Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 357/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 12-2-186 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-165 тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінде N 1-2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада "5867879" деген сандар "5865758" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"195811" деген сандар "197932" деген сандармен ауыстырылсын;
"195811" деген сандар "197932" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 06 декабря 2011 года N 357/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2011 года N 12-2-186. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (ХХХI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-165, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "5867879" заменить цифрами "5865758";
в подпункте 4):
цифры "195811" заменить цифрами "197932";
цифры "195811" заменить цифрами "197932";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.