-1 108 108" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы "626 902" цифрлары "1 108 108" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы "82 453" цифрлары "98 453" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-2-тармағында "30 030" цифрлары "48 763" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "-626 902" заменить цифрами "-1 108 108";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "626 902" заменить цифрами "1 108 108";
в пункте 3 указанного решения цифры "82 453" заменить цифрами "98 453";
в пункте 6-2 указанного решения цифры "30 030" заменить цифрами  "48 763";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.